Aijai Dembovskai 22! Ar ko īsti slavena šī zvaigzne?

37 komentāri
Aijai Dembovskai 22! Ar ko īsti slavena šī zvaigzne?
SKATIES

Šodien, 17. martā, 22. dzimšanas dienu svin Aija Dembovska, ko Latvija plaši atpazīst kā šovu zvaigzni. Skaties.lv sveic Aiju dzimšanas dienā un ir sagatavojis mazu ābecīti tiem, kuri turpina atkal un atkal jautāt – ar ko tad īsti slavena šī Aija? Lūk, kā sākās viņas uzvaras gājiens!

Aijas zvaigzne pie Latvijas šovbiznesa debesīm iemirdzējās pirms mazliet vairāk kā diviem gadiem, kad skaistulei bija vien 19 gadu. 2017. gadā Aija pieteicās ”Bez Tabu” Valentīndienas eksperimentam ”Pirmais skūpsts”, un viņas pieteikums ātri vien radīja rezonansi.

”Meitenes kvēlākais sapnis ir labs darbs un, protams, nākotnē cer izveidot arī mīlošu un jauku ģimenes dzīvi. Meitene nesmēķē, tādēļ nevēlētos, lai arī viņas puisi smēķē! Pret tetovējumiem gan Aijai nav iebildumi, jo pašai ir daži daiļdarbi uz ķermeņa.” – ar šādu aprakstu meitene pieteicās mīlas spēlē, taču diskusijas izsauca viņas iesūtītās bildes…

Un drīz vien jau meitene metās piedzīvojumā, skūpstu eksperimenta ietvaros kameru priekšā skūpstot Kristiānu. Lūk, video, ar ko sākās Aijas šovu zvaigznes karjera!

Ar puisi attiecības diemžēl nesanāca, taču maisam gals bija vaļā! Aija saprata, ka viņai tīk būt uzmanības centrā un gozēties medijos.

Pirmo reizi kārtīgi apdedzinājusies ar popularitāti, Aija nospļāvās un, paziņojusi, ka viņai tāpat nav, ko zaudēt, nāca klajā ar ļoti atklātu interviju, atklājot sāpīgas pagātnes traumas un stāstu par savu bērniņu, smago bērnību un citām lietām, par ko daudzi izvēlas skaļi nerunāt.

Aijas visu laiku atklātāko interviju lasi TE!

Šokējusi Latviju ar atklātību, Aija kļuva neievainojama un turpināja iekulties dažādās nedienās, kas lielākoties saistītas ar vīriešiem.

Par vienu no spilgtākajiem Aijas mīlas skandāliem kļuva stāsts par draiskošanos Baldones estrādē. Lasi TE!

”Atbraucu uz Latviju džeka dēļ, viņa vārds ir Vitālijs. Pārskaitīju viņam 200 eiro jaunam telefonam. Taču, kad ierados pie viņa, puiša attieksme bija no sērijas, ”es neko negribu, paliekam draugi”,” stāstīja Aija.

Diemžēl tas bija tikai sākums viņas nelaimīgo mīlestību sērijai.

Pagājušovasar likās, ka Aijas dzīve nostabilizējusies. Viņa bija atradusi darbu Nīderlandē un ziņoja Latvijai, ka beidzot dzīvo bagātnieces cienīgu dzīvi. Cik pelnīja Aija? Uzzini TE!

‘’Dzīvoju bagātnieku rajonā. Pie manas mājas ir ezers, baseins un tenisa korti! Kā īstai bagātniecei. Ledusskapis vienmēr pilns, tikai nav laika gatavot. Naudas netrūkst. Makā man visu laiku stāv simtnieks. Es to dēvēju par naudu tēriņiem,’’ savu bagātnieces dzīvesveidu raksturoja Aija.

Taču meitenes mīlestība pret šovbiznesu izrādījās lielāka kā kāre pēc naudas – no siltās vietiņas atkal uz Latviju pagājušogad atsauca ”Lauku sēta”. Un tur skaistule parūpējās sarīkot pirmo seksa skandālu šī šova vēsturē.

Pēc ”Lauku sētas” Aijas slava bija sasniegusi virsotni – meiteni pazina teju visa Latvija, par ko pārliecinājās arī Skaties.lv kādu nakti kopā ar Aiju dodoties uz Vecrīgu. Tur viņu pazina un sveikt vai pat skūpstu dāvāt vēlējās vai katrs pretimnācējs! Leģendārās klubu nakts reportāžu baudi TE!

Drīz pēc klubu nakts Aija atkal emigrēja, šoreiz uz Angliju. Tur meitene šobrīd dzīvo mierīgu dzīvi un, atkal un atkal vīlusies puišos, izlēmusi kādu laiku padzīvot viena, nododoties darbiem.

Taču nemiera gariņš zvaigznē nav rimis – Aija jau atklājusi, ka vasarā labprāt atkal atgrieztos, lai piedalītos kādā šovā!

Skaties.lv novēl Aijai fantastisku dzīves 22. gadu un lai piepildās tas, ko meitene tik ļoti vēlas jau abus šos slavas gadus – izdodas atrast sev atbilstošu otro pusīti!

Kādam jābūt Aijas ideālajam vīrietim? Lasi TE!

37 komentāri