5 komentāri
Bez Tabu vadītāja Jura Šteinberga ģimenē šovasar nākusi pasaulē meitiņa
TV3 publicitātes foto

Raidījuma Bez Tabu vadītājs Juris Šteinbergs un viņa sieva Daina šovasar kļuvuši par vecākiem otrajai kopīgajai meitiņai. Mazulītei dots vārds Nora Vilma.

”Jā, šovasar atkal esmu kļuvis par tēti. Mazā Nora Vilma ir ļoti jauks bērniņš,” Skaties.lv apstiprina Šteinbergs. Mazulīte nākusi pasaulē jau jūlijā, un, kā uzsver Šteinbergs, nekā īpaši afišēt jauko notikumu viņš nav tiecies, taču, ja jau reiz tas nokļuvis līdz TV draugu ausīm, arī nekā slēpjama neesot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sīkākos komentāros viņš gan nevēlas izplūst, vien nosmej, ka laba vēlējumus droši var sūtīt uz Bez Tabu adresi.

Jura un Dainas ģimenē jau aug meitiņa Elza Eleanora, bet no pirmās laulības Šteinbergam ir pieauguši dēli Roberts Nils un Ivars.

Skaties.lv pievienojas sveicēju pulkam un vēl mazajai Norai Vilmai veselību un vecākiem pacietību audzinot!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl