Aleksandrs Sokolovs māca, kā dāmām nodarboties ar ”skvirtu” un gūt labsajūtu

10 komentāri
Aleksandrs Sokolovs māca, kā dāmām nodarboties ar ”skvirtu” un gūt labsajūtu
FACEBOOK

Erotisko bilžu lielmeistars Aleksandrs Sokolovs nekautrējas runāt par savu seksuālo pieredzi. Šoreiz fotogrāfs skaidro, kas ir ”skvirts” un kā ar to pareizi nodarboties.

Savu video blogu Aleksandrs iesāk, sakot, ka daudzi nezina, kas ir ”skvirts”, bet ir dzirdējuši nosaukumu, tomēr neprot to izskaidrot.

Seksa eksperts atklāj detaļas, kā jānodarbojas ar ”skvirtu”, lai gūtu baudu.

Fotogrāfs stāsta, ka ar diviem pirkstiem intensīvi jāberzē dāmas vagīnas augšējo daļu, tad iespējams, pēc pāris minūtēm viņai no urīnpūšļa nāks tādas kā šļakatas.

”Ikviens cilvēks kaut reizi dzīvē ir krāpis savu otro pusīti.” Aleksandrs Sokolovs par uzticību attiecībās

Vizuāli izskatās, ka sieviete apčurājas, turklāt ar strūklu. Arī sievietei būs sajūta, ka viņa apčurājusies. Reizēm strūkla apvienojas ar orgasmu, reizēm ne.

Nereti sajūtas ir sāpīgas, bet pārsvarā patīkamas. Fotogrāfs iesaka sievietei atslābināties un baudīt.

”Šķidrums, kas izdalās, nav urīns, tam ir specifiska, salda smarža. Vagīnas stimulācijas rezultātā palielinās ādas dziedzeri. Tie piepildās, un tā kā vagīna atrodas blakus urīna izvades kanālam, tad šie dziedzeri spiež uz urīnpūsli un rada sajūtu, ka gribas čurāt,” video blogā skaidro fotogrāfs.

”Skvirtu” sieviete var panākt ar saviem vai sava vīrieša pirkstiem, viņai jābūt jau uzbudinātai, jājūt, ka orgasms nav tālu.

Tad, pēc eksperta domām, ir jāliek pirksti vagīnā un sākumā lēni jāmasē vagīnas augšējo pusi, tad jāpalielina intensitāte un jārada spiediens.

Aleksandrs iesaka to darīt ar īsiem nagiem, lai nesaberztu līdz asinīm vagīnu, tāpat viņš iesaka nolikt zem dāmas pēcpuses dvieli, lai vēlāk nav jāmaina gultas veļa.

”Garantēju būs foršas sajūtas. Negalvoju, ka viņas būt kopā ar orgasmu, bet būs. Ceru jau vakarā izmēģināsiet un iegūsiet jaunu, fantastisku pieredzi,” video blogu nobeidz Aleksandrs.

Sokolovs atklāj neveiklākās situācijas, kuras piedzīvotas fotosesiju laikā