Aminata atklāj savu ātro metodi formas atgūšanai rekordlaikā

5 komentāri
Aminata atklāj savu ātro metodi formas atgūšanai rekordlaikā
F64

Dziedātājai Aminatai šis ir darbīgs laiks – viņas albums ”Maiga vara” nominēts ”Zelta Mikrofonam” kā gada popmūzikas albums, bet dziesma ”Dzīvot citādāk” pretendē uz ”Origo Zelta dziesma” titulu. Intervijā Skaties.lv māksliniece atklāj savu programmu, kas var noderēt arī citām dāmām saspringtiem dzīves posmiem, kad jābūt izcilā formā.

”Ja steidzami vajag savest sevi formā, parasti sāku ar ēšanas paradumu sakārtošanu. Ēdienreizes piecas reizes dienā: brokastis, pusdienas, vakariņas plus uzkodas divas reizes,” ar Skaties.lv lasītājiem ieteikumos dalās Aminata.

Viņa apkopojusi punktus, kurus ievērojot, var atgūt formu ātri un bez milzu piepūles.

–    Pārstāt ēst junk food uz kādu laiku;

–    Mazāk lietot cukuru;

–    Krietni samazināt gaļas daudzumu (”Pati varu ēst gaļu katru dienu, nebeidzamā daudzumā jebkura diennakts laikā.”);

–    Ēst vairāk dārzeņu;

–    Izdzert vismaz 2 litrus ūdens dienā;

–    Katru dienu skriet no rīta 20-30 min;

–    Atrast laiku treniņiem sporta zālē (pa 1,5- 2h, vismaz 3 reizes nedēļā) un jogai.

Kā uzsver Aminata, šis gan nav viņas ikdienas dzīvesstils. ”Tas ir režīms tikai kādam konkrētajam periodam, kad tiešām vajag ātri atgūt formu.

Kad būt ideālā formā nav tik nepieciešams, labprāt naktīs ēdu burgerus, picas un tad eju uzreiz gulēt,” to, ka ir tikai cilvēks ar savām vājībām, neslēpj Aminata.

Turam īkšķus par dziedātāju ”Zelta Mikrofonā”!

24. Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons” ceremonija notiks Dailes teātrī 18. februārī. Ceremoniju klātienē apmeklēs visi nominanti, atbalstītāji, žūrijas pārstāvji, bet ikviens interesents Latvijā un citur to varēs vērot pilnā garumā tiešraidē TV3 Life, portālā tvplay.lv, kā arī otrā daļa skatāma kanālā TV3.