48 gadus vecā Laverne Koksa žilbina nešpetnā lateksa bodijā

0 Komentāru
48 gadus vecā Laverne Koksa žilbina nešpetnā lateksa bodijā
INSTAGRAM

Aktrise un modele Laverne Koksa allaž zinājusi, kā piesaistīt sev uzmanību, un viņas jaunākais sociālajos tīklos publicētais video sajūsminājis daudzus.

48 gadus vecā aktrise Laverne Koksa nesen apgalvoja, cik grūti karantīnas laikā viņai tikt galā pašai ar sevi, taču nu viņa atradusi lielisku veidu, kā radīt prieku ne tikai sev, bet arī uzticamo atbalstītāju kuplajam pulkam.

Koksa vietnē ”Instagram”, kur viņas gaitām seko vairāk nekā 4,4 miljoni interesentu, publicējusi video, kas sniedz ieskatu zīmola “Icy Park”, kura līdzdibinātāja ir pazīstamā dziedātāja Bejonse, jaunajā kolekcijā.

View this post on Instagram

A post shared by laverne cox (@lavernecox)

Iesākumā Koksa defilē, tērpusies miesaskrāsas lateksa bodijā un stepēta auduma mētelī ar metālisku mirdzumu. Bet turpinājumā redzams, ka viņa jau atbrīvojusies no virsdrēbēm un ietinusies šallē, kurai pieskaņoti gari dūraiņi.

“Paldies, Bejonse. Es tevi tik ļoti mīlu!” paudusi aktrise. Savukārt Koksas fani lielā vienprātībā turpina apgalvot, cik satriecoši, skaisti un valdzinoši viņa izskatās.

Laverne Koksa pasaulē zināma kā pirmā transpersona, kura ne tikai nominēta prestižajai ”Emmy” balvai par aktiermākslu, bet kuras manekens izstādīts slavenajā Tiso kundzes vaska figūru muzejā.

0 Komentāru