Aiju Dembovsku ārzemēs jau sagaida fani un ballīšu maratons

46 komentāri
Aiju Dembovsku ārzemēs jau sagaida fani un ballīšu maratons
Privātais arhīvs

Pagājušās nedēļas otrdienā Latviju negaidīti pameta šovu zvaigzne Aija Dembovska. Meitene ceļā devās ar autobusu, neatklājot galamērķi. Pēc vairāku dienu ilga pārbrauciena Aija sazvanīja Skaties.lv, lai informētu, ka ir laimīgi ieradusies galamērķī, kur viņu atplestām rokām jau sagaida fani.

”Esmu klāt! Kur esmu, to es nevienam neteikšu – nelikšu pat bildes ”Facebook”. Negribu, lai visi zina, kur atrodos,” Skaties.lv paziņo Aija.

Tiesa, viņas ārzemju faniem kaut kā izdevies noskaidrot par zvaigznes ierašanos un jau pa taisno no autobusa pārtvert Aiju uz kārtīgu ballīšu maratonu.

Vai jau redzēji, kā Aijai klubā atraisās krūšturis? Baudi ŠEIT!

”Te ļoti daudz fanu, kas mani sagaidīja. Uzreiz gājām tusēties, esmu sajūsmā, jo te ir vēl jautrāk nekā Rīgā ”kreklos”,” lielisks pirmais iespaids par vietu, kur nonākusi, ir Aijai.

Viņa gan piebilst, ka aizrauties nevar – zvaigzne iecerējusi šonedēļ atrast darbu. ”Vēl nezinu, ko strādāšu, bet esmu droša, ka viss būs lieliski,” tā Aija.

To, ka Aija, lai kur viņa arī būtu aizbraukusi, ir tur laipni gaidīta, Skaties.lv apstiprināja arī ”fanu” kliedzieni, kuri caurstrāvoja telefona sarunu –  vīru balsis Aijai fonā steidza rosināt nobaudīt vēl kādu gardu dzērienu un nesatraukties par darba meklējumiem, jo dzīve taču ir jāsvin.

Lai arī Aija iepriekš intervijā Skaties.lv klāstīja, ka, ja emigrēs, tad, ņemot līdzi savu dēliņu un vēl kādu īpašu cilvēku, šovu zvaigzne atklāj, ka uz ārzemēm tomēr devusies pavisam viena.

46 komentāri