18 gadu vecumā pašnāvību izdarījusi populāra ”TikTok” zvaigzne

8 komentāri
18 gadu vecumā pašnāvību izdarījusi populāra ”TikTok” zvaigzne
TIKTOK

Nedēļas sākumā pāragri mirusi populāra ”TikTok” zvaigzne Dizārija Kvinta Noiza – 18 gadu vecumā slavenība izdarījusi pašnāvību, ziņo ārvalstu mediji.

Dizārija Kvinta Noiza, kura virtuālajā pasaulē bija zināma kā Bxbygirlldee, īpašu popularitāti bija iemantojusi jauniešu vidū – vietnē ”TikTok” viņai bija vairāk nekā miljons sekotāju, bet ”Instagram” viņas gaitām sekoja vairāk nekā 100 tūkstoši interesentu, un tikpat arī ”YouTube”.

Tikai dažas stundas pirms savas nāves pirmdien sociālajos tīklos viņa vēstīja, ka šis būs viņas ”pēdējais ieraksts”.

Jauniete vietnē ”Instagram” publicēja savu dziesmu, kuras pavadījumā arī dejoja, un piebilda: ”Ok, es zinu, ka jūs visus kaitinu, šis ir mans pēdējais ieraksts.”

Vēsti par Dizārijas aiziešanu mūžībā vietnē ”Facebook” izplatīja viņas vecāki, apstiprinot, ka viņa pati sev atņēmusi dzīvību.

”8. februārī mana meitiņa mūs pameta, vēstījis viņas tēvs Džozefs Santjago. ”Viņa bija mana mazā labākā draudzene, un es nekādā ziņā nebiju gatavs apglabāt savu bērnu.”

“Es tikai vēlos, kaut viņa būtu ar mani runājusi par savu stresu un domām par pašnāvību. Mēs to būtu novērsuši,” viņš piebildis.

”Tagad, pārnākot mājās, vairs nebūs neviena, kas mani gaidīs. Man jāļauj tev lidot kopā ar eņģeļiem. Tētis tevi mīl.”

8 komentāri