Aija Dembovska zaudējusi cerību atrast sevis cienīgu vīrieti

47 komentāri
Aija Dembovska zaudējusi cerību atrast sevis cienīgu vīrieti

Pagājušajā nedēļā kārtējo reizi vīriešos vīlās Latvijas šovu zvaigzne Aija Dembovska, attiecībām izjūkot vien divu dienu laikā. Meitene atklāj Skaties.lv, ka kopš tā laika saņēmusi jau neskaitāmus citus piedāvājumus iepazīties, taču izlēmusi kādu laiku padzīvot viena.

”Ar to puisi viss ir cauri. Bet es neskumstu – man tāds cilvēks, kurš tik viegli ietekmējams no trešās personas, nav vajadzīgs,” attiecību izjukšanu nenožēlo Aija.

Kā tas nākas, ka mīla izjuka divu dienu laikā? Lasi TE!

Iespēju atrast viņa aizvietotāju netrūkstot, taču Aija vairs netic vīriešu godaprātam. ”Tie, kas raksta, arī nav ne grama labāki. Ja jau nav, tad labāk būt vienai,” skarbu mācību guvusi šovu zvaigzne.

Tiem, kuri vēlas skaisto meiteni uzrunāt iepazīšanās nolūkā sociālajos tīklos, labāk pagaidīt, – šobrīd Aija galīgi nav noskaņojumā, lai veidotu attiecības.

”Pagaidām uz to neiespringstu. Apnikuši tie pielūdzēji. Lielākoties tie ir cilvēki, kurus tik interesē aprunāt, tādus cenšos no savas dzīves svītrot,” tā Aija.

Kā smejoties atklāj Aija, uz viņas slavas rēķina iedzīvoties cer arī daži caurkrituši mūziķi un neveiksmīgi reperi, kas mēģina Aiju pierunāt uz attiecībām, cerot, ka paši tādā veidā pagozēsies slavas saulītē un iekļūs medijos.

”Tādus es uzreiz atkožu un atšuju. Smieklīgi un nožēlojami, uz ko cilvēki tik nav gatavi, lai nokļūtu medijos. Nebūs, nebūs. Lai paši domā, kā savu dzīvi nokārtot, es tik zemu nenolaidīšos, lai ar tādiem kopā būtu,” smejas Aija. Meitene izlēmusi turpināt baudīt dzīvi bez vīrieša pie sāniem, neiespringstot par ģimenes veidošanu.

”Es jau visu laiku dzīvoju tikai sev, pēdējie gadi man ir neveiksmīgi attiecību ziņā. Izskatās, ka tā arī viena nodzīvošu – ja nav, tad nav,” nopūšas Aija.

Tā vietā, lai meklētu mīlnieku, viņa izlēmusi labāk mesties šovu zvaigznes karjeras attīstībā un ”Facebook” izveidojusi lapu pieaugušajiem, kur aicina pievienoties fanus. PIEVIENOJIES TE!

 

47 komentāri