Baltā ragana Tatjana Larina atklāj jaunu informāciju par ekstrasenses Darjas Vaskoboevas nāvi

Baltā ragana Tatjana Larina atklāj jaunu informāciju par ekstrasenses Darjas Vaskoboevas nāvi
INSTAGRAM

Sestajā janvārī mirusi Krievijas populārā šova ”Ekstrasensu cīņas” spilgtā dalībniece Darja Voskoboeva. Par kolēģes nāvi sēro arī viņas profesijas pārstāvji un savos ierakstos sociālajos tīklos atklāj arvien jaunas detaļas par sievietes nāves iemeslu.

Šova septiņpadsmitās sezonas fināliste mirusi trīsdesmit deviņu gadu vecumā. Par viņas nāvi, izmantojot sociālo tīklu ”Instagram”, paziņojis ekstrasenses kolēģis Antons Mamons.

Jau rakstījām, ka Darjas kolēģe, ekstrasense Nikola Kuzņicova, izsakot līdzjūtību raganas ģimenei, sociālajā tīklā ”Instagram” ievietoja ierakstu, bet kā mirkļa birku lietoja vārdus #ракдурак ( vēzis muļķis).

Mirusi populārā šova ”Ekstrasensu cīņas” fināliste

Nu šo informāciju apstiprina arī visu iemīļotā ekstrasense, “Ekstrasensu cīņas” piecpadsmitās sezonas fināliste Tatjana Larina, kura krievu presei pavēstīja, ka Darja patiesi bijusi slima ar vēzi un devusies slimību ārstēt uz Izraēlu.

Veselības uzlabojumi likuši sapņot par skaistu nākotni, bet tad parādījušās metastāzes.

Tatjana presei neatklāj, kāda veida audzējs bijis kolēģei, jo pati Darja to nav vēlējusies nevienam atklāt. Tāpat Darja cerējusi, ka par viņas nāvi sabiedrība uzzinās jau labu laiku pēc viņas aiziešanas.

Baltā ragana mierina fanus, sakot, ka ekstrasenses bērni atrodas kopā ar ģimeni un ar viņiem viss ir kārtībā.