Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. februāris

Donats, Konstance

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Īsto laimes sajūtu grūti notvert, ja visu laiku domā vairākus gājienus uz priekšu, tāpēc ļauj, lai tevi vada brīvā lidojuma vai kritiena sajūta. Neslēp savu ievainojamo un jūtīgo pasauli no mīļotajiem.

Horoskops vērsim

Šodien, pateicoties veiksmīgai nejaušībai, tavi ceļi krustosies ar kādu cilvēku, kurš tieši un atklāti norādīs uz tavas izdarības patiesajām sekām. Izvairies no ironizēšanas kā aizsardzības taktikas.

Horoskops dvīņiem

Tavs īpašais cilvēks šodien ļoti labi izpratīs tavu sakāpināto pasaules uztveri un jūs būsiet kā viens vesels. Jūs vienos ne tikai jūtas, bet arī kopējas idejas un nākotnes plāni.

Horoskops vēzim

Attiecībās viens otram pārbaudīsiet pacietību robežas un izturības mēru, bet toni noteiks psiholoģiski spēcīgākais un stabilākais. Tavs jutekliskais noskaņojums ietekmēs saskarsmi ar apkārtējiem, jo ļoti labi spēsi projicēt savas fantāzijas.

Horoskops lauvai

Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs savā sakārtotajā pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nevajag ne ar vienu skaidroties.

Horoskops jaunavai

Šodien dosies savā fantāziju pasaulē vai vismaz ļoti vēlēsies tā darīt. Būsi pārņemts ar tev maz raksturīgo jūtīgumu un slinkošanas māniju. Neliedz sev šo svētīgo sajūtu, citi darbi un cilvēki var pagaidīt.

Horoskops svariem

Tavi instinkti un kāre pēc sajūtām dominēs pār šodienas realitāti. Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku norādēs. Mierinājumu vari meklēt par tevi vājāku un ietekmējamu cilvēku sabiedrībā, kuri visu laiku glaudīs tevi pa spalvai.

Horoskops skorpionam

Izvēlies fiziskās aktivitātes, īpaši dabā. Tās uzfrišinās tevi nākošās nedēļas ne būt ne vieglajam pasākumam. Psiholoģiski šodien būsi tendēts uz apcerīgiem un sapņainiem klejojumiem savās zemapziņas dzīlēs.

Horoskops strēlniekam

Viss, kas ar tevi un ap tevi šodien notiek, ir dvēseles impulsa rezultāts, nevis racionāla prāta auglis. Beidzot tu ļausies sajūtām, vājumam un neracionālām jūtu izpausmēm.

Horoskops mežāzim

Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi emocionālu atslābina. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patiesi neatliekamo no stresa brīdī uzburtā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien dosi priekšroku garīgām aktivitātēm. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem. Mēģini saprast, kas ir tavu tuvinieku nemiera cēlonis. Ja atradīsi atbildi, spēsi viņiem palīdzēt.

Horoskops zivīm

Šodien pasīvi ļausies citu diktētai dienas kārtībai, jo pašam nebūs nekādu zīmīgu vēlmju. Ja draugi vai ģimene būs sarūpējuši kādas nodarbes, bez liela entuziasma tajās piedalīsies.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Citi

Liene Skulme pastāsta, kā viņas un Kiviča lielo mīlestību uztver meitas

Liene Skulme pastāsta, kā viņas un Kiviča lielo mīlestību uztver meitas 110

Kamēr daļa tautas turpina anonīmi zākāties par mākslinieces Lienes Skulmes un mūziķa Andra Kiviča attiecībām un spriež, kā šo mīlasstāstu uztver abu kopā seši bērni, Liene sniegusi atklātu interviju, kurā pastāsta, kā jauno ģimenes modeli uztver atvasītes un kā bērni savā starpā sadzīvo.

Stūrē droši arī salā un putenī! Autokrosa braucēja Mareka Daiņa 10 zelta padomi braukšanai ziemā

Stūrē droši arī salā un putenī! Autokrosa braucēja Mareka Daiņa 10 zelta padomi braukšanai ziemā 3

Atkal klāt laiks, kad domas par kāpšanu auto, lai dotos ikdienas gaitās, daļā tautas rada nelielu satraukumu – šķiet, ka slīd pat glaunākās ziemas riepas un avāriju ainas vīd teju katrā krustojumā. Skaties.lv sadarbībā ar autokrosa braucēju Mareku Daini, kurš pazīstams arī kā dīdžejs [Ex] da Bass, sagatavojis 10 zelta padomus, kuru ievērošana krietni atvieglos braukšanu ziemā. Ieklausies!

Atklāti par Buli, Gobzema puņķi un Stendzenieku! Kivičs atbild uz pilnīgi visiem fanu un skauģu privātajiem jautājumiem

Atklāti par Buli, Gobzema puņķi un Stendzenieku! Kivičs atbild uz pilnīgi visiem fanu un skauģu privātajiem jautājumiem 13

Kamēr daļa tautas sestdienas, 2. februāra, vakarā bija pieplakuši ekrāniem, vērojot ”Eirovīzijas” pašmāju atlases otrā pusfināla cīņu, vairāk kā tūkstoš fanu un arīdzan skauģu baudīja mūziķa Andra Kiviča un mākslinieces Lienes Skulmes ”Facebook” ”live” mini šovu, kurā mūziķis, kā iepriekš bija paziņojis, atbildēja uz visiem jautājumiem, kas attiecībā uz viņiem satrauc sabiedrību. Skaties.lv piedāvā esenci no Kiviča ”Facebook” šova.

''A kas tev par daļu, vecā intrigante?'' Saniknots Kivičs publiski paziņo, ka Lindai Mūrniecei vajag ''prasmīgu vīrieti''

''A kas tev par daļu, vecā intrigante?'' Saniknots Kivičs publiski paziņo, ka Lindai Mūrniecei vajag ''prasmīgu vīrieti'' 18

Par pēdējo nedēļu populārāko teicienu, kas nācis no mūziķa Andra Kiviča dzejiskā prāta bija kļuvis ”It kā tu, m****, kaut ko zinātu”, ko mākslinieks interneta vidē veltīja kādai kritiķei. Kopš šodienas jaunais hits ir ”A kas tev par daļu, vecā intrigante?”, ko mūziķis publiski veltījis populārajai uzņēmējai Lindai Mūrniecei.

“Jūtūbere” Evelīna pliku dupsi apsēžas sniegā

“Jūtūbere” Evelīna pliku dupsi apsēžas sniegā 13

Pamatīgu šūmēšanos fanu lokā sacēlusi Latvijas zināmākā ”jūtūbere” Evelīna Pārkere. Populārā meitene šonedēļ sociālajos tīklos padalījusies ar kadru, kas satraucis daudzus viņas talanta cienītājus.

Foto: kā pēc vīra aiziešanas pie citas dzīvo Madara Kiviča

Foto: kā pēc vīra aiziešanas pie citas dzīvo Madara Kiviča 32

Latvijas šovbiznesa draugu uzmanības centrā šobrīd ir mūziķis Andris Kivičs, kurš bauda dzīvi un ceļo kopā ar savu dvēseles radinieci Lieni Skulmi, kamēr viņa joprojām oficiāli laulātā draudzene Madara Latvijā audzina abu kopīgās meitiņas. Taču arī Madara neraud spilvenā – simpātiskā jaunā sieviete sociālajos tīklos atklāj, ar ko pēc vīra aiziešanas piesātināta viņas dzīve.

Dembovskas paziņojums ''Berlīnē iestrēgušajam'' Kivičam

Dembovskas paziņojums ''Berlīnē iestrēgušajam'' Kivičam 40

Mūziķis Andris Kivičs ar savu mīļoto mākslinieci Lieni Skulmi pēc tam, kad piektdienas rītā nokavēja lidmašīnu uz Latviju, ir ”iestrēguši Berlīnē”. Pie Skaties.lv vērsās cita šovbiznesa zvaigzne Aija Dembovska, kurai ir paziņojums Kivičam.

Aija Dembovska zaudējusi cerību atrast sevis cienīgu vīrieti

Aija Dembovska zaudējusi cerību atrast sevis cienīgu vīrieti 47

Pagājušajā nedēļā kārtējo reizi vīriešos vīlās Latvijas šovu zvaigzne Aija Dembovska, attiecībām izjūkot vien divu dienu laikā. Meitene atklāj Skaties.lv, ka kopš tā laika saņēmusi jau neskaitāmus citus piedāvājumus iepazīties, taču izlēmusi kādu laiku padzīvot viena.

No iepazīšanās lateksa zaķa kostīmā līdz plāniem par kopdzīvi Šveicē. ''Netīro deju'' Evelīnas neticamais gads

No iepazīšanās lateksa zaķa kostīmā līdz plāniem par kopdzīvi Šveicē. ''Netīro deju'' Evelīnas neticamais gads 8

Šovā ”Netīrās dejas” iepazītajai Evelīnai Šaulītei, kura nu rosās ”Coyote Fly” kā dejotāja, šis, ļoti iespējams, ir pēdējais gads Latvijā. Meitene izveidojusi nopietnas attiecības ar vīrieti no Šveices un spriež par pārcelšanos, profesijas maiņu un vispār – jaunas dzīves sākumu. Savas ieceres un 2019. gada sapņus Evelīna ekskluzīvi uztic Skaties.lv lasītājiem.