”A kas tev par daļu, vecā intrigante?” Saniknots Kivičs publiski paziņo, ka Lindai Mūrniecei vajag ”prasmīgu vīrieti”

18 komentāri
”A kas tev par daļu, vecā intrigante?” Saniknots Kivičs publiski paziņo, ka Lindai Mūrniecei vajag ”prasmīgu vīrieti”
F64/ FACEBBOK

Par pēdējo nedēļu populārāko teicienu, kas nācis no mūziķa Andra Kiviča dzejiskā prāta bija kļuvis ”It kā tu, m****, kaut ko zinātu”, ko mākslinieks interneta vidē veltīja kādai kritiķei. Kopš šodienas jaunais hits ir ”A kas tev par daļu, vecā intrigante?”, ko mūziķis publiski veltījis populārajai uzņēmējai Lindai Mūrniecei.

Strīds sācies, kad Mūrniece ”Twitter” padalījusies ar kādu ziņu, kurā Kivičs kritizējis savas mīļotās Lienes Skulmes bijušo mīļoto Andri Buli.

”Tik gļēvi aprunāt citus. Nevīrišķīgi un nožēlojami,” savu viedokli par situāciju paudusi Mūrniece.

Kivičs nav palicis atbildi parādā.

”A kas tev par daļu, vecā intrigante?” publiski atbildējis Andris. Šī spārnotā frāze momentā kļuvusi par ”Twitter” hitu, ar ko sajūsmā dalīties steiguši kā Kiviča fani, tā nācijas skauģu armija. Ļaudis izsprieduši, ka dzejiskā frāze ir gana saturīga, lai ieņemtu slavenā ”It kā tu, m****, kaut ko zinātu” vietu tautas mutvārdu folklorā.

Par viņai veltīto apvainojumu publiski izsmējusies arī pati Linda. ”Cik mīļi,” nosmējusies uzņēmēja.

Kivičam prāts uz jokiem gan nav nesies, un viņš publiski aplaimojis Lindu ar virkni apvainojumu. Mūziķis paziņojis, ka esot riebies Mūrniecei jau 2006. gadā, vienubrīd mainījusi domas, bet ”tad es iegāju politikā,un viņa savā tviterī atkal sajuka prātā”.

Mūziķis atklāj, ka dzirdējis nostāstus, ka Linda ”ir taisījusi melnās kampaņas pret dažām par sevi smukākām sievietēm”.

Galu galā Kivičs pazņojis: ”Problēma ir tāda, ka Lindai Mūrniecei vajag prasmīgu vīrieti. Es savādāk to neapmierinātību un aizrādījumus izskaidrot nevaru.Visu mūžu kaut kāds saspringums.”

Linda atbildējusi paša Kiviča vārdiem: “Es vispār nesaprotu, kam man vīrietis, ja es esmu “VECA intrigante?”

Tikmēr laba humora mīļotāji jau steiguši priecāties par jauno no Kiviča mutes dzimušo aforismu un izsaka cerību, ka ”Vecā intrigante” būs nosaukums arī Lienes un Andra mīlas duetam.