Aleksandra Kurusova par laiku Latvijā un nākotnes plāniem saistībā ar Singapūru

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

Pievienot komentāru
Aleksandra Kurusova par laiku Latvijā un nākotnes plāniem saistībā ar Singapūru
PUBLICITĀTES FOTO

Jau teju mēnesi Latvijā ir atgriezusies populārā dejotāja, deju pasniedzēja Aleksandra Kurusova. Dejotāja priecājas par dzimteni, satiek savus mīļos un bauda laiku kopā suni Badiju.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Aleksandra stāsta, ka ceļš uz Latviju nebija tik vienkāršs. Tikai trešais atgriešanās variants izrādījās efektīgs.

Foto: uz laiku Latvijā atgriezusies dejotāja Aleksandra Kurusova

Aleksandra Kurusova pastāsta par dzīvi Singapūrā, ierobežojumiem un ilgošanos pēc mājām

Pirmais plānotais ceļojums bija Singapūra-Varšava-Minska un došanās kājām pāri Baltkrievijas robežai uz dzimteni. Diemžēl to nebija iespējams realizēt.

Nākamais mēģinājums bija Singapūra-Amsterdama-Rīga. Divas dienas būtu jāpavada Amsterdamā, bet tas nebija iespējams – Aleksandru neielaida lidmašīnā.

”Biju lidostā ar diviem milzīgiem koferiem, nopirkusi biļetes, bet izrādījās, ka nevaru Amsterdamas lidostā gaidīt divas dienas,” atceras Aleksandra.

Pirms nodot bagāžu, viņa pārliecinājās, ka somas ir pārāk smagas. Ja atļauti bija 23 kilogrami, viņai viena soma svēra 26, bet papildu soma – 30 kilogramus.

Daļu mantu Aleksandra izmeta tualetes atkritumu tvertnē, saprot, ka nu viens no čemodāniem ir pārāk viegls, viņa atgriezās pēc pāris izmestajām mantām.

Netiekot lidmašīnā, viņa izlēma atgūt mantas, bet atkritumu tvertnes bija jau iztukšotas.

”Beigu beigās, labi, ka neizdevās atgūt izmestās lietas, jo pēc pāris dienām turpināju mājupceļu un man tāpat būtu bijusi pārāk liela bagāža,” smejas Aleksandra.

Aleksandra saka lielu paldies Ārlietu ministrijas meitenēm, kuras viņai ļoti palīdzēja, vienmēr bija pieejams padoms un ieteikumi.

Nepareiza adrese un ”Cherry” palīdzība jeb kā Roberto Meloni devās apciemot Aleksandru Kurusovu

Trešais mēģinājums atgriezties Latvija bija veiksmīgs. Singapūra-Frankfurte-Rīga un Aleksandra bija mājās.

”Divas nedēļas godīgi ievēroju pašizolāciju. Nesēdēju mājās, bet ievēroju distanci no cilvēkiem, nebiju tiešā kontaktā ar nevienu. Pastaigājos pa pludmali vai mežu – vietās, kurās nebija cilvēki. Vilku masku, cimdus, visu kā pienākas,” tā Aleksandra.

Laiks pavadīts kopā tikai ar sevi, bet apziņa, ka esi jau mājās, sildīja Aleksandras sirdi.

”Singapūrā, kā arī atgriežoties mājās, arvien no jauna, pārliecinos, cik liela vērtība ir ģimenei un mīļajiem. To vairāk novērtējam, kad ir kādi šķērsli, distance. Esmu laimīga visus redzēt dzīvē, ne tikai internetā,” priecājas Aleksandra.

Dejotāja izbauda katru mirkli un ir laimīga.

Pagaidām laiks tiek pavadīts ar draugiem, bijušajiem audzēkņiem, ģimeni un suni Badiju.

Seksīgi foto: Aleksandra Kurusova sarkanā bikini draiskojas Singapūras ūdens atrakciju parkā

Aleksandra daudz laika pavada pastaigās, izbauda dzimtenes dabu, tāpat viņa tikusi pie jauna matu sakārtojuma, nogriežot ”čolku”.

Singapūrā pašreiz nekas nenotiek, tāpēc Aleksandra tuvākajos mēnešos neplāno lidot prom no dzimtenes.

”Nevaru teikt, ka esmu nogurusi no Singapūras, nevaru apgalvot, ka nu palikšu Latvijā uz visiem laikiem. Šobrīd esmu šeit un baudu laiku mājās, cik ilgi, to redzēsim,” noslēpumaini nosaka Aleksandra.

Deju pasniedzēju pēc pandēmijas gaida atpakaļ Singapūras deju skolā, pagaidām viņai nav nopirkta biļete atpakaļ un viņa nevar apgalvot, ka atgriezīsies Singapūrā, vai, ka neatgriezīsies.

Foto: Aleksandra Kurusova atpūšas vienā no slavenākajām Singapūras pludmalēm