Anna Rozīte: Gribu meitai parādīt, cik skaisti un ģimeniski var svinēt šos dabas svētkus

0 Komentāru
Anna Rozīte: Gribu meitai parādīt, cik skaisti un ģimeniski var svinēt šos dabas svētkus
Publicitātes foto

Jau rīt visa Latvija svinēs Līgosvētkus. Katram ir savi svinēšanas ieradumi, vēlmes un domas, bez kā nav iespējams līgot. Televīzijas personība Anna Rozīte atklāj savus svētku svinēšanas paradumus.

Anna vēl nezina, kā svinēs Līgo svētkus, bet pavisam noteikti viņa svinēs Saulgriežus. Līgo Annai nekad nav bijuši īpaši tuvi, pēdējos gados, pateicoties draugiem un viņu piemēram, sieviete sākusi atzīmēt Saulgriežus.

”Pašai savs Jāņu siers vēl ir manā ”to-do” listē, noteikti kādreiz to realizēšu, šoreiz arī nav izdevies laika trūkuma dēļ, saistībā ar mācībām,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Anna.

Līgo svētki Annai nav iedomājami bez ģimenes un tuvākajiem draugiem, visas svētku atrakcijas ir otrajā plānā.

Anna kopā ar draudzenēm un ģimenes sievietēm kopā lasa puķes un pin vainagus, ar kuriem rotājas svētku vakarā. Kopā gatavo Līgo maltīti un dzer pašu lasītas, svaigi pagatavotas zāļu tējas.

Jāņu bērni iet rotaļās, kur ugunskuru un tajā dedzina pērnā gada vainagus, tādā veidā sadedzinot visas negācijas, gluži kā latviešu tautas ticējumā.

”Pāri visām svētku atrakcijām galvenais ir kopā pavadīts laiks gaišā un sirsnīgā atmosfērā, iespēja satikt mīļos, pārrunāt lietas un vienkārši baudīt draugu un ģimenes tuvumu,” smaida Anna.

Pēdējos gados ir tā sanācis, ka ap saulgriežiem/Jāņiem Annai ir sesijas noslēgums augstskolā, tāpēc viņai tie ir dubultsvētki, kad var beidzot veltīt nedalītu uzmanību sev vissvarīgākajiem cilvēkiem!

”Pirms meitiņas piedzimšanas gandrīz vispār šos svētkus nesvinēju. Tagad, protams, man gribas meitai parādīt, cik skaisti, dažādi un ģimeniski var svinēt šos dabas svētkus ar pievienoto vērtību un kopā būšanu. Mums kā rīdziniekiem šī ir arī iespēja ilgāk padzīvoties pie dabas, kas man ir ļoti svarīgi, jo daba ir mana svētnīca, kas atjauno spēkus un rada mieru,” stāsta Anna.
0 Komentāru