Anna Rozīte priecē ar iepriekš neredzētu kāzu foto

Komentāri
Anna Rozīte priecē ar iepriekš neredzētu kāzu foto
Privātais arhīvs

Šovasar laulības ostā iestūrēja tik daudz slavenu ļaužu kā nevienu citu vasaru. Viņu vidū bija arī televīzijas personība Anna Rozīte. 11. jūlijā viņa mija gredzenus ar mīļoto Gintu Federu, un divus mēnešu pēc skaistā notikuma Rozīte fanus iepriecinājusi ar iepriekš neredzētu foto no kāzām.

Ētera personības Annas Rozītes un sabiedrisko attiecību speciālista Ginta Federa mīlas stāsts sākās 2015. gada sākumā, kad Anna bija izšķīrusies no meitiņas Emīlijas tēva, bet Gints šķīris savu divpadsmit gadus ilgo laulību.

Pagājušajā gadā pāris paziņoja par saderināšanos. Abi apprecējās 11. jūlijā un kāzas svinēja Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā.

Divus mēnešus par skaistā notikuma Anna draugus un fanus aplaimojusi ar vēl neredzētu mīlestības pilnu fotogrāfiju no kāzām.

”Šodien mums ir četru gadu ”Facebook” draudzība un divu mēnešu laulības jubileja. Dzīve vienā svinēšanā. Paldies, Gint Feder, ka esi manā dzīvē. Noteikti vēl izēdīsim pudu sāls (un arī brokoļu), bet svarīgākais, ka mērķis ir kopīgs un 100% tā vērts,” raksta laimīgā sieva, publicējot fotogrāfiju vietnē ”Instagram”.

Lasi vēl