Brīvi un bez aizspriedumiem! Rakstniece Kristīne Teilāne piedāvā savu “Youtube” raidījumu

2 komentāri
Brīvi un bez aizspriedumiem! Rakstniece Kristīne Teilāne piedāvā savu “Youtube” raidījumu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Rakstniece, tetovēšanas meistare Kristīne Teilāne laiku, kad tetovēšanas pakalpojumus sniegt nav iespējams, velta lietderīgi un darbojas pie sava “Youtube” raidījuma ”Bla Bla ar Kristīni Teilāni”. Noskaties pirmā raidījuma jautrākos momentus un izsaki viedokli!

”Bla Bla ar Kristīni Teilāni” ir raidījums, kas balstīs uz brīvu sarunu par dzīvi, bez cenzūras, bez kautrīguma un noteikumiem. Sarunas nav iestudētas, nav iepriekš izdomātu jautājumu vai atbilžu, viss notiek, vadoties no iekšējām sajūtām.

Kristīnei Teilānei jaunā grāmata ”Libertīna” nerada sajūtu, ka viņa stāv kaila Latvijas priekšā

Video: naktī uz ielas pašvaldības policija iztaujā rakstnieci Kristīni Teilāni

”Jautāt un atbildēt var pilnīgi visu, ja ir vēlme viesis var lietot necenzētus vārdus – galvenais būt atklātam, nesamākslotam un justies brīvi. Tiks atklāti vairāki viesu noslēpumi,” ieintriģē Kristīne.

Sarunas tiek filmētas rakstnieces tetovēšanas studijā, kas pēc darba laika beigām tiek salīdzināta ar ”virtuvi, kas glabā noslēpumus”.

Ikviens no viesiem pārstāv kādu interesantu profesiju un ir kādā no sabiedrības slāņiem zināma, populāra persona. Pirmais viesis būs iluzionists Juris Gavrilovs.

”Radošā darba ietvaros satieku interesantus, netipiskus cilvēkus. Tieši šie cilvēki vēlāk kļūst par raidījuma varoņiem. Kādam ir neierasta profesija, kādam dzīves uztvere – man ir interesanti paklausīties, uzdot jautājumus. Prasu visu, kas mani interesē, man nav bail parādīt sevi muļķīgu vai smieklīgu. Man nav tabu,” smaida Kristīne.

Tetovēšanas meistare piebilst, ka ir nofilmēti pirmie raidījumi, bet tas izdarīts vēl pirms stingrajiem ierobežojumiem – rudenī, bet nu ir laiks samontēt un prezentēt izdarīto.

Raidījums top, Kristīnei sadarbojoties ar iluzionistu Juri Gavrilovu, kurš uz sevi uzņēmies filmēšanu un montāžu.

”Bla Bla ar Kristīni Teilāni” būs pieejams “Youtube” katru svētdienu.