Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops vērsim

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops dvīņiem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops vēzim

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops lauvai

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops jaunavai

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops svariem

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops skorpionam

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

Horoskops strēlniekam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops mežāzim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops zivīm

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Citi

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

''Patiesības spoguļa'' Lauras konflikts ar māti: ģimenes draugs nāk klajā ar atklātu stāstu par Amolu sievietēm

''Patiesības spoguļa'' Lauras konflikts ar māti: ģimenes draugs nāk klajā ar atklātu stāstu par Amolu sievietēm 38

Skaties.lv nedēļas sākumā publiskoja ”Patiesības spoguļa” zvaigznes Lauras Amolas stāstu par to, kā viņas laimi it kā postīt cenšas tuva radiniece. Nu pie Skaties.lv vērsies ģimenes ilggadējais draugs Māris Lūsis, kurš redzējis meiteni uzaugam, zina, ap ko grozās lieta, un vēlas aizstāvēt cilvēku, kurš absolūti nepelnīti nonācis nežēlastībā šajā situācijā. Tā ir Lauras mamma Līga.

Dzīve pēc skandalozās šķiršanās: kāds jau atkal cenšas izpostīt ''Patiesības spoguļa'' zvaigznes Lauras Amolas laimi

Dzīve pēc skandalozās šķiršanās: kāds jau atkal cenšas izpostīt ''Patiesības spoguļa'' zvaigznes Lauras Amolas laimi 41

Šova ”Patiesības spogulis” zvaigzne Laura Amola jau labu laiku dzīvo Gērnsijā, kur pēc skandalozās šķiršanās no Mārtiņa Bankevica uzsākusi jaunu, skaistu dzīvi, iekārtojusies labā darbā. Diemžēl Lauras laimei šobrīd ceļā stājusies pašas meitenes tuva radiniece. Pie Skaties.lv vērsās Lauras draugs, atklājot šo stāstu un paužot cerību, ka, ja iesaistīsies prese, sieviete beidzot rimsies mest akmeņus savas radinieces ceļā.

Skaistais LNT pāris atklāj gaidāmā bērniņa dzimumu

Skaistais LNT pāris atklāj gaidāmā bērniņa dzimumu

Pagājušajās brīvdienās ar burvīgiem jaunumiem padalījies skaistais LNT pāris Rūta un Kaspars Dvinski. Viņi atbalstītājiem un draugiem atklājuši gaidāmā bērniņa dzimumu – maijā abi kļūs par vecākiem puisītim.

Katrs piektais patērētājs Latvijā ir iegādājies preces blogeru ietekmē

Katrs piektais patērētājs Latvijā ir iegādājies preces blogeru ietekmē 4

Katrs piektais Latvijas iedzīvotājs jeb 17% ir iegādājušies produktu vai pakalpojumu pēc sociālo tīklu “infuenceru” ieteikuma, bet gandrīz trešdaļa (27%) aptaujāto atzīst, ka viņiem ir bijis kārdinājums nopirkt reklamēto preci, liecina sabiedrisko attiecību aģentūras “Golin Rīga” un kompānijas “Norstat Latvija” veiktais pētījums.

Daiļā Evelīna pārsteidz fanus, nogriežot garos matus

Daiļā Evelīna pārsteidz fanus, nogriežot garos matus 8

Šova ”Netīrās dejas” zvaigznes Evelīnas Šaulītes firmas zīme allaž bijuši garie mati, kas sniedzas pāri viduklim. Šoruden meitene sociālajos tīklos ievietojusi video, kurā redzama friziersalonā, šo rotu nogriezusi un ziņojot: ”Jauna frizūra, jauna dzīve”.

Aleksandrs Sokolovs atzīstas, ka bijis emocionāli atkarīgs no sievietes

Aleksandrs Sokolovs atzīstas, ka bijis emocionāli atkarīgs no sievietes 2

Slavenais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs sociālajā tīklā ”Facebook” izlēma saviem draugiem un atbalstītājiem pastāstīt, kas palīdzēja viņam nonākt pie dzīves atziņām. Kas liek neveidot attiecības un atteikties no visa liekā dzīvē. Izrādās visam par pamatu kalpojusi emocionāla atkarība no kādas dāmas.

Mārtiņš Brauns pērn bijis gatavs tiesāties par Evijas Vēberes izpildījumu dziesmai “Veltījums”

Mārtiņš Brauns pērn bijis gatavs tiesāties par Evijas Vēberes izpildījumu dziesmai “Veltījums” 174

Pamatīgu šūmēšanos kultūras draugu aprindās radījusi jaunās dziedātājas Evijas Vēberes uzstāšanās koncertā “Mīlestības vārdā. 18+”. Olga Rajecka sociālajos tīklos paudusi dziļas skumjas par to, kā meitene izpildījusi viņas sirdij tik tuvo ”Svētku diena”.  Skaties.lv vērsās pie komponista Mārtiņa Brauna, kura dziesmas arī skanēja koncertā. Mākslinieks neslēpj – viņš savulaik bijis gatavs pat tiesu darbiem, dzirdot, kā Evija Vēbere izpilda viņa ”Veltījumu”.

Artuss Kaimiņš simtgades svinībās lepni izrāda savu daiļo Jeļenu

Artuss Kaimiņš simtgades svinībās lepni izrāda savu daiļo Jeļenu 2

Saeimas deputāts Artuss kaimiņš kopš šā gada augusta ir attiecībās ar daiļu tumšmati – angļu valodas pasniedzēju un karjeras konsultanti Jeļenu. Abi vairs neslēpj mīlu – simtgades svētku brīvdienās Artūrs savus sociālo tīklu sekotājus palutinājis ar romantiskām kopbildēm.

Juris Millers skarbi kritizē simtgades lielo notikumu organizēšanu

Juris Millers skarbi kritizē simtgades lielo notikumu organizēšanu 6

Pazīstamajam šovbiznesa producentam Jurim Milleram pēc Latvijas 100. jubilejas svinību centrālajiem notikumiem sirds ir rūgtuma pilna. Kā viņš norādījis vietnē ”Facebook”, apmeklētāju plūsmas neorganizēšana pēc uguņošanas uzskatāma par organizatorisku katastrofu, bet militārā parāde tikusi rīkota tikai ekselenču labsajūtai.

Foto: kā slaveni latvieši svinēja Latvijas simtgadi

Foto: kā slaveni latvieši svinēja Latvijas simtgadi 1

Pagājušās nedēļas nogalē tika svinēta Latvijas proklamēšanas 100. gada diena. Svētku gaisotne šajās dienās valdīja arī sociālajos tīklos, kur ļaudis naski dalījušies ar patriotiskām bildēm un vēlējumiem Latvijai un tautiešiem.

Šveicē satikušies divi slaveni latvieši

Šveicē satikušies divi slaveni latvieši 3

Pazīstamais dziedātājs Lauris Reiniks zināms kā liels ceļotājs, un arī valsts svētku laikā viņš devies ārpus Latvijas. Brīvdienās viņš sociālajos tīklos padalījies ar sirsnīgu momentuzņēmumu no Šveices.

Aiju Dembovsku ārzemēs jau sagaida fani un ballīšu maratons

Aiju Dembovsku ārzemēs jau sagaida fani un ballīšu maratons 46

Pagājušās nedēļas otrdienā Latviju negaidīti pameta šovu zvaigzne Aija Dembovska. Meitene ceļā devās ar autobusu, neatklājot galamērķi. Pēc vairāku dienu ilga pārbrauciena Aija sazvanīja Skaties.lv, lai informētu, ka ir laimīgi ieradusies galamērķī, kur viņu atplestām rokām jau sagaida fani.