Amerikāņu plastiskās ķirurģijas upure paziņo, ka vēlas izskatīties kā aziāte

2 komentāri
Amerikāņu plastiskās ķirurģijas upure paziņo, ka vēlas izskatīties kā aziāte
STEVE BUCKLEY/BUZZFOTO.COM/SCANPIX

Ar mākslīgo skaistumu un plastiskajām operācijām apsēstā amerikāņu realitātes šovu zvaigzne Frenčija Morgana paziņojusi, ka darīs visu, lai jau tuvākajā laikā līdzinātos aziātei. Iemesls tam ir viņas aizraušanās ar Āzijas kultūru, jo īpaši ar korejiešu popmūziku jeb ”K-pop”, kas pasaulē turpina savu uzvaras gājienu.

Franču izcelsmes modele un eksotiskā dejotāja Frenčija Morgana, īstajā vārdā Andželika Morgana, kura roku iesitusi arī porno industrijā, pasaules uzmanības lokā nonāca, piedaloties realitātes šovā “Celebrity Big Brother” 2014. gadā.

Kopš tā laika ļaudis visā pasaulē nenogurstoši sekojuši līdzi viņas ārēja izskata pārvērtībām, ko viņa īstenojusi ar neskaitāmu plastisko operāciju palīdzību. Un Frenčija nemaz negrasās apstāties.

Kā 44 gadu vecā skaistule atzinusi “Barcroft TV” dokumentālajā īsfilmā, patlaban viņa nav apmierināta ar savu izskatu. Daiļava norāda, ka vēlas pēc iespējas vairāk līdzināties animāciju lellei un ienīst izskatīties dabiski un “garlaicīgi”.

Tāpat daiļava neslēpj, ka viņu vai traku parada tas, ka daudzi domā, ka viņas piektā izmēra krūtis ir īstas.

”Es nebūšu laimīga, kamēr man nebūs veiktas operācijas, kas man ļaus izskatīties vairāk aziātiski un seksīgāk,” atzīst Frenčija.

Viņa norādījusi, ka vēlas līdzināties savai mīļākajai animācijas filmu lellei: “Viņa ir gara, slaida un skaista, un viņai ir tiešām ļoti lielas krūtis.”

2 komentāri