”30 gadi, un ir kur ir.” Jurčika tēvs atklātā sarunā skarbi kritizē dēla dzīves izvēles

3 komentāri
”30 gadi, un ir kur ir.” Jurčika tēvs atklātā sarunā skarbi kritizē dēla dzīves izvēles

Šovs ”Jurčika ceļš” tuvojas noslēgumam, un ”Lauku sētas” uzvarētājs Juris Jakubanecs drīz būs pilnībā noslēdzis rēķinus ar pagātni un gatavs uzsākt jaunu dzīves posmu. Cilvēks, kuram Jura narkotiku posmu pārdzīvot bijis īpaši smagi, ir viņa tēvs Andris, kurš savulaik uz dēlu licis lielas cerības. Vai Jurim izdosies atgūt tēva uzticību?

Kā neslēpj Jura tēvs Andris, viņa uzstādījums Jurim, dodoties uz ”Lauku sētu”, bija atvest mājās galveno balvu. ”Citādi tas laiks būtu velti notērēts,” uzskata tēvs.

Juris pirms došanās uz šovu, esot jautājis tēvam – vai viņš ar dēlu lepotos, ja izdotos uzvarēt? Jā, tēvs ar Juri jebkurā gadījumā lepojas, taču neslēpj – Juris kā dēls viņam sagādājis arī daudz vilšanās.

Tieši tēva atbalsts, jā arī finansiāls, bijis tas, ka palīdzējis Jurim izrāpties no pagātnes bedres.

”Tēvs man nekad nav atteicis. Nekad nav pateicis – es tev nepalīdzēšu. Es tikai pats to mazliet norāvu,” nopūšas Juris.

”Es esmu bijis daudzreiz šokā un pie sevis esmu nozvērējies – viss, tā bija pēdējā reize, kad es tev kaut ko iedevu. Bet tā ir tukša runāšana – kā var atteikt?

Piedodiet, 30 gadi, un ir kur ir. Tādas lietas, par ko lepoties, ir ļoti maz,” pavisam atklāti Juri un viņa dzīvē līdz šim paveikto novērtē tēvs. ”Ir sāpīgi. Man ir sāpīgi par visiem gājieniem. Ir priecīgi brīži, bet ir arī skumji.”

Un Jura solījumiem mainīties uz labo pusi viņš īsti netic.

”Nav ko solīt – nesoli,” Juri pirms kārtējā apsolījuma došanas apklusina tēvs. Viņš atvērts nākotnei, kurā, cerams, Juris sevi pierādīs ar darbiem, ne tukšiem solījumiem.

”Tēva atbalsts man nozīmē tiešām vairāk par visu,” uzsver Juris, kurš apzinās – viņš ģimenē bijis problēmu bērns un tēva liktās cerības nav attaisnojis.

”Es ticēju tam, ka tieši Juris būs tas, uz kura pleca vecumdienās varēs atspiesties,” nopūšas tēvs, kurš savās cerībās vismaz pagaidām vīlies.

”Dzīve vēl nav beigusies,” uzver Juris. Izgājis cauri dažādām grūtībām un pārbaudījumiem, viņš ir beidzot nonācis uz pareizā ceļa. Un kur tas aizvedīs?

Skaties šovu ”Jurčika ceļš” sev izdevīgā laikā Go3! Spied TE un baudi! Lielais fināls jau pirmdien!

3 komentāri