Atklāta šovu zvaigznes Eglītes treniņprogramma

12 komentāri
Atklāta šovu zvaigznes Eglītes treniņprogramma
PUBLICITĀTES FOTO

Priecīgas ziņas šovu draugiem un daiļās Līgas Eglītes sirds tīkotājiem – jau pavisam drīz sāksies randiņi spēles ”Piecērt Eglītei” ietvaros! Eglīte ir lieliskā formā, un par to parūpējies spēkavīrs un treneris Dainis Zāģeris. Sarunā ar Skaties.lv viņš atklāj, kāpēc uzņēmies trenēt šarmanto ”Lauku sētas” zvaigzni un piedāvā izmēģināt treniņus ikvienam!

‘’Eglīte ir kolorīta, ko nu tur piebilst,’’ Skaties.lv stāsta Dainis Zāģeris. Viņš jau iepriekš bija sekojis līdzi ‘’Lauku sētai’’ – sportists uzskata šovu par lielisku veidu, kā atslēgties no ikdienas un smagajiem treniņiem.

Pats jau sirdī arī Dainis esot lauku puika, vienmēr priecājas aizbraukt uz bērnību takām, prot pat metināt un nav sveši dārza darbi.

‘’Tāpēc arī sajutu  izaicinājumu tik īsā laikā palīdzēt Eglītei sagatavoties savam raidījumam,’’ tā sportists. Un Eglītes entuziasms viņu patīkami pārsteidzis.

Par Eglītes lieliskajiem rezultātiem lasi un bildes apskati TE!

‘’Lai gan no sākuma mazliet bija šaubas, vai tiešām būs darītāja, Eglīte iet kā tanks, klausās un kā paklausīgs skolnieks pilda uzdevumus,’’ priecīgs sportists.

Sākums arī pašam Dainim, sportista karjeru uzsākot, ir bijis grūts. Vieglāk kļuvis, parādoties pirmajiem sportiskajiem sasniegumiem, un Dainis labi saprot, ka noticēt kādam ir liela uzvara pati par sevi.

‘’Galu galā, cik forši tak, ka it kā vecišķu treniņu rezultātā sievišķīgā Eglīte iegūst labāko formu, kā viņa pati saka – labāko,’’ smejas Dainis.

Pats Dainis apzinās, ka profesionāla sportista karjera nav mūžīga, katra sezona var būt pēdējā un nav jau tā, ka spēkavīru sports nav traumatisks.

Tieši katra atgriešanās pēc traumām arī pasaules lielajās arēnās Dainim iedevusi iesauku Titāns. Pēc sportista karjeras trenēt individuāli , motivēt un veicināt veselību ir tas kā Dainis redz savu nākotni, jo jau aktīvi iesaistījies Vīriešu veselības Kustībā ‘’Movember Latvija’’ un vairākās sportiskās aktivitātēs par kurām varēs informēt pēc liegumiem.

Ierobežojumi valstī skāruši arī Daiņa nodarbošanos – vieta pasākumiem un sportam M8 TAVA VIETA, kur notiek Daiņa un #DODIEKSA komandas organizētie treniņi, veselības pasākumi un semināri.

‘’Tāpēc, vārda tiešajā nozīmē sēžot virtuvē, ienākusi prātā doma par video, kā mājās varētu sportot ikviens ar to, kas mājās ir. Jo bieži jau nav nekāda papildus inventāra, klasiski vingrojumi varbūt ir jau daudz reižu redzēti, bet gribējās nu tā lai ir forši. Bet ar humora devu protams. Eglītei ar ir kas patīk ir, kas mazāk patīk,’’ stāsta sportists.

Līdz ar to Eglītes treniņu programma nu pieejama ikvienam internetā!

”Viegli jau ir sēdēt tikai uz dīvāna, bet ja jūtas spēcīgs var celt arī dīvānu,” smejas treneris.

Par #DODIEKSA

#DODIEKSA grupu treniņš ir spēkavīra, divkārtējā pasaules čempiona un sporta trenera Daiņa Zāģera izstrādāta augstas intensitātes treniņu programma.

Par inventāru treniņā kalpo tradicionālais fitnesa aprīkojums un spēkavīru ekipējums, kas pielāgots ikviena cilvēka fiziskajai sagatavotībai.

Treniņos grupa sastāv no ne vairāk kā 8 cilvēkiem, treniņa ilgums ir līdz vienai stundai.

#DODIEKSA ir arī kustība un Daiņa pārliecība, ka pēc ikviena kritiena ir jāceļas un jāiet tālāk, #DODIEKSA ir apliecinājums, ka ikviens var, jebkurā līmenī nodarboties ar sportu sev.

Seko sportistam un piesakies uz treniņiem TE!

Izmēģini jau tagad! Daiņa programmas vingrošanai mājas apstākļos pieejamas TE!