Apprecējušies Hosams Abu Meri un Linda Krūmiņa

69 komentāri
Apprecējušies Hosams Abu Meri un Linda Krūmiņa
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Ar priecīgiem jaunumiem 13. augusta rītā klajā nācis pazīstamais gastroenterologs Hosams Abu Meri. Ar sociālo tīklu palīdzību viņš atklājis, ka apprecējis savu mīļoto sievieti, žurnālisti Lindu Krūmiņu. Linda pēc kāzām pieņēmusi vīra uzvārdu.

Par to, ka pazīstamais gastroenterologs šovasar precēsies, sabiedrība runā jau labu laiku, un nu tas beidzot ir noticis.

Skaisto vēsti Hosams pasaulei paziņojis mūsdienīgā veidā – ievietojot attēlu no kāzām sociālajos tīklos. Tajā pāris redzams Viestura dārzā. Lielajā dienā abi izvēlējušies klasisku ar drosmīgu stila ”odziņu” – elegantus, klasiska piegriezuma tērpus interesantās krāsās.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Hosam Abu Meri (@hosamabumeri) on

Linda sociālajos tīklos nomainījusi uzvārdu, un nu dēvējama par Abu Meri kundzi. Pār skaisto vēsti sociālajos tīklos sākuši birt abu draugu un sekotāju sirsnīgi apsveikumi.

Kā iepriekš medijiem atklājis Abu Meri, viņa un žurnālistes mīlasstāsts sācies pirms nepilniem diviem gadiem – 2017. gada novembrī. Sabiedrība par to uzzināja pagājušā gada martā, un kopš tā laika abi regulāri manāmi medijos kā ļoti skaists un saskanīgs pāris.

Skaties.lv pievienojas sveicēju pulkam un novēl jaunajam Abu Meri pārim mīļu kopā būšanu dzīves garumā!