Anna Sedokova savā sarunu šovā atklāj iepriekš noklusētas detaļas par attiecībām

Pievienot komentāru
Anna Sedokova savā sarunu šovā atklāj iepriekš noklusētas detaļas par attiecībām
INSTAGRAM

Seksīgā dziedātāja, basketbolista Jāņa Timmas mīļotā Anna Sedokova izveidojusi šovu ”Квартирa 69” (dzīvoklis 69), kurā uz sarunām aicinās dažādas, interesantas personas. Pirmajā raidījumā pie Annas viesojas skandalozā blogere, dziedātāja Klava Koksa.

Annas raidījums nav tipisks sarunu šovs, kā nekā norisinās vairākās telpās, kurās viesi atbild ne tikai uz jautājumiem, bet arī izpilda dažādus uzdevumus.

Dubultais džins un baldriāna tabletes. Anna Sedokova satraukusies, kā nopelnīs

Anna Sedokova sapratusi, ka nemitīga treniņtērpu valkāšana var maksāt attiecības

To visu Annai palīdz paveikt dzīvokļa 69 īpašniece Afrodīte, kā arī viesu aplaimotājs Žužu.

Anna un Klava gan ēd suši un bauda šampanieti, gan spēlē ”beer pong”, atkārto Žužu izdomāto deju, gan guļ spilvenos. Visu pavada atklātas sarunas, brīva atmosfēra, jautrība un smiekli.

Dāmas apsprieda savus bijušos un esošos vīriešus, priecājoties viena par otras laimi.

Foto: seksīgās Annas Sedokovas meita Alina izaugusi par īstu skaistuli

Sedokova neslēpj, ka visu dzīvi “vilkusi” vīriešus sev līdzi, centusies palīdzēt, viņā ir ļoti izteikts “māmiņas reflekss”.

Pirmo reizi mūža slavenā dziedātāja ir pilnībā laimīga. Nevienu nekur nav “jāvelk”. Viņai līdzās ir stiprs vīrietis un viņa izjūt Jāņa spēku un atbalstu.

Fani jau novērtējuši Annas šovu pozitīvi, izceļot viņas drosmi, kā nekā ne tikai seksīgā dziedātāja uzdod jautājumus viesim, bet arī pati dalās ar intīmām savas dzīves detaļām.