Alla Pugačova beidzot komentē, kas viņai ļauj saglabāt jauneklīgo izskatu

0 Komentāru
Alla Pugačova beidzot komentē, kas viņai ļauj saglabāt jauneklīgo izskatu
INSTAGRAM

Krievijas estrādes dīvas Allas Pugačovas jauneklīgais izskats jau labu laiku nav devis mieru viņas talanta cienītājiem. Nesen 70 gadus vecā dīva atklājusi gan to, ka neiebilst pret plastiskajām operācijām, gan to, kāds ir viņas triks jaunības saglabāšanai.

Pēdējos gados Allas Pugačovas āriene daudziem likusi apšaubīt viņas patieso vecumu. Skatuves mākslinieces nevīstošais skaistums allaž izpelnījies atbalstītāju apbrīnu.

Nesen, viesojoties izklaides raidījumā “Tu neticēsi!” (“Ты не поверишь!”), viņa pēc ilgiem laikiem pastāstījusi, kas viņai ļauj izskatīties tik labi.

Kā pastāstīja estrādes dīva, ķirurģiska iejaukšanās viņas skaistumā notikusi ne vienu reizi vien un plastikas ķirurgi esot viņas labākie draugi.

Tomēr pēc tam, kad dziedātājai tika diagnosticētas sirds problēmas, ārsti viņai aizlieguši savu skaistumu uzlabot ķirurģiski.

“Plastiskās operācijas es, protams, esmu veikusi. Taču sirds problēmu dēļ ārsti man aizliedza vispārējo narkozi. Tādēļ es veicu tikai mazas savilkšanas,” par skaistumkopšanas knifiņiem pastāstīja Pugačova.

Dziedātāja arī uzsvēra, ka veiksmes faktors ir viņas pateicīgais ādas tips.

Viņa arī atklāja, ka cītīgi seko līdzi jaunumiem plastiskās ķirurģijas nozarē. Lai arī ambīciju uz mūžīgo jaunību dziedātājai neesot, viņa tomēr pieļauj iespēju, ka kādreiz varētu veikt kādu ķirurģisku manipulāciju.

Ikdienā jauneklīgo izskatu Pugačovai palīdz saglabāt no Izraēlas vesti īpaši krēmi un vitamīni, ko viņa, sajauktus ar E vitamīnu, smērē gan uz sejas, gan kakla.
0 Komentāru