Apetītlīgā skaistumkaraliene Viktorija ļauj apskatīt ledusskapja saturu un pastāsta par ēšanas paradumiem

Pievienot komentāru
Apetītlīgā skaistumkaraliene Viktorija ļauj apskatīt ledusskapja saturu un pastāsta par ēšanas paradumiem
PUBLICITĀTES FOTO

Uzņēmēja, skaistumkaraliene Viktorija Brovuna ir divu meitu māte un laimīga sieva. Viktorijai nākas ne tikai vadīt biznesu, bet aprūpēt arī ģimeni. Skaistule parāda sava ledusskapja saturu un atklāj ģimenes ēšanas paradumus!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktorija stāsta, ka pārsvarā pērk augļus un zaļumus, kā nekā viņai ir vīrs, kurš dievina sportot un bērni, kuri vēl aug – nepieciešami vitamīni.

Skaistumkaraliene Viktorija Brovuna nesaprot sievietes, kuras mājās staigā treniņbiksēs ar izstaipītiem ceļiem

Lielo izmēru skaistumkaraliene Viktorija aizdomājas par sieviešu vēlmi fotografēties kailām

”Iepērkos gandrīz katru dienu, bet, piepērkot klāt, ja kas beidzies. Neturu ēdienu ilgi, patīk viss svaigs. Šajā laikā bērni uzturas mājās, skolas pusdienas vairs nav – mammai papildus darbiņš, pagatavot siltu ēdienu,” tā Viktorija.

Apmeklējot veikalu, Viktorija neizmanto sarakstu, visu, kas nepieciešams mājās viņa zina no galvas un uz veikalu iet ar mērķi.

Skaistule neslēpj, ka vīrs iepērkas biežāk nekā viņa. Viņa ir skopa uz pārtikas produktiem un vairāk atbild par tīrību mājās.

Viktorijas ģimenes ledusskapī obligāti jāatrodas pienam, biezpienam un krējumam! Neiztikt bez zaļumiem, dārzeņiem un olām.

”Zupai vienmēr jābūt ledusskapī. Mums ļoti garšo baraviku, piena un vistas zupiņas. Patīk zupās izmantot kaut ko jaunu, piemēram – turku zirņus,” tā Viktorija.

Bērniem garšo biezpiena plācenīši, tāpat arī visa ģimene labprāt ēd gaļas ēdienus.

Skaistumkaraliene, veicot iepirkumus, iegriežas arī itāļu bodītēs, lai nopirktu svaigus bufalo, mozzarella vai burrata sierus.

”Man patīk gatavot ēst, bet vīrs mani saudzē, tāpēc bieži aicina kaut kur aiziet pusdienās. Tik un tā daudz gatavoju, jo bērni mīl mammas mājas ēdienu,” smaida Viktorija.

Ģimenes ledusskapī vienmēr ir dažādi augļi un ogas, kā nekā bērniem nav atļauts ēst ātro ēstuvju piedāvāto produkciju, vai dzert limonādes.

Reizi mēnesī Viktorija ļauj savām meitenēm pasūtīt picu vai burgerus, tad var arī limonādi, bet citās dienās tas nav atļauts.

”Man draudzene no Beļģijas sūta beļģu melno šokolādi. Ir sūtījusi arī konfektes no visu slavenāko konditoru konfekšu izlasēm. Skaisti un garšīgi!” priecājas Viktorija.