Aizkustinoši foto: Latvijā pie ģimenes atgriezusies saimnieku šova Magone

43 komentāri
Aizkustinoši foto: Latvijā pie ģimenes atgriezusies saimnieku šova Magone
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pagājušā gada nogalē Latvijā klusiņām atgriezusies dzejniece un dažādu šovu zvaigzne Magone Šutoviene.  Magone dzimtenē atgriezusies ar visu ģimeni, un beidzot var iepazīstināt radus ar mazo Fēniksu, kurš dzejnieces uz lietuvieša Žana laulībā pasaulē nāca septembrī.

Kā Skaties.lv atklājusi dzejniece, viņa ar trim dēliem un vīru Latvijā ieradusies pirms Ziemassvētkiem. Ģimene svētkos ciemojusies Liepājas pusē, kur mīt Magones saime. Par īpašu notikumu kļuvusi mazā Fēniksa iepazīsināšana ar viņa vecvecmāmiņu, kas iemūžināta arī mīlestības pilnos attēlos.

Svētku laiks bijis īpašs notikums Magones ģimenei, jo dzejniece beidzot sapazīstinājusi mammu ar vīru.

Kā Skaties.lv jau vēstīja, Šutovu ģimene ir apņēmības pilna tuvākajā laikā pavisam atgriezties dzimtenē un iekārtot Latvijā savu ekosaimniecību.

Mazā Fēniksa pieteikšanās dēļ plānus gan pagaidām nācies mazliet atlikt, taču dzejniece turpina kopt latviskās tradīcijas arī Anglijā dzīvojot un uzsver, ka drīz noteikti atgriezīsies mājās uz visiem laikiem.

TOP komentāri

 • un tagad
  +32 +24 -8

  un tagad

  aija ar burku varēs sacensties savā starpā kura ir tupāka.Un kivičs varēs piebalsot.Kā teica Reiniks UN ŠOVS VAR SĀKTIES.
 • Zuze

  Zuze

  Kāda šovu zvaigzne un DZEJNIECE, sasmējos nepajokam. Prosta lauku bāba tu esi, Magonit
 • Inese Gasone
  +15 +13 -2

  Inese Gasone

  Arta Rozena nekā zemiska nesaskatu. Kādēļ viņa nevar vecam cilvēkam rokas palīdzēt sakopt? Domāju vecmamamma būtu priecīga ja viņai palīdzētu! Vai arī jūs uzskatat, ka tas fuj vecam cilvēkam nogriezt nagus???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl