Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 19. aprīlis

Vēsma, Fanija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā spēlītē ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā.

Horoskops vērsim

Ļoti rūpīgi attiecies pret likumu uzraugiem un sargiem, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses dāsni dalot soda kvītis. Bet uz tavu privāto attiecību robežas parādīsies nelabvēļi, kuri var aizdedzināt kūlu.

Horoskops dvīņiem

Dzīvesbiedru rīcība vai piezīmes liks tev sapurināties, saņemties un paveikt ilgi atliktos darbus. Gribēsi paveikt pat vairāk, nekā no tevis prasīs. Neatklāj savu rīcības plānu, kamēr neesi pārliecināts par tā absolūtu izdošanos.

Horoskops vēzim

Personīgo attiecību lauciņā sāks spraukties mīlestības ziedu pumpuri. Uzradīsies arī labvēļi vai nelabvēļi un šo jūtu dobīti gribēs parušināt. Pievērsties sevis iepriecināšanai, sava vizuāla tēla paspilgtināšanai.

Horoskops lauvai

Tas, kas nebūs tavas uzmanības vērts, beigās var izrādīties īsta dārgumu krātuve. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām un paspētu uz zelta oliņu sadalīšanas pasākumu.

Horoskops jaunavai

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz vecām problēmām un pārstāsi vainot sevi. Spēka būs pietiekoši, lai pārliecinātu savus radus un kaimiņus, kā arī saviem mīļajiem atradīsi pareizos vārdus.

Horoskops svariem

Dzīvesbiedri vai romantiskie partneri tevi mēģinās noņemt no trases, ja būsi pārvērtējis savus spēkus un atļāvies pārkāpt gavēņa uzliktos ierobežojumus. Tāpēc iesaisties tikai tādos pasākumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par uzdzīvi normas robežās.

Horoskops skorpionam

Šodien pirms saules vai pēc saules vakarā jāiet uz upi mazgāties tekošā ūdenī - tad izzudīs visas kaites. Lielās piektdienas spēcinošās enerģijas tevi mudinās pievērsties sevis iepriecināšanai un pavasara akcentu piešķiršanai savam vizuālajam tēlam.

Horoskops strēlniekam

Par katru cenu neturies pie konservatīvām un tradicionālām vērtībām. Tieši progresīvais, neparastais un ekstravagantais ļaus tev izcelties uz kopējā fona un pavērs jaunas iespējas dzīvē.

Horoskops mežāzim

Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, var aizvainot tavas jūtas un pašcieņu. Uzņemies šo papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls, gan morāls gandarījums.

Horoskops ūdensvīram

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos dzīvesbiedros vai domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Pārliec akcentus un visas lietas nostāsies savās vietās. Vajadzētu parūpēties par sava ķermeņa skaistumu un labsajūtu.

Horoskops zivīm

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un pārsteigumiem!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Citi

Foto: Armanda Simsona mīļotā Iveta mirdz kāzu kleitu šovā

Foto: Armanda Simsona mīļotā Iveta mirdz kāzu kleitu šovā

Pagājušajās brīvdienās Sporta 2 kvartālā notika kāzu modes notikums numur viens Latvijā – vērienīgais kāzu un vakarkleitu šovs, kurā sabiedrībā zināmas dāmas izrādīja dažādu zīmolu jaunākās kolekcijas. Pasākumā īpašu ievērību izpelnījusies TV šova ”SuperBingo” un pasākumu vadītāja Armanda Simsona sieva Iveta.

Foto: kā populāri latvieši bauda pavasara priekus

Foto: kā populāri latvieši bauda pavasara priekus 6

Siltā laika iestāšanās daudzus tautiešus mudinājusi būt aktīviem. Arī sabiedrībā zināmi ļaudis neatpaliek un steidz baudīt pavasarim raksturīgākos priekus un ierasti ar košiem kadriem dalās arī sociālajos tīklos.

Pazuduši telefoni, spiešanās pūlī ar bērnu ratiņiem, glamūrs un šopinga prieki: zvaigžņu nedienas ''Akropolē''

Pazuduši telefoni, spiešanās pūlī ar bērnu ratiņiem, glamūrs un šopinga prieki: zvaigžņu nedienas ''Akropolē'' 26

Aprīļa pirmā nedēļa Latvijas šovbiznesā pagāja ”Akropoles” zīmē – kopš tirdzniecības un izklaides centra atklāšanas 4. aprīlī tieši tur notikušas visas glamūrīgākās ballītes un zvaigznes iekūlušās ērmotos un ne tik ērmotos piedzīvojumos. Skaties.lv piedāvā atskatīties un labākajiem kadriem no zvaigžņu piedzīvojumiem ”Akropolē”.

TV3 laika ziņu komandai pievienojas jauns moderators

TV3 laika ziņu komandai pievienojas jauns moderators 1

Televīzijas skatītāju iemīļotajai TV3 laika ziņu moderatorei Maijai Rozītei-Krištopanei pievienosies jauns laika ziņu vadītājs Raitis Zapackis, kurš pirmo reizi skatītājus otrpus ekrānam uzrunās jau piektdienas, 5. aprīļa, vakarā.

''Visu nakti notusējām, bet no rīta es pazudu,'' Aija Dembovska tomēr ir brīva; tā bijusi atriebība neuzticīgam brūtgānam

''Visu nakti notusējām, bet no rīta es pazudu,'' Aija Dembovska tomēr ir brīva; tā bijusi atriebība neuzticīgam brūtgānam 23

Šovu zvaigznes Aijas Dembovskas sociālajos tīklos aizvadītajās brīvdienās parādījās ieraksts par kādu īpašu puisi Matīsu, kas drīz vien no ”Facebook” pazuda, taču nepalika fanu nepamanīts. Sarunā ar Skaties.lv Aija atklāj, ka ieraksta iemesls bijusi nejauša atkalredzēšanās bārā ar kādu bijušo pielūdzēju. Pēc kopā pavadītas piektdienas nakts viņa izlēmusi puisim smalki atriebties…

Kā Anglijā dzīvo Latvijas slavenības

Kā Anglijā dzīvo Latvijas slavenības 82

Lielbritānijā kņada ap ”Brexit” nav atstājusi vienaldzīgus arī tur dzīvojošos latviešus. Šonedēļ ar dažādiem pieredzes stāstiem nāca klajā vairākas turp emigrējušās Latvijas šovbiznesa zvaigznes – Aija Dembovska, ”Saimnieks meklē sievu” Magone un Ingars Babčuks.

Foto: sabiedrības krējums pulcējas smalkā modes šovā

Foto: sabiedrības krējums pulcējas smalkā modes šovā 4

Piektdien, 29. martā, Berga barāzā norisinājās īpaša modes skate – pirmo reizi Rīgas Modes nedēļas ietvaros savas kolekcijas izrādīja pašmāju adījumu ražotājs “Ameri”. Notikums izpelnījās plašu sabiedrībā zināmi cilvēku ievērību.

Bijusī pirmā lēdija Zatlere kardināli mainījusi stilu

Bijusī pirmā lēdija Zatlere kardināli mainījusi stilu 9

Ceturtdien, 28. martā, noritēja Rīgas modes nedēļas trešā diena, kad savas aktuālās kolekcijas izrādīja vairāki vietējie zīmoli. Modīgajā burziņā pulcējās daudzi sabiedrībā pazīstami ļaudis, tostarp bijusī pirmā lēdija Lilita Zatlere, kura izgāja sabiedrībā jaunā tēlā.

Mīlīgi vai dumji? Tauta izsmej sabiedrības dāmu apsēstību ar suņu purniņiem

Mīlīgi vai dumji? Tauta izsmej sabiedrības dāmu apsēstību ar suņu purniņiem 43

Latvijas šovbiznesā uzplaiksnījusi kāda īpatnēja tendence – sabiedrības dāmas, kuras vairs nav tīņa gados un jau pašas var lepoties ar atvasēm, savos ”Instagram” stāstos regulāri atrādās ar virtuāliem dzīvnieku purniņiem un austiņām. Skaties.lv lasītāji internetā uzsākuši asas diskusijas par to, vai cienījamām dāmām un mammām pieklājas tā māžoties.

Latvieši Anglijā vairs nevar nopelnīt? Muļķības! ''Lauku sētas'' Ingara stāsts

Latvieši Anglijā vairs nevar nopelnīt? Muļķības! ''Lauku sētas'' Ingara stāsts 20

Ar stāstiem par to, kā pasliktinājusies viesstrādnieku dzīve Anglijā ”Brexit” ietekmē nākušas klajā jau divas Latvijas šovu zvaigznes, kuras neslēpj, ka arvien vairāk sāk skatīties māju virzienā. Anglijā dzīvojošais šova ”Lauku sēta” dalībnieks Ingars Babčuks sarunā ar Skaties.lv vēlas paust pavisam pretēju viedokli – dzīve Anglijā iebraucējam joprojām esot iespēju pilna! Un viņš to var pierādīt, nosaucot konkrētas summas.

Nožēlojamas algas, slikti darba apstākļi, astronomiskas īres un cigarešu cenas! Dembovska par latviešu dzīvi Lielbritānijā ''Brexit'' ietekmē

Nožēlojamas algas, slikti darba apstākļi, astronomiskas īres un cigarešu cenas! Dembovska par latviešu dzīvi Lielbritānijā ''Brexit'' ietekmē 190

Lielbritānijā notiekošā jezga ap ”Brexit” ietekmējusi arī tur dzīvojošos latviešus. Viena no latviešiem Anglijā ir arī šovu zvaigzne Aija Dembovska, kura sarunā ar Skaties.lv atklāj, ka nopietni apsver iespēju braukt mājās, jo ”Brexit” dēļ dzīve Anglijā iebraucējiem vairs galīgi nav tik viegla, kā no malas šķiet.

Aijas Andrejevas bijušais vīrs kļuvis par tēvu

Aijas Andrejevas bijušais vīrs kļuvis par tēvu 10

Priecīgs notikums piedzīvots pazīstamās fitnesa treneres, uztura ekspertes, dejotājas un aktrises Justīnes Apines un viņas mīļotā vīrieša Toma Bērziņa ģimenē – šopavasar pasaulē nācis pāra pirmdzimtais. 

''Tu esi sieviete - redele! Staigājošs vecis!'' Sabiedrības dāmas asi vēršas pret fitnesa skaistulēm un uzkačātām presītēm

''Tu esi sieviete - redele! Staigājošs vecis!'' Sabiedrības dāmas asi vēršas pret fitnesa skaistulēm un uzkačātām presītēm 20

Ja pirms dažiem gadiem par ”Instagram” skaistuļu trendu kļuva svīšana un izrādīšanās fitnesa zālē un muskuļu demonstrēšana, nu viss atkal sāk iet uz otru pusi. Arvien vairāk sociālo tīklu ”influenceres” nāk klajā ar paziņojumiem, ka uztrenētas sievietes esot vīrišķīgas un dāmām muskuļus ”kačāt” nepiedien.