Aleksandrs Sokolovs: vairums vegānu cieš no uzmanības deficīta

4 komentāri
Aleksandrs Sokolovs: vairums vegānu cieš no uzmanības deficīta
FACEBOOK

Erotisko bilžu meistars Aleksandrs Sokolovs parasti izsaka savas domas par seksu, šoreiz fotogrāfs izlēmis runāt par vegānismu. Aleksandrs nav pret vegāniem, bet ir daži momenti, kuri viņu kaitina, jo tie ir pretrunā ar loģiku un veselo saprātu.

Aleksandrs uzskata, ka vegāni uzsver, ka ēst dzīvniekus ir amorāli. Viņš tā neuzskata, jo tas ir tikpat amorāli kā lācim apēst stirnu. Cilvēks atrodas barības ķēdes virsotnē, tāpēc ēd visu, ko var dabūt sev šķīvī.

”Cūkas cieš un mokās. Bijāt lopkautuvē? Vairums dzīvnieku tur mirst uzreiz, bet kā notiek mežā? Naivi domāt, ka kaut viens meža dzīvnieks nomirst no vecuma. Kad dzīvnieks paliek vecs, viņu apēdīs citi dzīvnieki. Viņš būs vēl dzīvs, kad viņu ēdīs un nomirs sliktākā nāvē nekā lopkautuvē,” portālā ”Facebook” raksta Aleksandrs.

Fotogrāfs domā, ka katrs savvaļas dzīvnieks beidz savu dzīvi ļoti mokošā un vardarbīgā veidā.

”Ikviens cilvēks kaut reizi dzīvē ir krāpis savu otro pusīti.” Aleksandrs Sokolovs par uzticību attiecībās

Aleksandrs raksta, ka ciešanām un sāpēm nav nozīmes vai vērtības. Sāpes un mokas – tā ir dzīves ikdiena. Tāda pati kā prieks un laime.

Savu ierakstu  bilžu lielmeistars turpina, sakot, ka vegāni bieži salīdzina dzīvniekus ar cilvēkiem, norādot, ka viņiem arī ir emocijas, raksturs.

”Nevar pielīdzināt dzīvniekus cilvēkiem. Dzīvniekiem nav ne attīstīta intelekta, ne apziņas. Dzīvnieks nekādi nevar ietekmēt savas sugas populāciju, bet cilvēks var,” pārliecinoši raksta Aleksandrs.

Kā piemēru savam apgalvojumam slavenība piemin faktu, ka mēs varam saražot miljoniem vistu. Vienalga, kas notiek ar tām tālāk. Vistu kvantums nekādi neietekmēs sugas likteni kopumā.

”Dzīvnieki fermās ir atjaunojamais resurss. Man nav žēl ne lopu, ne cūkas, ne vistas. Cilvēks viņus saražoja, cilvēks viņus pārstrādāja. Man bezgala žēl, ka izmirst dzīvnieku sugas. Tās nevar atjaunot. Mamutu vairs nav un nebūs nekad,” pārdomas turpina Aleksandrs.

Sokolovs ir pārliecināts, ka vairums vegānu ir vegāni, tāpēc, ka cieš no uzmanības deficīta. Viņi izmisīgi grib būt individualitātes, bet neko īsti neprot un nevar izcelties, lai pievērstu uzmanību savai personībai.

”Ļoti bieži šādi cilvēki kļūst agresīvi ”Instagram”. Bieži publicē savu ēdienkarti, valkā kreklus ar saukļiem par vegānismu. Aiz tā visa ir tikai uzmanības trūkums un nespēja izcelties ar ko citu,” tā Sokolovs.

Fotogrāfs domā, ka nevajag tik ļoti fokusēties uz ēdienu. Dzīvē ir daudz nopietnākas un svarīgākas lietas, kurām veltīt laiku un enerģiju.

Bilžu lielmeistars zina, ka gaļas, vegānu lietā ir divi nopietni momenti. Parastā zīdītāju gaļa nav veselīga. Garšīga, bet izslēdzot to no ēdienkartes var izvairīties no dažādām slimībām un arī nodzīvot nedaudz ilgāk.

”Otrais būtiskais moments – lopkopībai vajag daudz resursu. Ņemot vērā, ka cilvēku populācija strauji aug, drīz visi meži tiks izcirsti, lai audzētu barību lopiem. Neatgriezeniski izmirst ļoti daudzas savvaļas dzīvnieku sugas. Tas ir slikti,” nopietni raksta Aleksandrs.

Aleksandrs ir pārliecināts, ka cilvēcei vajag jaunu barību, bet ne augus!