Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. novembris

Aleksandrs, Doloresa

Ieskaties arī
Horoskops aunam

No tevis var sagaidīt diezgan neprognozējamas darbības, kuru cēlonis būs pārliekā ideālismā un izteiktā individuālismā. Nerēķinoties ar kopējo noskaņu, pats būsi savu svētku scenārija autors.

Horoskops vērsim

Šī brīvdiena var paiet kā bezsvara kritiens neprātīgā un arī slepenības apvītā mīlas afērā. Ja šajā eiforijas brīdī būsi kaut nedaudz spējīgs pievērsties savu sajūtu pašanalīzei, sapratīsi, ka meklē radniecīgas dvēseles klātbūtni.

Horoskops dvīņiem

Kāpēc gan neļauties drauga neatvairāmam priekšlikumam? Tomēr galīgi neaizmirsti par loģiku, veselo saprātu un citiem racionāliem situāciju analīzes instrumentiem, lai svētki nepārvērstos haosā.

Horoskops vēzim

Var gadīties, ka mēģināsi citiem pierādīt savu pašpietiekamību nevēloties iesaistīties vai paliekot malā kādos sabiedriskos pasākumos. Tā ir tava izvēle un , ja jūties komfortabli, necenties nevienam izdabāt.

Horoskops lauvai

Ļaujies savam tolerantajam un pielaidīgajam emocionālajam stāvoklim, īpaši saskarsmē ar tuviniekiem. Sveicini tos, kas tālumā un piedod viņu nelielās neveiklības un arī tev taps piedots par lielākajām.

Horoskops jaunavai

Šajā svētku dienā demonstrēsi patīkamas manieres un uzmanības pilnus žestus tikai tiem cilvēkiem, kuri šķitīs tavas uzmanības vērti. Šodien tavi kritiķa talanti spīdēs jo spoži. Galu galā, salūtu var skatīties arī vienatnē!

Horoskops svariem

Saviesīga kopā būšana ar radiniekiem kalpos kā izdevīga, bet patīkama iespēja nogludināt iepriekš radušās domstarpības, jo pie bagātīgi klāta svētku galda būtu nepiedienīgi risināt mantiskās un tiesiskās attiecības.

Horoskops skorpionam

Dienu organizēsi galveno uzsvaru liekot, uz sava partnera labsajūtu jūsu kopīgajos amoriskajos klejojumos. Spēsi taktiski un skaisti pasniegt savas vēlmes un partneris pat nenojautīs, ka viss jau iepriekš saplānots.

Horoskops strēlniekam

Jūtīgums un draudzēties vēlme ies rokrokā ar loģisko domāšanu arī plānojot un pavadot šo svētku brīvdienu. Tas pavērs iespējas uz iesaistīšanos pasākumos un notikumos, kuri īsti nav tavā gaumē, bet ko neizdarīsi labas kompānijas dēļ!

Horoskops mežāzim

Baudi pieklusināto mājas atmosfēru un izvairies no pasākumiem, kuri ir fiziski vai mentāli nogurdinoši. Nepiespiestībā un vieglumā būs īstā svētku noskaņa.

Horoskops ūdensvīram

Arī svētkos ir iespējams atrast kaut ko sev īpašu kulturāli izglītojošā jomā un tiešo to meklēsi. Šodien emocionālo gandarījumu sniegs baudījums dvēselei nevis materiāli miesiskās baudas.

Horoskops zivīm

Noteikti neizmirsti veltīt savu uzmanību vecākiem. Šodien paturi prātā un respektē noteikumu, ka vecākiem vienmēr ir taisnība, un jūsu komunikācija būs abpusējas sirsnības caurstrāvota.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Citi

Paziņots Mārtiņa Ķibilda nāves iemesls

Paziņots Mārtiņa Ķibilda nāves iemesls

26. oktobrī pēkšņi mūžībā devās televīzijas raidījumu vadītājs un veidotājs Mārtiņš Ķibilds. Mārtiņa ģimene tagad sociālajos tīklos paziņojusi, kāds bijis oficiālais vīrieša nāves iestāšanās iemesls.

Kima Kardašjana paziņo, ka manāmi pieņēmusies svarā

Kima Kardašjana paziņo, ka manāmi pieņēmusies svarā

Par amerikāņu TV šovu zvaigznes Kimas Kardašjanas vizītkarti allaž kalpojis viņas šmaugais viduklis un pilnīgās formas. Nesen viena no pasaules slavenākajām sievietēm nākusi klajā ar visai negaidītu atzīšanos – viņa pieņēmusies svarā.

''Nav gēnu, tas ir slinkums!'' Pēteris Rumpis: no Rembates ''tusētāja'' līdz trim savām sporta zālēm un iedvesmotāja statusam

''Nav gēnu, tas ir slinkums!'' Pēteris Rumpis: no Rembates ''tusētāja'' līdz trim savām sporta zālēm un iedvesmotāja statusam 11

Trenera un sportista Pētera Rumpja vārds medijos pēdējā laikā izskanējis visai bieži, tiesa, ne no tāda rakursa, kā viņš pats vēlētos. Kamēr ļaudis trin mēles par puiša privāto dzīvi, Pēteris aktīvi strādājis, kopā ar domubiedru Jāni Simsonu un citiem entuziastiem atverot trīs jaunas sporta zāles ”Fit Spot Gym”. Viņš uzskata, ka ikviens var sasniegt savu ideālo formu un gatavs sniegt palīdzīgu roku šajā ceļā! Sarunā ar Skaties.lv Pēteris atklāti pastāsta, kā no puiša, kuru agrāk ik nedēļas nogali varēja sastapt klubā, transformējies trenerī, kurš jau palīdzējis un turpina palīdzēt citiem ceļā uz sapņu augumu.

Foto: ar slavenību klātbūtni atklāts Ziemassvētku rotu tirdziņš

Foto: ar slavenību klātbūtni atklāts Ziemassvētku rotu tirdziņš 3

Līdz ar iedvesmojošu lekciju un meistarklasi, ko vadīja populārā vides stiliste un grāmatas ”Svinam” autore Baiba Prindule-Rence, universālveikala ”Stockmann” 3. stāvā šonedēļ atklāts ikgadējais Ziemassvētku dekoru tirdziņš. Saviesīgais burziņš kuplā skaitā pulcēja sabiedrībā zināmus ļaudis.

Foto: "Laika Suns" un "Kabloonak" koncerts Stricka villā

Foto: "Laika Suns" un "Kabloonak" koncerts Stricka villā

Pagājušajā nedēļas nogalē K.K. fon Stricka villā ar grupas ”Laika Suns” un lietuviešu dziesminieka ”Kabloonak” uzstāšanos noslēdzās mūzikas ierakstu izdevniecības ”I Love You Records” 10 gadu jubilejas koncertu sērija.

Pēteris Rumpis atrāda savu jauno draudzeni

Pēteris Rumpis atrāda savu jauno draudzeni 20

Fitnesa modelis un treneris Pēteris Rumpis drīz pēc attiecību izjukšanas ar skaisto Paulu Freimeni atradis jaunu mīlestību, un abu laimi vīrietis vairs neslēpj arī no atbalstītājiem.

Izšķīries Latvijas seksīgais fitnesa pāris

Izšķīries Latvijas seksīgais fitnesa pāris 21

Viens no atpazīstamākajiem pāriem fitnesa aprindās Paula Freimane un Pēteris Rumpis pēdējos gados bija kļuvuši arī par vienu no pamanāmākajiem mīlas pāriem. Tagad kļuvis zināms – fitnesa skaistuļi izšķīrušies.

Koši foto: kā Latvijas slavenības bauda zelta rudeni

Koši foto: kā Latvijas slavenības bauda zelta rudeni 1

Oktobrī, kad dabā visā krāšņumā iestājies zelta rudens, ļaudis sociālos tīklus pārpludinājuši ar krāšņiem kadriem. Arī sabiedrībā pazīstami cilvēki, kuri aktīvi dokumentē savas gaitas virtuālajā vidē, nav izņēmums. Skaties.lv apkopojis kadrus, kā zelta rudeni bauda vietējās zvaigznes.

Seksīgā Lee nokrāso rozā matus un dod viedu padomu vecākiem

Seksīgā Lee nokrāso rozā matus un dod viedu padomu vecākiem 6

Ar jaunu vizuālo tēlu šoruden sevi palutinājusi dziedātāja, dīdžejmeitene un pasākumu vadītāja Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee – skaistule tikusi pie spilgti rozā galvas rotas. Sievišķīgās pārvērtības Liene steigusi atrādīt kuplajam atbalstītāju pulkam.

Timma publisko attēlu ar savu jauno simpātiju

Timma publisko attēlu ar savu jauno simpātiju 1

Pazīstamais latviešu basketbolists Jānis Timma drīz pēc paziņojuma par šķiršanos no sava dēla mātes sociālajos tīklos ievietojis mīklainu attēlu, kurā redzams, sadevies rokās ar kādu daiļavu. Šovbiznesa draugi steidz jautāt – vai tā ir ukraiņu izcelsmes dziedātāja Anna Sedokova, kura nupat faniem paziņoja, ka uzsākusi attiecības?