Āboltiņas grāmata, Pugačovas šorti, saimnieka Andra nedienas ar ūdelēm: nedēļa šovbiznesā

1 komentārs
Āboltiņas grāmata, Pugačovas šorti, saimnieka Andra nedienas ar ūdelēm: nedēļa šovbiznesā
Ieva Leiniša/LETA/instagram.com/lobodaofficial/Toms Norde

Šajā nedēļā pašmāju šovbiznesā un smalkajās aprindās košu notikumu nav trūcis. Ierasti portāls Skaties.lv piedāvā atskatu uz notikumiem, kas šonedēļ tautu priecējuši un satraukuši visvairāk.

Šonedēļ kļuva zināms, ka nedienas piemeklējušas šova “Saimnieks meklē sievu” dalībnieka Andra Leimanta saimniecību. ”Purviču” māju saimnieks kopā ar meitu Arnitu jau trīs nedēļas spiesti cīnīties ar, iespējams, no AS ”Grobiņa” zvērsaimniecības izbēgušām ūdelēm.

Ūdeles Andra kūtī nokodušas piecas vistas un 30 cāļus. Turklāt ir tik negantas, ka ejot pat iekšā mājā. Vairāk uzzini šeit!

Šovu zvaigznes Lauras Caunes fanu uzmanību piesaistījis kāds foto, kurā skaistās trīs bērnu māmiņas auguma aprises likušas izplatīties runām par viņas iespējamo grūtniecību.

Kā šonedēļ sarunā ar Skaties.lv atklāja Laura, Cauņu ģimenē pieaugums tomēr nav gaidāms. Vairāk lasi šeit!

Par nedēļas vienu no lielākajām zvaigznes kļuvusi politiķe, vēstniece Itālijā Solvita Āboltiņa, kura nedēļas vidū prezentēja savu pirmo grāmatu “Varēt”.  Sveikt Āboltiņu ar īpašo notikumu bija ieradušies bijušie un esošie politiķi un sabiedrībā zināmas personas.

Ar pikantu foto savus atbalstītājus šonedēļ pārsteidza konkursa ”Vecmāmiņas” organizatore un ezoteriķe Elita Drāke. 56 gadus vecā sieviete vietnē “Instagram” padalījās ar foto no nakts piedzīvojumiem. Vienā no kadriem viņa redzama seksīgi izgūlusies uz automašīnas.

Arī Krievijas primadonna Alla Pugačova nav sieviete, kura pievērstu īpašu vērību saviem gadiem. Atpūšoties Jūrmalā, viņa apmeklējusi arī dziedātājas Svetlanas Lobodas koncertu Dzintaru koncertzālē.

Uz saviesīgo pasākumu Pugačova ieradās kopā ar vīru humorist Maksimu Galkinu un bija tērpusies niecīgos ādas šortiņos, kas izsauca sajūsmas vētru viņas fanos, kad vēlāk Leboda ar bildīti padalījās sociālajos tīklos.

Vēl kāds saviesīgs burziņš kļuva par nedēļas vienu no interesi raisošākajiem notikumiem pašmāju šovbiznesā. Runa ir par grupas “Prāta vētra” VIP ballīti pirms “Skārda bungu tūres” noslēguma Mežaparka Lielajā estrādē. Koncerta iesildīšanās ballītē pulcējās vietējās slavenības.

1 komentārs