Anna Rozīte piedzīvojusi vizuālas pārvērtības

2 komentāri
Anna Rozīte piedzīvojusi vizuālas pārvērtības
INSTAGRAM / VENDIJA EGLE

Populārā raidījumu un pasākumu vadītāja Anna Rozīte šo pavasari iesākusi ar vizuālajām pārvērtībām – viņa mainījusi savu matu griezumu.

Aizvadītās nedēļas izskaņā Anna Rozīte bija devusies baudīt atpūtu pie dabas krūts, un savu kuplo atbalstītāju pulku virtuālajā vidē apbūrusi ar jaunu vizuālo tēlu.

Anna savā ”Instagram” foto blogā publicējusi bildīti, kurā redzams, ka viņas mati kļuvuši manāmi īsāki – tie nogriezti līdz pleciem un joprojām ieveidoti skaistās, vijīgās cirtās.

View this post on Instagram

Vairākas dienas pavadīju mājās vispār nekur neizejot, meita dzīvojas laukos un es varēju netraucēti mācīties. Šodien izgāju ārā, dabā.. svaigs gaiss, saules ☀️stari.. mmm… un tad iedomājos, cik pašsaprotami mēs uztveram to, kas mums ir dots ikdienā! Ģimeni, veselību, dažādas iespējas.. arī brīvību doties ārā un ķert šo skaisto pavasara sajūtu! 🌸 Kas to, lai zina, kā būs tālāk!? Iespējams, ka arī mums, kā citās valstīs, būs īsta mājas karantīna pilnīgi visiem! Cerams, ka nē! 🙏🏼 Bet šo varbūtību apzinoties, jo īpaši šodien novērtēju to, ka man ir iespēja elpot svaigu gaisu, būt pie dabas, uzlādēties un iedvesmoties no tās!🍀 Šīs ir īpašs laiks, kas liek mums novērtēt to, cik daudz mums ir dots! To parasti apzināmies tikai, kad tas tiek atņemts! Šis ir brīdis aizdomāties par pašu būtiskāko, kas mums patiesi ir nepieciešams, atmetot visu lieko, bez kā varam iztikt! Šī ir lieliska iespēja iepazīt sevi labāk un pamanīt kādā pasaulē šobrīd dzīvojam! Lai mierpilns un vērtīgs laiks katram no mums! Saudzēsim sevi un apkārtējos 🙏🏼❤️

A post shared by Anna Rozite ❤️ Prem Nirvana (@rozite) on

Kā norādījusi Rozīte, viņa ļoti priecājas par iespēju būt dabā un šis ir īpašs laiks, kas mums liek novērtēt to, cik daudz mums patiesībā ir dots.

”To parasti apzināmies tikai, kad tas tiek atņemts. Šis ir brīdis aizdomāties par pašu būtiskāko, kas mums patiesi ir nepieciešams, atmetot visu lieko, bez kā varam iztikt. Šī ir lieliska iespēja iepazīt sevi labāk un pamanīt, kādā pasaulē šobrīd dzīvojam,” raksta Rozīte.