Cieš bērni, vecāki un karjera. Kiviča un Skulmes mīlasstāsta tumšā puse

51 komentārs
Cieš bērni, vecāki un karjera. Kiviča un Skulmes mīlasstāsta tumšā puse
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Lai arī patiesai mīlestībai būtu jāpadara pasauli tikai un vienīgi labāku, mākslinieku Lienes Skulmes un Andra Kiviča gadījumā līdz ar apsveikumiem nākas saņemt nosodījumus un neizpratnes pilnus komentārus pat no tuviniekiem. Sarunā ar Skaties.lv pāris atklāj, ka attiecības pabojājušas arī abu karjeras un abi ir tik gatavi aizbraukšanai kā vēl nekad.

”Es būšu godīga – ir ļoti, ļoti grūti,” Skaties.lv neslēpj Liene. Māksliniece neslēpj – reizēm neizpratnes pilnus jautājumus nākas saņemt pat no tuviniekiem.

”Reizēm pat savējie jautā – ko jūs darāt? Kāpēc jums to vajag? Pār mums gāžas tādas negācijas. Mēs paši vēl varētu izturēt, bet sāp, ka komentāros tiek aizskarti bērni, cieš mūsu radi un vecāki, kuri lasa komentārus un kurus biedē sabiedrības negatīvisms,” skaidro Liene.

Arī Andris atzīst – viņš no nepazīstamiem cilvēkiem saņem tādus draudus, ka paliek bail par sabiedrību, kurā dzīvojam.

”Saņemu draudus Lienei olnīcas izgriezt un dzemdi izraut. Vai šis naids un vardarbība, kas valda internetā, ir normāli?” jautā mūziķis.

Ja pašiem kā pie popularitātes jau pieradušiem ļaudīm, kas šovbiznesā nav pirmo dienu, vēl izdodas no tā distancēties, vecāki un radi, lasa komentārus un izjūt bailes un šausmas.

Jā, šī nav pirmā reize, kad Andris nonāk sabiedrības uzmanības epicentrā kā ļaunais varonis.

“Savulaik, kad sadevu pa snuķi Milleram, man gada laikā bija 327 negatīvas publikācijas. Visi teica, ka mana karjera ar to būs galā, bet nekas nenotika.

Es domāju, ka arī šis ir pārejoši. Parunās par mums, un tas beigsies. Tagad jāiztur, bet žēl, ka tas skar arī tuviniekus,” tā Andris.

Tieši šī iemesla dēļ abi izdomājuši patiešām pazust no Latvijas.

”Jā, tas par braukšanu prom ir nopietni. Vēl kādu laiciņu Latvijā būsim, bet ne ilgi. Mums jau ir diezgan skaidrs galamērķis, bet esam izlēmuši to paturēt slepenībā,” tā Andris.

Visi bērni visdrīzāk paliks Latvijā. Mūziķis apzinās, ka atvasēm tāpat jau ir gana smagi laikā, kad pār vecāku galvām gāžas sabiedrības negācijas, un kā viņa, tā Lienes bērniem ir gādīgi otri vecāki. ”Es redzu, kā Liene ikdienā nomocījusies ar trim bērniem, un tagad visas šīs negācijas. Mums jābrauc prom,” mīļoto pasargāt grib Andris.

24. janvāra vakarā notika labi apmeklēts Kiviča koncerts ”Stargorod”. Reportāžu meklē TE!

Vai mūziķis nevarētu ap sevi sacelto ažiotāžu izmantot savā labā, izdot albumu un dodoties tūrē?

”Jā, varētu jau aši izdot mini albumu, saorganizēt atvadu tūri. Taču tajā pašā laikā varu atklāt – dēļ attiecībām ar Lieni man pēdējā laikā atteikti vairāki koncerti, kas bija iepriekš sarunāti.

Bija jāspēlē dzimšanas dienās un pasākumos, bet man piezvana un tā arī pasaka – negribam mēs savā pasākumā tādus ģimenes jaucējus,” nelāgu niansi atklāj Andris.

Arī Liene aizgājusi no darba, jo nav varējusi izturēt spiedienu, kas profesionālajā vidē vērsts uz viņas privāto dzīvi.