Burvju mākslinieki Pecolli aicina līdzcilvēkus palīdzēt piepildīt viņu dzīves sapni

0 Komentāru
Burvju mākslinieki Pecolli aicina līdzcilvēkus palīdzēt piepildīt viņu dzīves sapni
PUBLICITĀTES FOTO

Ikvienam no mums ir savi sapņi, ko vēlamies piepildīt dzīves laikā un atstāt pēc sevis. Slavenajai burvju mākslinieku Pecolli ģimenei šāds sapnis ir Latvijā izveidot burvju triku muzeju.

20 gadus Pecolli ģimene cītīgi strādāja un iegādājās interesantus brīnumu rekvizītus muzeja ekspozīcijai.

Foto: Dace un Enriko Pecolli viesojas Amerikas spoku apsēstākajā mājā

Slavenie iluzionisti Pecolli turpmāk vairs nenesīs Latvijas vārdu pasaulē

2019. gada decembrī izdevās kredītā iegādāties piemērotu ēku – bijušo kinoteātri ”Liesma”.

Februārī tika sākti remontdarbi pie iekšējās telpu pārbūves – starpsienu nojaukšanas, kam vajadzēja turpināties kopā ar citiem kosmētiskā remonta darbiem.

Februāra beigās sākās Pecolli viesizrāžu tūre Amerikas teātros, kura tā arī nepaspēja pa īstam sākties – pasaules ārkārtas situācijas dēļ un tūre marta sākuma beidzās.

Vēlies palīdzēt Pecolli ģimenei? Raksti!

Līdz ar to 1,5 gada plānošana un finansiālie ieguldījumi aizgāja nebūtībā.

”Mums ir divi varianti: aizmirst par sapni un atdot burvju muzeju atpakaļ kreditoriem, vai uzlocīt piedurknes, meklēt sponsorus, sadarbības partnerus, barterus, palīgus un pašiem doties krāsot sienas,” sociālajā tīklā ”Facebook” raksta Dace.

Ģimene izvēlas ceļu pie sava sapņa, tātad – iestāties un darīt, lai to īstenotu.

Dace atklāj, ka muzejam jau ir izdomāts nosaukums ”Mystero” un bija paredzēta skaista burtu izkārtne ar lampiņām, kā senajos teātros.

”Ja jūs šī gandrīz pasaka kaut kāda veidā saistīja ļoti, ļoti gaidīšu jūsu piedāvāto pasakas turpinājumu, idejas, ieteikumus, dalīšanos un piedāvājums!” aicina Dace.

Iluzioniste paziņo, ka tam, kas ir ar mieru turpināt sienas demontāžu dāvinās kvalitatīvos gāzbetona blokus, kurus akurāti var izzāģēt.

Ģimene meklē kontaktus būvuzņēmumos, kā arī sienu un griestu krāsu veikalos, lai, iespējams, bartera veidā varētu sarunāt krāsas.

Maģiski foto: Pecolli ģimenes teatralizēto cirka izrādi ”Ah…Liz” publika uzņem ar ovācijām

Telpā nepieciešams arī izlīdzināt līmeni grīdai un bija plānots pārklāt grīdu ar melnu industriālo linoleju.

Jāizveido arī labierīcību telpa cilvēkiem ar invaliditāti, jāizveido stikla vitrīnas eksponātiem.

Pagaidām ar krāsošanas darbiem plāno nodarboties pati burvju ģimene. Sociālajā tīklā ”Facebook” viņi saņem neticami daudz piedāvājumus no apkārtējiem ar vēlmi iesaistīties un palīdzēt tieši ar darbaspēku.

”Es ticu, ka brīnumi notiek, es ticu, ka kopībā ir spēks, es ticu, ka tam, kam ir jānotiek, tas notiksies, es ticu, ja tu dari darbu, kas šo pasauli dara skaistāku, tad pasaule top skaistāka,” nobeidz Dace.

0 Komentāru