Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Diena atvērta flirtam un interesantu cilvēku ielaišanai savā dzīvē. Visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, beigsies veiksmīgi un bez sāpēm.

Horoskops vērsim

Saskaņa ar pasauli un tajā mītošajiem cilvēkiem būs uzmundrinoša un uz varoņdarbiem mudinoša. Sajutīsi sevī pārliecību izrādīt savas domas, jūtas, nostāju un attieksmi.

Horoskops dvīņiem

Būsi pārņemts ar jauniegūto paziņu izpēti un novērtēšanu. Intuīcija tev palīdzēs atrast līdzsvaru starp mīlestību un draudzību, došanu un ņemšanu.

Horoskops vēzim

Būsi vinnētājs visās situācijās, kurās iesaistīsies. Tevi atbalstīs augstākie spēki gan aizbildņu, gan pielūdzēju veidolā. Vari paļauties ne tikai uz saviem sakariem un pieredzi, bet arī uz savu spēju apburt.

Horoskops lauvai

Cenšoties nobaudīt dažādas dzīves krāsas, vari nokļūt neveiklās, pat divdomīgās situācijās. Beigās visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, izvērtīsies pietiekoši veiksmīgi.

Horoskops jaunavai

Šodien var atklāties dažu cilvēku ne pārāk lojālā rīcība. Atrisini un izrunā domstarpības nekavējoties, nekrāj aizdomas un aizspriedumus. Dienas noslēgumā vari veiksmīgi patērēties. Galvenais, ka iegādātais sola garu un priekpilnu lietošanas mūžu.

Horoskops svariem

Atveries cilvēkiem, pārkāp paša uzliktos mūrus. Pretējā gadījumā tev būs grūti saglabāt to, kas svarīgs – sirdsmieru, dzīvesprieku un komfortu.

Horoskops skorpionam

Šodien objektīvi sadali savus enerģijas resursus un nepāršauj pār strīpu ar baudām un tēriņiem. Atvēli sev nelielu vientulības brīdi, lai pārdomātu savas sajūtas.

Horoskops strēlniekam

Šodien ļoti noderēs tavas spējas saprasties ar miera traucētājiem vai skandalētājiem. Varēsi viņus gan uzklausīt, gan nomierināt. Neizrādīsi nosodījumu vai pārmetumu. Piedosi citiem viņu īslaicīgās vājības.

Horoskops mežāzim

Nesavaldība tev nepalīdzēs, bet spēja harmoniski just un arī adekvāti izrādīt to, ko tava sirsniņa ir sajutusi un prāts aptvēris – gan. Gaisā būs jūtams solījums, ka galu galā viss nokārtosies bez asins izliešanas.

Horoskops ūdensvīram

Ir ļoti liela iespēja piepildīt tavu vēlmju kambarus. Būsi pārņemts ar mīlestības lietām un tālejošu plānu kalšanu. Jo vairāk enerģijas tajos ieguldīsi, jo taustāmāki būs rezultāti.

Horoskops zivīm

Šajā dienā tev būs svarīgi ievērot kārtību, precizitāti un turēt dotos solījumus, arī iepērkoties. Pirkšanas prieku dubultosi, ja šajā procesā iesaistīsi arī savus dārgos un mīļotos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Citi

Mīļi foto: kā Latvijas slavenības godina Tēva dienu

Mīļi foto: kā Latvijas slavenības godina Tēva dienu 1

Svētdien, 8. septembrī, Latvijā tiek svinēta Tēva diena. Arī daudzas pašmāju slavenības saņēmušas sirsnīgus sveicienus no savām atvasēm un paši godinājuši savus tētus, sociālajos tīklos publiskojot mīļus foto un pateicības vārdus.

Saimnieku šovā uzmirdz iespaidīgā Jeļena, nesaskaņas čigānu mūzikas aprindās, Timma pašķiras no sievas: nedēļa šovbiznesā

Saimnieku šovā uzmirdz iespaidīgā Jeļena, nesaskaņas čigānu mūzikas aprindās, Timma pašķiras no sievas: nedēļa šovbiznesā

Par nedēļas aprunātāko notikumu kļuvusi TV3 šova ”Saimnieks meklē sievu” jaunā sezona un par īstu sensāciju kļuva līgaviņa Jeļena, kuru savā pieciniekā izvēlējās šĪs sezonas pieprasītākais saimnieks Ilmārs. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz karstākajiem un apspriestākajiem notikumiem TV ekrānā un slavenu ļaužu dzīvēs.

Pirmais mūzikas festivāls "RĪGA JŪRMALA" ir noslēdzies

Pirmais mūzikas festivāls "RĪGA JŪRMALA" ir noslēdzies

Svētdien, 1. septembrī, noslēdzās pirmais mūzikas festivāls “RĪGA JŪRMALA”. Četrās nedēļas nogalēs Rīgā un Jūrmalā viesojās vairāk nekā 350 mūziķu – četri pasaules labākie orķestri izcilo diriģentu – Zubina Metas, Mihaila Pletņova, Džanandrea Nozedas un Suzannas Melki – vadībā un spoži dažādu paaudžu solisti.

Foto: kā pirmo skolas dienu svin populāri latvieši

Foto: kā pirmo skolas dienu svin populāri latvieši 10

Pirmdien, 2. septembrī, tūkstošiem skolēnu visā Latvijā uzsākuši skolas gaitas. Viņu vidū ir arī sabiedrībā zināmu personu atvases. Savukārt citi Zinību dienā labprāt sildījušies pie atmiņu ugunskura par savām skolas gaitām.

Foto: īpašā konkursā izvēlēts Latvijas skaistākais ponijs

Foto: īpašā konkursā izvēlēts Latvijas skaistākais ponijs

Rīgas svētku laikā norisinājās īpašs sarīkojums – poniju skaistumkonkurss, kurā par uzvarētāja godu sacentās poniji un viņu mazie saimnieki. Pasākuma apmeklētājiem visas dienas garumā bija iespēja vērot dažādus priekšnesumus, atrakcijas, kurās iesaistīti zirgi vai poniji.

Tumšmate Sindija Vilde kļuvusi par blondīni

Tumšmate Sindija Vilde kļuvusi par blondīni 4

Vasaras izskaņā pamatīgām izskata pārvērtībām ļāvusies pazīstamā pasākumu rīkotāja Sindija Vilde. Sieviete, kuru līdz šim pazinām kā tumšmati, šonedēļ atklājusi, ka kļuvusi par blondīni.

Aija Dembovska laimējusi loterijā

Aija Dembovska laimējusi loterijā 117

Kam neveicas mīlā, tam veicas loterijā – šis teiciens nostrādājis Aijas Dembovskas gadījumā. Piedzīvojusi virkni vilšanos zēnos un vasaru pavadījusi viena, šovu zvaigzne tikusi pie liela laimesta.

Apprecējušies Hosams Abu Meri un Linda Krūmiņa

Apprecējušies Hosams Abu Meri un Linda Krūmiņa 69

Ar priecīgiem jaunumiem 13. augusta rītā klajā nācis pazīstamais gastroenterologs Hosams Abu Meri. Ar sociālo tīklu palīdzību viņš atklājis, ka apprecējis savu mīļoto sievieti, žurnālisti Lindu Krūmiņu. Linda pēc kāzām pieņēmusi vīra uzvārdu.