”Anglijā var nopelnīt vien par 300 eiro vairāk nekā Latvijā!” Dembovska Rīgā iekārtojusies labi apmaksātā darbā

35 komentāri
”Anglijā var nopelnīt vien par 300 eiro vairāk nekā Latvijā!” Dembovska Rīgā iekārtojusies labi apmaksātā darbā
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šovu zvaigzne Aija Dembovska allaž tiekusies pēc labākā, un, veidojot karjeru, izmēģinājusi dažādas opcijas – doties peļņā uz ārzemēm, dzīvot un strādāt mazpilsētā, bet nu atkal atgriezusies Rīgā. Un viņa rēķina, ka, strādājot tepat, mājās, nopelna gandrīz tikpat kā Anglijā.

Pagājušā gada rudenī Aija devās peļņā uz Angliju, kur nostrādāja vairākus mēnešus, līdz ceļš atkal atveda mājās.

Lai arī kā jau visiem aizbraucējiem, kuri atgriežas dzimtenē, Aijai bija zināmas bažas par to, vai Latvijā izdosies atrast labi apmaksātu darbu, satraukumam nav bijis iemesla.

”Latvijā ir grūti atrast labu darbu? Muļķības! Es labu darbu atradu divu nedēļu laikā. Principā pirmajā vietā, kur pieteicos, mani uzreiz arī pieņēma,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Aija.

To, kur viņa strādā, zvaigzne gan nevēlas atklāt, taču var pačukstēt, ka darbs ir ar klientiem un alga – ļoti cienījama.

”Parēķināju, cik maksā dzīvošana, visi izdevumi, kāda ir alga, dzīvojot Anglijā, un kāda alga un izdevumi Latvijā.

Man sanāca, ka Anglijā mēnesī vari nopelnīt vien par 300 eiro vairāk. Vai tādēļ vērts braukt prom?” skaidro Aija.

Šā iemesla dēļ skaistā šovu zvaigzne izlēmusi palikt Latvijā, lai gan Aijas dzīvē viss mainās ik pa minūtei un nevar zināt, kas notiks turpmāk.

Makā visu laiku stāv ”simtnieks”, pie mājas baseins! Skandalozā Aija Nīderlandē dzīvo kā bagātniece

”Pagaidām man patīk Latvijā un darbs, ko daru. Ir arī gana daudz brīvu dienu, nav jāstrādā un jāstrādā, kā mēdz būt Anglijā. Tieši priekšā brīvdienas – braukšu uz laukiem,” priecājas Aija.