BMW ”norauj jumtu” grūtniecei, blondīne ar caureju un viesstrādnieku posts: gada skandāli Latvijas šovbiznesā

Pievienot komentāru
BMW ”norauj jumtu” grūtniecei, blondīne ar caureju un viesstrādnieku posts: gada skandāli Latvijas šovbiznesā
Skaties.lv

”Ar nepacietību gaidu 2018., lai visu slikto, kas man atņēma enerģiju un visus tos, kuri man šajā gadā maisījās pa kājām, atstātu pagātnē – 2017. gadā,” gada izskaņā spriež ”Lauku sētas” zvaigzne Sanita Rozenberga, kura paliks atmiņā kā viena no gada skandālistēm. Skaties.lv apkopoja gada lielākos pašmāju šovbiznesa skandālus, no kuriem mācīties, lai neko līdzīgu nepieļautu 2018. gadā.

Dzērumu pāra liktenīgais ceļojums

Foto: Privātais arhīvs

Par pavasara lielāko skandālu izvērtās ”Patiesības spoguļa” zvaigžņu Mārtiņa un Lauras došanās peļņā uz Nīderlandi.

Sestdienas, 25. marta, rītā abi sēdušies busiņā, lai uz ilgāku laiku dotos prom no Latvijas. Viņu ceļš veda uz Nīderlandi, kur abi iecerējuši sapelnīt naudu kāzām un, kas zina, varbūt iekārtoties uz ilgāku laiku. Par līksmajām atvadām no faniem lasi te!

Pāris dienas vēlāk medijos tika publicēts viņu izmisuma sauciens.

”Dzīvojam drausmīgos apstākļos mazā lauku ciematiņā. Mūsu istabā knapi pietiek vietas vienam, guļam vienvietīgā gultā.

Naudas mums tagad vispār nav. Esam tukšā, nevaram nopirkt ”paiku”.

Mans darbs atrodas astoņus kilometrus no mūsu naktsmītnes, un uz to var nokļūt tikai ar velosipēdu, kurš turklāt man ir par lielu. Un darbs ir astoņas stundas uz kājām ar 15 minūšu pārtraukumu. Pēc tādas nakts pat nav spēka ar riteni atbraukt uz māju,” Skaties.lv šausmu stāstu no Nīderlandes atklāja Laura. Vairāk lasi te!

Fani sadzirdēja – zvaigznes tika izguldītas pie vietējiem latviešiem un pēc tam arī attransportētas mājup. Taču laimīgais izglābšanās skandāls kalpoja par iemeslu jaunam skandālam.

”Ātrajos kredītos” grimstošā Violeta

Foto: Violetas privātais arhīvs

Iespējams, iedvesmojusies no Dzērumu pāra pieredzes, jautāt pēc fanu atbalsta izlēma Dānijā dzīvojošā ”Lauku sētas” zvaigzne Violeta Stepanova.

Pašā vasaras viducī par šovu veterāni dēvētā Violeta Stepanova paziņoja, ka nespēj tikt ārā no ”ātro kredītu” jūga.

”Atmaksāt šos kredītus nav iespējams. Kad sākšu strādāt kārtīgā darbā, tad sākšu apmaksāt kredītus. Summa, ko aizņēmos, ir jau divkāršojusies,” stāstīja Violeta. Meitene izlēma publiskot savu kontu, lai fani varētu viņu finansiāli atbalstīt.

Paziņojumu un tam sekojošos nikno komentāru simtus lasi TE!

Akcija gandrīz piedzīvoja izgāšanos – Violetai noziedoja vien daži fani. Taču tā jau nebūs Viva, kura neizdomās, kā iziet no situācijas!

Blondā skaistule galu galā paziņoja, ka savus parādus apmaksās pati, bet naudiņu, ko fani jau ieskaitīja, ziedos trūcīgām ģimenēm.

”Atzīšos, ka nemaz necerēju savākt naudu no faniem. Tas bija eksperiments. Gribēju pārbaudīt, kā reaģē cilvēki, uzzinot, ka tautietis nonācis nelaimē,” negaidīti paziņoja ”Lauku sētas” zvaigzne.

Grūtniece – driftere un ”oligarha” avārija

Foto: Privātais arhīvs

Par 2017. gada janvāra skaļāko skandālu pašmāju šovbiznesā kļuva ”Lauku sētā” iepazītās topošās māmiņas Sanitas Rozenbergas drifts gaidību laikā Sērenes mežos, kas beidzās ar avāriju.

”Ziema paliek ziema. Jā, es biju pie stūres, man patīk ātrums un ”BMW”. Rauj nost jumtu jebkādā stāvoklī,” sarunā ar Skaties.lv, atrādot attēlus no avārijas, humoru nezaudēja Sanita. Vairāk par avāriju lasi TE!

Nācija cēla iebildumus, bet Sanita neapstājās.

”Tie, kuri uzskata, ka sieviete stāvoklī nevar baudīt ziemu ar BMW, tie lai iet bariņā pie ļaudīm, kas iedomājas, ka sievietei deviņus mēnešus jāsēž mājās! Un jāapraud tas, ka viņa neko nevar un nespēj,” par tiem, kuri gaidības uzskata par slimību, ironizēja Sanita, jau plānojot nākamo driftu.

Īsi pirms dzemdībām Sanita piedzīvoja ko ļaunāku par saslīdēšanu driftā – smagu mīļotā vīrieša nodevību.

Taču dzīvē viss notiek uz labu. Dēliņš piedzima veselīgs un apburošs, un Ziemassvētkos svinēs deviņus mēnešus.

”Ar nepacietību gaidu 2018., lai visu slikto, kas man atņēma enerģiju un visus tos, kuri man šajā gadā maisījās pa kājām, atstātu pagātnē – 2017. gadā,” gada izskaņā spriež Sanita.

Gada skandalozākā šķiršanās

Šī ”Lauku sētas” sezona ieies vēsturē ar pirmo īsto mīlas intrigu, kurai likumsakarīgi sekoja pirmā lielā šķiršanās.

Intara un Vitas stāsts nepalika vien par ”Lauku sētas” romāniņu – pēc šova uzfilmēšanas abi satikās, un attiecības turpinājās četrus skaistus mēnešus.

Abi ātri saprata, ka ir kā radīti viens otram un sāka kalt plānus kopīgai nākotnei. Intara ikdiena rit Gulbenes pusē, bet Vitas – Rīgā. Meitene izlēmusi mīlestības dēļ ziedot visu, atteikusies no dzīvokļa Rīgā un pārcēlusi vienu no savām pasākumu studijām uz Madonu. Abi ar Intaru kaluši lielus nākotnes plānus.

Novembra sākumā mīlasstāsts beidzās ar skandālu un Vitas nokļūšanu slimnīcā. Lasi TE!

”Lai tas viss paliek uz pašas Vitas sirdsapziņas, bet viņa krietni pārspīlē,” šķiršanos komentēja Intars.

Vēlāk puisis nāca klajā ar vēsti, ka attiecībām punktu pielikusi Vitas pavēle Intaram izdarīt kādu nelikumīgu soli, kas it kā glābtu Vitas biznesu. Meitene pastāvējusi uz to, ka mīlestība svarīgāka par likumiem. Vairāk TE!

Līgaviņa ar caureju

2017. gads šovbiznesa vēsturē iegāja arī ar ”Saimnieks meklē sievu” ceturto sezonu, un tajā, protams, neiztika bez skandāliem. Par lielāko jezgu parūpējās astoņpadsmitgadīgās daiļavas, kuras ieradās Aivara Dimitrijeva sētā.

Agnese Deptuā neieradās viena – meitene bija bruņojusies ar caurejas zālēm, kuras pie pirmās izdevības tika iemaisītas potenciālā līgavaiņa dzēriena glāzē.

”Man uznāca tāds mazais dullums un gribējās pajokoties,” par caurejas līdzekļa iemaisīšanu saimnieka kokteilī taisnosies Agnese.

Plašāku Agneses komentāru lasi te!

Sirsnīgajam saimniekam gan šis Agneses mazais dullums beidzies ļoti nepatīkami. ”Divos naktī sākās kaut kādas interesantas sajūtas. Slikta dūša, pilnīgi uz vēmienu rāva. Traki gāja, nakti ļoti pārdzīvoju,” neslēpa Aivars, piebilstot, ka vienubrīd jau apsvēris domu doties uz slimnīcu.

Taču īstai mīlai pat caureja ceļā nespēj stāties! Aivars galu galā izvēlējās Agnesi par savu ceļojuma biedreni (ar otro piegājienu), un piedzīvoja vēl ko smagāku par caureju. Ceļojuma izskaņā abi kārtīgi izplūcās. Video no strīda TE!

Mīla mēnesi pēc sievas apglabāšanas

2017. gada februārī šosauli pameta ”Duets Sandra” soliste Sandra Brīnuma. Mākslinieci mūžībā aizsauca smaga un neārstējama slimība. 14. februārī tika sarīkota pienācīga izvadīšana, bet pusotru mēnesi pēc bērēm viņas vīrs Andris publiski paziņoja, ka ir jaunās attiecībās.

Paziņojums izsauca pamatīgu skandālu.

”Daži man jau bruka virsū par pirmo uzstāšanos – cilvēki bija sarēķinājuši, ka nav pagājušas vēl 40 dienas kopš Sandras bērēm, bet es jau spēlēju.

Jautājums – vai man šīs 40 dienas bez naudas sēdēt? Tas pats ar attiecībām.

Es jau vēl nemaz neesmu tik vecs. Es negribu dzīvot viens. Un es zinu, ka arī Sandra vēlētos, lai dzīvoju tālāk,” šo jezgu komentēja Andris.

Punktu ļaužu valodām pielika eksperta viedoklis, ko vari izlasīt TE!

Nu jau mūziķis atguvies no trieciena, grupa turpina aktīvu koncertdarbību un Andris neslēpj – jaunā mīlestība viņu iedvesmo jauniem darbiem.

Saldus Anitas attiecību peripetijas

”Iepazināmies klubā. Es pat piecas minūtes tur nebiju nostāvējusi, viņš mani jau aicināja dejot. Es biju aizgājusi ar iepriekšējo čali, bet no viņa gribēju tikt vaļā, tāpēc ka viņš bija baigais dzērājs, godīgi sakot.

Pēc kluba viņš mani uzaicināja pie sevis, iedzērām šampi, tad arī parubījāmies – aizmigām, un no rīta gāju projām,” ar šādiem vārdiem šovā ”Tēta nedienas Latvijā” februārī uzmirdzēja slavenā Saldus Anita jeb Anita Ozoliņa.

Dienu pēc spožās uzmirdzēšanas TV3 šovā kļuva zināms, ka saldenieku trīs bērnu vecāku Anitas un Jāņa dzīves ceļi tomēr šķīrušies. ”Šovs ne pie kā vispār nav vainīgs. Viņš aizgāja pie citas,” šķiršanās iemeslu atklāja Anita. Vairāk par šķiršanos TE!

Vairāku mēnešu garumā pašmāju intrigu mīļotāji sekoja sievietes mīlas dzīves jaunumiem. Anita neslēpa, ka viņai patīk ārzemnieki, konkrēti – tumšādainie.

Maijā Anita atgriezās jaunā šovā un ar jaunu kavalieri pie sāniem. Kopā ar Emīlu Anita pārbaudīja mīlu ”Precētie pret brīvajiem”. Spēlē Anita gāja uz visu banku, radot jaunu skandālu, taču tas vainagojās ar pāra uzvaru! Skandalozo sēriju noskaties TE!

Anita iegāja ”Precētie pret brīvajiem” vēsturē ar tik neķītru piedāvājumu, ka puisis atteicās to pieņemt. ”Noģērb mani!” teica Anita. Vairāk lasi TE!