Aijas Andrejevas bijušā vīra ģimenē atkal gaidāms pieaugums

21 komentārs
Aijas Andrejevas bijušā vīra ģimenē atkal gaidāms pieaugums
INSTAGRAM

Pazīstamā fitnesa trenere, uztura eksperte, dejotāja un aktrise Justīne Apine un viņas mīļotais vīrietis Toms Bērziņš drīzumā kļūs par vecākiem otrajam bērniņam.

Par ģimenes pieaugumu topošā divu bērnu māmiņa Justīne pavēstījusi sociālajos tīklos, kur dalījusies ar virkni skaistu gaidību laika foto un pārdomām par otrās atvasītes ienākšanu ģimenē.

“Brīžiem ir sajūta, ka mans laika ritenis ir sācis griezties par strauju. Sēžu un prātoju, kur ir palidojuši astoņi mēneši? Neskatoties uz to, ka dzīves un ikdienas piesātinājums šodien ir kļuvis krietni lielāks, šajā gaidību laikā piedzīvoju to, ko nespēju, bet ļoti būtu vēlējusies arī pirmajā grūtniecībā, – tādu skaistu iekšējo mieru un pārliecību,” vietnē “Instagram” jūnijā vēstīja Justīne.

Lai arī sieviete jutusies satraukta, ka trešais grūtniecības trimestris būs jāpiedzīvo gada karstākajā laikā, nu viņa atzīst, ka patiesībā iemācījusies to izbaudīt: “Šobrīd par to priecājos un izbaudu!”

Justīnes bērniņa tēvs ir uzņēmējs Toms Bērziņš. 2013. gada vasarā viņš apprecējās ar pazīstamo dziedātāju Aiju Andrejevu, tomēr pāris izšķīrās, nesagaidījis trešo kāzu gadadienu. Šonedēļ Aija pavēstīja, ka mijusi gredzenus ar mūziķi Jāni Aišpuru.

Justīne un Toms jau audzina vienu atvasīti – 2019. gada martā pasaulē nāca pāra pirmdzimtā meitiņa, kurai vecāki izvēlējās vārdu Elza.

21 komentārs