Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 24. jūnijs

Jānis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Izbaudi pozitīvo uzmanību, kādu tu saņemsi no draugiem un darbabiedriem. Šajās svētku dienās daudz jaunu ideju, kuru realizācija var likt pamatus nākotnes labklājībai. Labāk dzīvosies, ja neļaujies tikt apkrāpts, piemānīts, apvārdots un citādi apdullināts.

Horoskops vērsim

Ja ir izvēle, dodies uz vietu, kur nekad neesi bijis. Romantika sekos tavās pēdiņās, lai kurp tu dotos! Tomēr ceļojumā pievērs uzmanību ēdiena un ūdens kvalitātei, kā arī svešu ļaužu teiktajam.

Horoskops dvīņiem

Jāņu dienā vari tikt pie negaidītas papildus naudas, tāpēc priecājies un izbaudi tās sniegtās iespējas. Labāk pieturies pie visa sen pārbaudītā un jau sen zināmā, baudu eksperimentus atstājot citai dienai.

Horoskops vēzim

Būsi ieredzēts un gaidīts jebkurā sabiedrībā un tas nodrošina iespējas gan atpūsties, gan izklaidēties pēc sirds patikas. Partnerus vari atrast bez liekas piepūles, tomēr dod priekšroku domubiedriem. Sirdsbalsij šobrīd var un vajag uzticēties.

Horoskops lauvai

Pavadi laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un velti laiku aktivitātēm, kas tevi no sirds aizrauj. Vislabāk šo dienu veltīt mājai, ģimenei un saviem vistuvākajiem draugiem - pēc iespējas šaurākā un intīmākā cilvēku sabiedrībā.

Horoskops jaunavai

Vari sajusties kā krustcelēs stāvot. No vienas puses, ir vēlme būt nesavtīgam, no otras – izmantot iespēju un pēc iespējas būt ieguvējam no pašreizējās situācijas. Īstais ieguvējs izrādīsies, ja spēsi nosargāt vakar sameklēto papardes ziedu.

Horoskops svariem

Dodies izbrukumos kopā ar draugiem un smelies iedvesmu dabas skaistumā. Jāņu laikā izdosies atrast, ieraudzīt un nobaudīt jauno, neparasto kā arī izmantot to savā darbībā. Ja tiks turpināts iesāktais, tas sekmēsies. Jāizvairās no pārlieka egoisma un pašlabuma meklēšanas attiecībās ar tuviem cilvēkiem.

Horoskops skorpionam

Tev vajadzēs pievērst uzmanību zīmēm, ko sūta liktenis un var nākties pieņemt neērtu lēmumu. Ja papardes zieds nav identificēts, nepārstāsi meklēt īstos cilvēkus – dzīvei, darbam, izklaidei.

Horoskops strēlniekam

Pēc papardes zieda orientēšanās sacensībām, ir laiks uzspēlēt mīlas vai azarta spēli, vai vismaz sākt īstenot kādu pārgalvīgu domu. Vairāk uzticies intuīcijai, nevis racionāliem prāta slēdzieniem. Lielākajā daļā gadījumu tas arī attaisnosies.

Horoskops mežāzim

Jauni iespaidi, draudzības un arī no tām izrietošās iespējas. Galvenais – nesēdēt malā, bet baudīt ar pilnu krūti un arī vēderu. Labāk veiksies, ja būsi norūpējies ne tikai par savu, bet arī citu cilvēku labsajūtu.

Horoskops ūdensvīram

Jāņu laikā izdosies iedziļināties notiekošā likumsakarībās un izmantot tās personīgu panākumu gūšanai. Var gadīties, ka nāksies spēlēt galveno un vadošo lomu kādā svarīgā un nozīmīgā pasākumā.

Horoskops zivīm

Pievērsies dzīves garīgajai pusei, atbrīvojies no liekā, nevajadzīgā, nevēlamā. Šodien labāk būt atturīgam, konservatīvam, turpināt iesākto un respektēt rakstītos un nerakstītos likumus. Apstākļiem strauji mainoties, spēsi piemēroties un piedzīvosi patīkamas pārmaiņas un jaunas tikšanās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Citi

Kardašjanas un Vesta jaunākās atvases foto kļūst par sensāciju

Kardašjanas un Vesta jaunākās atvases foto kļūst par sensāciju 1

Amerikāņu realitātes šovu zvaigzne Kima Kardašjana un viņas vīrs reperis Kanje Vests maijā kļuva par vecākiem ceturtajam bērniņam – surogātmāte laida pasaulē pāra kopīgo dēliņu, kuram tika dots vārds Psalms. Mēnesi pēc mazulīša nākšanas pasaulē Kardašajana sociālajos tīklos dalījusies ar sirsnīgu jaundzimušā foto.

Foto: slavenākā britu resnīte atpūšas pludmalē

Foto: slavenākā britu resnīte atpūšas pludmalē 1

Lielbritānijas populārā TV personība Džemma Kolinsa, kura tiek dēvēta par britu slavenāko resnīti, tabloīdiem allaž bijusi gards kumosiņš. Nesen kāds nasks slavenību mednieks ar kameru pieķēris kuplo formu īpašnieci, kopā ar mīļoto atpūšamies pludmalē.

Apsveicam! Mūsu Mareks Dainis izcīnījis medaļu prestižās sacīkstēs

Apsveicam! Mūsu Mareks Dainis izcīnījis medaļu prestižās sacīkstēs

Mareks Dainis, kurš Skaties.lv lasītājiem labi pazīstams kā dīdžejs [Ex] da Bass, šajā nedēļas nogalē lieliski nostartējis otrā savā darbības lauciņā – autosportā. Mareks izcīnījis augsto trešo vietu Eiropas autokrosa čempionāta Lietuvas sacīkstē nacionālajā klasē.

Pasaulē nācis TV3 ziņu pāra otrais bērniņš

Pasaulē nācis TV3 ziņu pāra otrais bērniņš 8

Savu un vīra TV3 raidījuma ”Nekā personīga” vadītāja Jāņa Krēvica otro kopīgo atvasīti pasaulē laidusi TV3 ziņu korespondente Kristīne Žilde-Krēvica. Kopš bērniņa nākšanas pasaulē pagājis vairāk nekā mēnesis, un māmiņa priecājas, ka skaisto notikumu izdevies paturēt noslēpumā.

Starp šovbiznesu un riepām. Kas ir sociālo tīklu zvaigzne Riepu Austris?

Starp šovbiznesu un riepām. Kas ir sociālo tīklu zvaigzne Riepu Austris? 11

Pašmāju šovbiznesa draugi un sociālo tīklu lietotāji, sekojot aktualitātēm, noteikti kaut reizi dzirdējuši Riepu Austra vārdu. Šķiet, viņš ir visur  – te filmējas ”UgunsGrēkā” ar seriāla lielākajiem faniem, te ar savu viedokli publiski iesaistās slavenību viedokļu apmaiņā. Skaties.lv uzrunāja slaveno Riepu Austri, lai reizi par visām reizēm noskaidrotu, kas viņš tāds ir, un kāda ir viņa loma pašmāju šovbiznesā.

Kas un kāpēc patiesībā izglāba Aiju Dembovsku? Labdaru atklāts stāsts

Kas un kāpēc patiesībā izglāba Aiju Dembovsku? Labdaru atklāts stāsts 169

Nedēļas sākumā no Anglijas Latvijā atgriezās dažādu šovu dalībniece Aija Dembovska. Lai pieliktu punktu sabiedrības valodām par to, kurš, galu galā, meitenei, kura Anglijā palika uz ielas bez naudas, apmaksāja mājupceļu, pie Skaties.lv vērsās cilvēks, kurš apmaksāja Aijas atgriešanos. Lūk, kāds ir viņa stāsts.

Skaistais Sauliešu pāris priecē ar mīļu foto

Skaistais Sauliešu pāris priecē ar mīļu foto 2

Nedēļas vidū no atvaļinājuma Turcijā mājās atgriezusies hokejista Saulieša ģimene. Pēc lepni pavadītajām brīvdienām Sauliešu pāris savus sekotājus iepriecinājis ar mīļu momentuzņēmumu.

Lustīgs video: horeogrāfe Stepena uzdzied kopā ar Lapčenoku

Lustīgs video: horeogrāfe Stepena uzdzied kopā ar Lapčenoku

Tuvojoties festivālu sezonai, dejotāja un horeogrāfe Liene Stepena nolēma tai gatavoties laicīgi un doties iegādāties visu festivāliem nepieciešamo. Ceļā Liene sastapa latviešu estrādes leģendu Viktoru Lapčenoku, kurš nepaskopojās ar noderīgiem padomiem, kā gatavoties vasaras mūzikas lielkoncertiem.

Slavena pašmāju “jūtūbere” palielinājusi lūpas

Slavena pašmāju “jūtūbere” palielinājusi lūpas 4

Latviešu ”influencere” Emīlija Sama, kura vietējo ”jūtūberu” aprindās pazīstama kā Emilija Young, vietnē ”Instagram” paziņojusi, ka piepildījusi sapni, ko lolojusi jau gadiem. Viņa palielinājusi lūpas un pieredzi labprāt uztic arī savam kuplajam fanu pulkam.