Aija Dembovska atradusi lielisku puisi; pārītis dalās ar romantiskiem kadriem

26 komentāri
Aija Dembovska atradusi lielisku puisi; pārītis dalās ar romantiskiem kadriem
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Ar negaidītu ziņu fanus nedēļas nogalē pārsteidza Anglijā dzīvojošā Latvijas šovu zvaigzne Aija Dembovska. Skaistule, kurai pēdējā laikā attiecībās tik ļoti neveicas, ka viņa jau bija izlēmusi dzīvot viena, pēkšņi paziņojusi, ka atradusi labu puisi.

Nedēļas nogalē Aijas sociālajos tīklos parādījās virkne attēlu, kuros viņa redzama apkampjamies un skūpstāmies ar kādu jauku puisi.

Kā paziņojusi Aija, laimīgo sauc Matīss. ”Tagad uzzinu, cik labs puisis ir,” pie bildēm paziņojusi Aija.

Interesanti, ka pirmdienas rītā bildes jau ir dzēstas. Taču attēlus piefiksējuši un Skaties.lv piegādājuši vērīgie lasītāji, kuri vēlas noskaidrot – kas šis par puisi un vai Aija beidzot atradusi īsto?

Atgādināsim, ka vēl pavisam nesen Aija paziņoja, ka īstai mīlai vairs netic un zaudējusi cerības atrast puisi, tāpēc arī uz bāriem vairs neiet, bet izlēmusi nodoties darbam. Kādu puisi Aija meklē? Lasi TE!

Interesanti, ka īsi pirms Aija paziņoja faniem par Matīsu, viņa Skaties.lv atklāja, ka varētu atgriezties Latvijā un meklēt kārtīgu lauksaimnieku. Lasi TE!

Fani lūdz Skaties.lv noskaidrot, kas šis par puisi, un kāpēc attēli no Aijas sociālajiem tīkliem izņemti. Aijas talanta cienītāji izsaka cerību, ka šis nav kārtējais gadījums, kad piektdienas vakarā kvēli uzliesmojušais romāns ar skaļu skandālu izjūk līdz ar nedēļas nogales eiforijas izplēnēšanu.

Skaties.lv sazināsies ar šovu zvaigzni, lai noskaidrotu, kas tad šoreiz noticis.

26 komentāri