”Cenšos sevi nomierināt ar domu, ka teju puse no pasaules iedzīvotājiem dzemdē.” Ginta Lapiņa par gatavību mātes lomai

4 komentāri
”Cenšos sevi nomierināt ar domu, ka teju puse no pasaules iedzīvotājiem dzemdē.” Ginta Lapiņa par gatavību mātes lomai
INSTAGRAM

Tuvāko nedēļu laikā populārākā latviešu modele pasaulē Ginta Lapiņa kļūs par māmiņu pirmdzimtajam. Modele kopā ar mīļoto, uzņēmēju Braienu Naitu ir paspējusi pārvākties uz plašāku mājvietu, ir iegādājusies dēla dzimšanai nepieciešamās lietas, vai tas nozīmē, ka Ginta ir gatava kļūt par mammu?

Sociālajā tīklā ”Instagram” Ginta paziņo, ka mazulis jūtas lieliski. Zēns domā, ka dzīvo ”Four seasons” viesnīcā, kur vienmēr ir pabarots, padzirdīts un siltumā.

Latviešu topmodele Ginta Lapiņa skaidro, kā grūtniecība un bērna ienākšana dzīvē ietekmēs karjeru

View this post on Instagram

A post shared by GINTA LAPINA (@gintalapina)

Populāri latvieši satiekas! Riva un Dj Ella ierodas sveikt Gintu Lapiņa mazuļa gaidīšanas svētkos

Modeles dēls ir ļoti aktīvs, daudz kustās un spārdās vēderā, neskatoties uz diskomfortu, Ginta bērna kustības sauc par patīkamāko sajūtu pasaulē.

”Jā, man ir bail no dzemdībām, bet nav variantu. Cenšos sevi nomierināt ar domu, ka teju puse no pasaules iedzīvotājiem dzemdē un pēc pirmā bērna seko vēl citas atvases. Tātad – tas nevar būt tik slikti,” tā Ginta.

Foto: grūtniecība iet roku rokā ar romantiku. Modele Ginta Lapiņa mīļi pozē ar sirdsdraugu

View this post on Instagram

A post shared by GINTA LAPINA (@gintalapina)

Modele Ginta Lapiņa septītajā grūtniecības mēnesī pozē kaila

Ginta gatavojas dēla dzimšanai un nepacietīgi paziņo, ka nu jau kuru katru brīdi viņa laidīs pasaulē savu pirmo atvasi. Modelei ir priekšnojauta, ka dēls dzims ātrāk, par ārstu noteikto laiku – 13.jūliju.

”Mazliet bail no nezināmā, bet esmu gatava pārmaiņām savā dzīvē. Sajūta, ka viss ir tā, kā tam ir jābūt, pat ar visu neperfektumu,” paziņo Ginta.

Latviete priecājas, ka dēls ļauj izgulēties, ne mirkli grūtniecības laikā viņai nav bijušas problēmas ar miegu, tieši otrādi – grūtniecība padara viņu miegainu un liek vēl vairāk gulēt.

Ginta apzinās, ka bauda pēdējos momentos no pilnvērtīga miega, kam sekos vairāki gadi, kuros nebūs iespējams pilnvērtīgi atpūsties.

Supermodele Ginta Lapiņa grūtniecības laikā turpina vingrot

4 komentāri