Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 24. janvāris

Krišs, Ksenija, Eglons

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Citi

Foto: Melānija Trampa žilbina ar ekstravaganci

Foto: Melānija Trampa žilbina ar ekstravaganci 1

Katra ASV pirmās lēdijas Melānijas Trampas parādīšanās sabiedrībā izpelnās uzmanību, un šā iemesla dēļ viņai allaž jāizskatās nevainojami. Šonedēļ viņa kārtējo reizi nokļuvusi zem modes pazinēju lupas.

Foto: Pētera Rumpja un viņa mīļotās Elīnas ceļojums uz Ēģipti

Foto: Pētera Rumpja un viņa mīļotās Elīnas ceļojums uz Ēģipti 9

Trenerim un sportistam Pēterim Rumpim pagājušais gads bijis ļoti rosīgs – atvērtas trīs jaunas sporta zāles ”Fit Spot Gym”. Lai atgūtu spēkus jaunam darba cēlienam, viņš kopā ar mīļoto meiteni Elīnu gadumijā devās ceļojumā uz Ēģipti, un ar bildēm un stāstu piekrita padalīties arī ar Skaties.lv lasītājiem.

Fani apjūsmo Pugačovas jauneklīgo izskatu draugu kopbildē

Fani apjūsmo Pugačovas jauneklīgo izskatu draugu kopbildē 6

7. janvārī pareizticīgo pasaulē tradicionāli tiek svinēti Kristus dzimšanas svētki, un daudzu piemēram Ziemassvētkos fotografēties kopā ar ģimeni un draugiem sekojis arī krievu humorists un TV raidījumu vadītājs Maksims Galkins.

Jaunupu ģimenē drīzumā gaidāms otrs bērniņš

Jaunupu ģimenē drīzumā gaidāms otrs bērniņš 5

2020. gads būs īpašs Jaunupu ģimenei – politiķa un basketbola funkcionāra Edgara Jaunupa un viņa sievas, fonda ”Mākslai vajag telpu” vadītājas Katrīnas, ģimenē šogad gaidāma otra atvase.

Katrīne Sauliete paziņo, ka ir oficiāli šķīrusies

Katrīne Sauliete paziņo, ka ir oficiāli šķīrusies 20

Par brīvu sievieti, sākoties jaunajam gadam, atkal dēvējama pazīstamā uzņēmēja un divu meitu mamma Katrīne Sauliete. Iedvesmojošā sieviete Jaungada priekšvakarā sacēlusi jezgu, paziņojot, ka oficiāli izšķirta viņas un hokejista Kaspara Saulieša laulība, kas ilga 11 gadus.

Foto: Marija Zeltiņa apprecējusies ar mīļoto uzņēmēju

Foto: Marija Zeltiņa apprecējusies ar mīļoto uzņēmēju 34

2020. gads Latvijas šovbiznesā sācies mīlas zīmē – vēl tikai 2. janvāris, bet par kāzām ziņo otrais sabiedrībā pazīstamais pāris. Nupat par to, ka apprecējusies ar meitiņas tēvu, paziņojusi aktrises Agneses Zeltiņas meita, influencere Marija Zeltiņa, kura pēc kāzām pārgājusi vīra uzvārdā.

Fani zobojas par Kimas Kardašjanas kuplās ģimenes foto

Fani zobojas par Kimas Kardašjanas kuplās ģimenes foto

Daudzās ģimenēm par neiztrūkstošu Ziemassvētku tradīciju kļuvusi kopīga fotografēšanās. Ar vairākiem kadriem sociālajos tīklos padalījusies arī sabiedrības dāma un amerikāņu TV šovu zvaigzne Kima Kardašjana.

Šogad visaprunātākās slavenību kaislības: 2019. gada mīlas nedienas un attiecību līkloči

Šogad visaprunātākās slavenību kaislības: 2019. gada mīlas nedienas un attiecību līkloči 3

2019. gads zvaigžņu aprindās iesākās ar pamatīgām mīlas kaislībām – gandrīz vienlaikus pie pašmāju šovbiznesa debesīm uzmirdzēja jauns mīlas pāris un par šķiršanos paziņoja ļaudis, kuri allaž radījuši ļoti saskanīgas ģimenes iespaidu. Tāpat šogad populāru ļaužu dzīvēs piedzīvots ne mazums attiecību līkloču. Portāls Skaties.lv apkopojis gada skaļākās attiecību kaislības vietējo slavenību aprindās.

Sveiciens Ziemassvētkos no Pētera Rumpja!

Sveiciens Ziemassvētkos no Pētera Rumpja! 3

Iedvesmojošais treneris un viens no ”Fit Spot Gym” radītājiem Pēteris Rumpis parūpējies par jautru un sportisku sveicienu tautai Ziemassvētkos. Treneris pozē kā Ziemassvētku vecītis un aicina ļaudis svētkos atcerēties to, kas svarīgākais.

Armands Simsons: Mani uzlādē laiks ar ģimeni un aktīva atpūta pie dabas

Armands Simsons: Mani uzlādē laiks ar ģimeni un aktīva atpūta pie dabas

Lai gan ziemas mēnešos reizēm labāk gribas palīst zem segas un noskatīties kādu filmu, nevar aizmirst par veselīgu dzīvesveidu un kvalitatīvu laika pavadīšanu ar ģimeni. Ziemassvētku brīvdienas un skolēnu ziemas brīvlaiks ir lielisks laiks, lai kopā izkustētos svaigā gaisā. Iespēju ir daudz – mierīga pastaiga vai pārgājiens mežā, orientēšanās, nūjošana vai distanču slēpošana.

“Cieņu un gandarījumu kontā neieskaitīsi.” “Amoralles” modele atklāj darba aizkulises

“Cieņu un gandarījumu kontā neieskaitīsi.” “Amoralles” modele atklāj darba aizkulises 6

Pagājušajā nedēļā skaļš skandāls pāršalca Latvijas modes industriju – par sadarbības pārtraukšanu ar pazīstamo pašmāju apģērbu zīmolu ‘’Amoralle’’ paziņoja viena no populārākajām modelēm Māra Sleja. Runām par to, cik necienīgi pret modelēm izturas zīmola vadība un pārstāvji, vēršoties plašumā, šonedēļ ar atklātu stāstu par pieredzi ar “Amoralli” nākusi klajā modele Vinita Vilcāne Krilova.

Rīgā beidzot satikušies Magone un Ventis ar bērniem; pēc tikšanās Ventis draud ar tiesu darbiem

Rīgā beidzot satikušies Magone un Ventis ar bērniem; pēc tikšanās Ventis draud ar tiesu darbiem 12

Pēc vairākus gadus ilgas apmainīšanās ar apvainojumiem medijos Rīgā aci pret aci beidzot satikušies ”Saimnieks meklē sievu” otrās sezonas skandalozie varoņi Ventis Vītols un Magone Šutoviene (agrāk Burka), kā arī abu kopīgais dēliņš, ko Ventis gadiem nebija saticies. Tikšanās, kura sākusies daudzsološi, beigusies ar skandālu, un nu Ventis gatavs vērsties tiesā.