Alise Haijima komentē video, kurā pašmāju slavenības izklaidējas ar baltu pulverīti

68 komentāri

Pamatīgu ažiotāžu izraisījis sociālajos tīklos noplūdināts video, kurā redzams, kā vairāki Latvijas šovbiznesa vidē zināmi ļaudis izklaidējas ar baltu pulverīti. Pēc saceltās kņadas ar komentāru nākusi klajā dziedātāja Alise Haijima.

Video, kas bija paredzēts dziedātājas Alises Haijimas tuvākajiem draugiem, redzams, kā viņa kopā ar dabas pētnieku un TV raidījumu vadītāja Māri Olti un vēl citiem šobviznesa aprindās zināmies ļaudīm stāv pie galda, uz kura redzami vairāki celiņi kāda balta pulverīša. Olte to iešņauc stipri vizuāli līdzīgā veidā, kādā lieto kokaīnu.

Kas par notikušo sakāms Māris Oltem, lasi te!

”Man ir tik ļoti žēl, ka pieļāvu tik muļķīgu un naivu kļūdu, iesaistoties absolūti nepiemērotā jokā,” pēc  notikušā sociālās saziņas tīklā ”Instagram” saka dziedātāja Alise Haijima.

”Es ikdienā nelietoju vispār alkoholu, tajā naktī izdzēru kompānijas pēc un par daudz. Tovakar filmējām vairāki, un bara efektā radās doma to nodot tālāk privātā story – savam uzticamam draugu lokam.

Taču jau no rīta ar skaidru galvu bija skaidrs, ka joks nav ok, un dzēruma lēmums bijis muļķīgs. Es esmu sagrauta, jau pirmkārt, par savu rīcību, kā arī to, ka video rada maldīgu iespaidu, ka lietojām narkotikas, taču tā nebija.

Tāpat esmu apbēdināta, ka mani tik viegli nodeva mans draugu loks, ko uzskatīju par uzticamu, tikai tāpēc, ka kādām gribējās pazīmēties tālāk.

Dienas beigās jau pati vien esmu vainīga par savu naivumu, kā arī alkohols nekad nav attaisnojams, taču speciāli nevienam noteikti nevēlējos nodarīt pāri, esmu pamatīgi apdedzinājusies,” raksta Alise.

Viņa uzsver: ”Ar Māri un Kristapu nav nekādu strīdu, mēs esam izrunājuši visu privāto savā starpā.”

Visticamāk, viņas teiktajā ir runas par mūziķi Kristapu Strūbergu.

68 komentāri