Cieš bērni, vecāki un karjera. Kiviča un Skulmes mīlasstāsta tumšā puse

Lai arī patiesai mīlestībai būtu jāpadara pasauli tikai un vienīgi labāku, mākslinieku Lienes Skulmes un Andra Kiviča gadījumā līdz ar apsveikumiem nākas saņemt nosodījumus un neizpratnes pilnus komentārus pat no tuviniekiem. Sarunā ar Skaties.lv pāris atklāj, ka attiecības pabojājušas arī abu karjeras un abi ir tik gatavi aizbraukšanai kā vēl nekad.

Atpakaļ uz rakstu

51 komentārs

 • Daniela

  Daniela

  Ka var bildet un uznemt video ar saviem plikumiem un pectam radit vel neta? Tas vnk ir normali ka berniem jacies? Abi pieaugusi bet uzvedas ka porno zvaigznes? Man ka matei zel jusu bernus man ir tik viens bet redzot visu sito vnk praktiski slikti paliek. Berniba klausijos pati kivica dziesmas bet tgd pat roka necelas lai klausitos. Vnk tiesam cilvekam jaapkauno sita sevi un vel jataisa kauns gimenei. Vismaz lienei ka sievietei godam bija jabut bet ne... izvelas virieti nevis bernus... kura pati iznesajusi, dzemdejusi... vienkarsi fuj par abiem. Berni aug un kad izaug berni sapratis ka siem abiem bija tik vinju intreses ka pafoceties kameras prieksa un iegut slikto popularitati. Lai nu ka saubos ka jus abus berni mekles kad izaugs.
 • Kuku
 • Ome

  Ome

  Jā Kivčs savādāk nevar lielīties kā tikai ar to cik babenes norullējis.Tas jau nav nekåds gods bet negods.
 • Zelta zivtiņa

  Zelta zivtiņa

  Andri, Jūs neesat cienīgs saukties par vīrieti! Normāli cilvēki savu gultas dzīvi sabiedrībā nenes. Nekad negribētu būt par Jūsu sievieti, jo tas mani pazemotu. Par sabiedrības reakciju- ko sēsi to pļausi. Žēl, ka Jums kā vīrietim nepietiek prāta pasargāt bērnus, tomēr lielīties ar savām uzvarām pie glupām sievietēm izdodās. Žēl ka dažas sievietes vadās pēc principa - vīrietim jābūt drusku smukākam par mērkaķi. Diemžēl citas vērtības Jūsos neredzu.
 • Datīvs

  Datīvs

  Labi, Kivičs pauts, bet tā Liene? Atstās bērnus un pārcelsies uz ārzemēm. Tāds tādu atrod. Tēviņš un mātīte. Uzdzīvotāji, vieglas dzīves meklētāji - piekusuši no bērniem. Tpu...
 • Liene cita

  Liene cita

  Nākošajā virsrakstā-Kivićs un Skulme gaida kopējo bērnu. Pēc atpūtas ārzemēs Skulme uzzin,ka ir stāvoklī.
 • Nu

  Nu

  Abi pieauguši. Tā ir kaisle. Viņai trāpījās puisis ar lielu daiktu. Un viņam trāpījās profesionāle. Tāda puisim pietrūka.
 • Yoln
  0 -20 -20

  Yoln

  Nu, izskatās ka komentētāji ir svētie skauģi-gnīdas-inkvizitori. Jums būtu jāpriecājas, ka kādi cilvēki ir iemīlējušies un laimīgi! Atraduši beidzot 2.pusīti. Pārējais nav būtiski. Un lai dalās ar to, cik grib!
 • 555
  +13 +13 0

  555

  Darba nav nevienam....ienākumi bezdarbnieku pabalsti,"bērnu nauda" un sievietei uzturlīdzekļi par bērniem...Izlausās čābīgi...
 • Andža.
  +10 +10 0

  Andža.

  Pastāsti vēl ,kuram tu iedevi pa degunu, un varbūt dzīve paliks mierīgāka plātīzeri.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!