Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 16. maijs

Edvīns, Edijs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Citi” aktualitātes

Foto: kā paaudzies mazais britu princis Luiss

Foto: kā paaudzies mazais britu princis Luiss

Par godu prinča Luisa trešajai dzimšanas dienai Kensingtonas pils publiskojusi jaunu puisēna fotogrāfiju, kuras autore ir viņa māmiņa – Kembridžas hercogiene Ketrīna.

Madara Kiviča komentē savas jaunās attiecības

Madara Kiviča komentē savas jaunās attiecības 15

”Influencere” un divu meitu māmiņa Madara Kiviča pirms mēneša lika noprast, ka vairāk nekā divus gadus pēc šķiršanās no mūziķa Andra Kiviča viņas sirds ir aizņemta. Nu viņa to apstiprinājusi.

Latvijā atklāta pirmā "Tik Tok" māja Baltijā

Latvijā atklāta pirmā "Tik Tok" māja Baltijā 1

Latvijā atklāta pirmā “Tik Tok” māja ”Fam3 House”. Tā ir arī pirmā un pagaidām vienīgā māja Baltijā. “Tik Tok” māja ir īpašā vieta, kur dzīvo radoši cilvēki, kas nodarbojas ar “Tik Tok” satura izveidi. Projekta dalībnieki filmē un montē videomateriālus, ko vēlāk redz “Tik Tok” lietotāji gan Latvijā, gan arī ārpus tās.

Cik īsti veci ir Latvijā populāri ļaudis?

Cik īsti veci ir Latvijā populāri ļaudis? 17

Lai gan pieņemts uzskatīt, ka gadi ir tikai skaitlis pasē, ne visi cilvēki savu vecumu plaši afišē. Ļaudis, kuri rosās šovbiznesa aprindās, bieži vien cenšas uzturēt sajūtu par savu mūžīgo jaunību, un viņiem tas lieliski izdodas.

Šovu zvaigzne Jeļena laidusi pasaulē meitiņu

Šovu zvaigzne Jeļena laidusi pasaulē meitiņu 19

Ar skaistiem jaunumiem savus sekotājus sociālajos tīklos iepriecinājusi TV3 šova ”Saimnieks meklē sievu” efektīgā dalībniece Jeļena Karadžana (agrāk – Petrova) – šonedēļ nākusi pasaulē viņas un vīra pirmā kopīgā meita.