Apalīšu skaistumkonkursa ”Miss Plus Size Universe” uzvarētāja Viktorija bauda brīvdienas kopā ar leģendāro Al Bano

12 komentāri
Apalīšu skaistumkonkursa ”Miss Plus Size Universe” uzvarētāja Viktorija bauda brīvdienas kopā ar leģendāro Al Bano
PUBLICITĀTES FOTO

”Miss Plus Size Universe” 2019. gada uzvarētāja Viktorija Brovuna tik tikko atgriezusies mājās no saulainās Itālijas, kur viesojās pie leģendārā dziedātāja Al Bano. Uzņēmēja baudīja mākslinieka sabiedrību, mūziku, darinātos vīnus un Itālijas silto sauli.

Skaistā apalīte un leģendārais dziedātājs jau daudzus gadus ir draugi un nereti kopā pavada brīvdienas. Viņu ģimenes ir sadraudzējušās un vienmēr priecājas par tikšanos!

Video: leģendārais Al Bano sveic Viktoriju ar uzvaru starptautiskajā apalīšu skaistumkonkursā

Latvijas pārstāve uzvar prestižajā apalīšu skaistuma konkursā ”Miss Plus Size Universe”

Šogad Viktorija devās ciemos pie Al Bano, lai atpūstos, baudītu Itālijas sauli, dabas skaistumu, kā arī, lai izvēlētos vīnus savam restorānam ”Felicita”.

Al Bano ir pazīstams ne tikai pateicoties savam muzicēšanas talantam, bet arī pateicoties vīna darītavas darinātajiem vīniem.

Tā kā slavenais dziedātājs nebija saticis Viktoriju kopš uzvaras ”Miss Plus Size Universe” konkursā, tad sirsnīgi sveica savu draudzeni ar uzvaru.

”Kādam traucē skaistums un veiksme!” Vecrīgas sirdī izdemolēta skaistumkaralienes restorāna izkārtne

Dienas skaistule aizvadīja pludmalē un pastaigās pa pilsētiņu, toties vakari pagāja vakariņot kopā ar mākslinieku, viņa ģimeni un draugiem. Plašajā kompānijā neiztika bez prieka, jautrības un smiekliem.

Arī šoreiz ciemošanās pie Al Bano Viktorijā radīja iedvesmu, jaunu spēku, enerģiju turpmākajiem sasniegumiem!