Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 8. augusts

Mudīte, Vladislavs, Vladislava

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Citi” aktualitātes

Latvijā pirmais kronētais "dragkings" kopā ar domubiedriem tautu iepazīstina ar savu kustību

Latvijā pirmais kronētais "dragkings" kopā ar domubiedriem tautu iepazīstina ar savu kustību

Pagājušā gada nogalē dibinātā “dragking” performances apvienība “Latvijas Drag King kolektīvs” nedēļas sākumā publiskojis pirmo daļu Latvijā tapušā “Drag King vēstures īskursa” minisērijām, kas ļaus iepazīt “dragking” fenomena vēsturi un attīstību, sākot no 16. gadsimta līdz mūsdienām, “dragking” performances mākslas principus un māksliniekus Latvijā un pasaulē.

Jaunas attiecības? Eglītes izbrāķētais Mairis atriebjas ar citu dāmu

Jaunas attiecības? Eglītes izbrāķētais Mairis atriebjas ar citu dāmu 10

Šovu ”Lauku sēta” un ”Piecērt Eglītei!” zvaigzne Līga Eglīte drīz pēc SPA atpūtas ar dzejnieku Mairi jau atkal pieķerta Gunāra apskāvienos. Kamēr pāra fani spekulē, kā beigsies Līgas un Gunāra stāsts un spriež, kā jūtas Mairis, dzejnieks Skaties.lv liek noprast, ka vairs nav ieinteresēts. Vai viņa sirdī jau iekritusi cita?

Maira atbilde Gunāram par Eglītes ''nocelšanu''

Maira atbilde Gunāram par Eglītes ''nocelšanu'' 17

Pagājušās nedēļas izskaņā sabiedrībā kopā negaidīti izgāja ”Piecērt Eglītei!” zvaigznes Līga Eglīte un Gunārs Sārtaputns. Abu ķermeņa valoda nepārprotami liecināja, ka abu attiecības ir tuvākas. Dzejnieks Mairis Daiļais Liepiņš, kuru Eglīte izvēlējās šovā un ar kuru nesen baudīja SPA atpūtu, atklāj, ko par šo visu domā.

‘’Viņš pat vēl lāgā nav sajutis, cik lieli pupi Eglītei ir, bet es jau zinu!’’ Saimnieka Gunāra paziņojums Mairim

‘’Viņš pat vēl lāgā nav sajutis, cik lieli pupi Eglītei ir, bet es jau zinu!’’ Saimnieka Gunāra paziņojums Mairim 9

Certurtdienas vakarā bāra ”Liepa” atklāšanas svētkos atpūtās kāds spilgts šovbiznesa pāris – ”Lauku sētā” iepazītā Līga Eglīte un ”Saimnieks meklē sievu” varonis Gunārs Sārtaputns. Taču Līga spēlē izvēlējās dzejnieku Mairi Daiļo Liepiņu, ar kuru nesen baudīja vairākas dienas SPA viesnīcā. Gunārs vēlas ar Skaties.lv starpniecību nodot paziņojumu Mairim.

Latvijas šovbiznesa karstākais pāris ir dzimis! Eglīte atgriezusies Gunāra skavās

Latvijas šovbiznesa karstākais pāris ir dzimis! Eglīte atgriezusies Gunāra skavās 98

Pēc šova ”Piecērt Eglītei!” fināla norisinājušās vēl viena šova cienīgas mīlas intrigas. Izbaudījusi SPA brīvdienas kopā ar pašas izvēlēto dzejnieku Mairi, daiļā Līga tomēr pārdomājusi. 16. jūlija pēcpusdienā viņa uz randiņu Rīgā uzaicinājusi Balvu Gunāru, un saimnieks nekavējoties sēdies autobusā, lai ierastos pie Līgas!

Kembridžas hercogiene priecē ar jaunu matu krāsu

Kembridžas hercogiene priecē ar jaunu matu krāsu

Beidzamo mēnešu laikā popularitāti pazīstamu dāmu vidū iemantojušas ārējā izskata pārmaiņas, un šajā laikā īpašā cieņā bijuši eksperimenti ar matiem. Arī Kembridžas hercogiene Katrīne nesen nolēmusi atsvaidzināt savu ārieni.

Fitnesa treneris Pēteris Rumpis koronavīrusa ierobežojumu laikā zaudējis ideālo formu

Fitnesa treneris Pēteris Rumpis koronavīrusa ierobežojumu laikā zaudējis ideālo formu 7

Viens no unikālo sporta zāļu “Fit Spot Gym” izveidotājiem, treneris un sporta entuziasts Pēteris Rumpis neslēpj – koronavīruss un slēgtās sporta zāles pamatīgi ietekmējušas viņa fizisko formu. Ierobežojumu laikā bez iespējas apmeklēt sporta zāli viņš zaudējis savu iepriekšējo izskatu un iespaidīgo muskuļu masu. Portālam Skaties.lv fitnesa treneris Rumpis atklāti pastāsta, kā šovasar cīnījies, lai atgūtu formu, kā atguvis motivāciju un kā, izejot no personiskās pieredzes, nu palīdz citiem cilvēkiem iegūt pārliecību un pašapziņu par savu ķermeni.