Vita Baļčunaite aicina attiecībās esošus kungus neaicināt viņu uz randiņiem

2 komentāri
Vita Baļčunaite aicina attiecībās esošus kungus neaicināt viņu uz randiņiem
INSTAGRAM

Aktrise, dziedātāja, pasākumu vadītāja Vita Baļčunaite sociālajā tīklā ”Facebook” publiskojusi ierakstu, kurā aicina precētus vai attiecībās esošus kungus neaicināt viņu uz randiņiem.

”Veltījums kungiem. Ja esat attiecībās (tas, manuprāt, ir līdzvērtīgi laulībai viens otra, radītāja un visuma priekšā) vai laulībā, kas, manuprāt, ir svēta padarīšana, lūdzu, neaiciniet uz randiņiem. Cienīsim jūsu attiecības un viens otru,” sociālajā tīklā ”Facebook” raksta Vita.

”Ja nav līdzās cilvēka, ar kuru vēlētos būt, tad ”ķeksīša” pēc man nevajag.” Baļčunaite par būšanu vienai Valentīndienā

Topošās fitnesa treneres Vitas Baļčunaites padomi, kā uzturēt ķermeni tonusā

Vita piebilst, ka ieraksts adresēts tiem, kuri nesaka, ka ir attiecībās, kuri papildus attiecībām kaut ko meklē.

Vīriešiem, kuri citās sievietēs meklē romantiskas izklaides, nevis vienkārši draugus, un tādējādi izrāda necieņu attiecībā uz savām esošajām attiecībām un uz to dāmu, kuras virzienā izskan aizaicinājums.

Aktrise iesaka, sakārtot savas iepriekšējās attiecības, izšķirties, pirms uzsākt ko jaunu.

”Manuprāt, esot attiecībās ar cilvēku, kurš, tavuprāt, nav svarīgs, ir necieņa attiecībā pret konkrēto cilvēku un pašam uz sevi. Pirms uzsākt kaut ko jaunu, svarīgi ir izšķirties jeb sakārtot iepriekšējo,” ieraksta komentāros tēmu turpina Vita.

Daiļava apzinās, ka attiecību modeļi ir dažādi, viss atkarīgs, kā pārī cilvēki vienojas, bet viņai nav pieņemama pat doma būt par trešo.

”Ir pāri, kuri pēc abpusējas vienošanās uztur ”brīva stila” attiecības. Kāpēc ne, ja viņiem tā ir ērti? Katrs dara tā, kā viņam patīk. Tas vienkārši nav variants man. Kas der vienam, tas var būt nepiemērots otram. Un tas ir dabiski. Katram savs,” turpina Vita.

2 komentāri