Vēža mocītā Šenona Dohertija vēršas pie cilvēkiem, kuri ignorē karantīnu

1 komentārs
Vēža mocītā Šenona Dohertija vēršas pie cilvēkiem, kuri ignorē karantīnu
INSTAGRAM

Populārā amerikāņu aktrise Šona Dohertija, kura turpina cīņu ar vēzi ceturtajā stadijā, sociālajos tīklos uzrunājusi cilvēkus, kuri atsakās ievērot karantīnu un sociālās distancēšanās ierobežojumus, lai mazinātu jaunā koronavīrusa straujo izplatību pasaulē.

Pagājušajā nedēļā seriālu “Beverlihilza 90210” un “Amulets” zvaigzne savā “Instagram” kontā publicēja varavīksnes fotogrāfiju kā atgādinājumu, ka pasaule ir skaista. Zem bildes viņa paudusi pārdomas saistībā ar sociālo distancēšanos, ko daudzi vieglu roku pārkāpj.

Šenona Dohertija publisko emocionālu vēstījumu

“Saprotu, ka daži cilvēki ir pārliecināti, ka ierobežojumi uz viņiem neattiecas. Šie cilvēki ir jauni, veseli un šo visu pārdzīvos. Daži uzskata, ka akciju tirgus un ekonomika ir svarīgāka par cilvēka dzīvību. Joprojām ir cilvēki, kuri neievēro sociālo distancēšanos,” raksta Dohertija.

Pie šiem cilvēkiem aktrise vēršas ar vairākiem jautājumiem: “Vai jums mājās nav vecvecāku, kurus mīlat? Vai jūsu ģimenē nav neviena ar vāju imūnsistēmu? Vai jūsu draugu lokā nav neviena vēža slimnieka? Un vai tiešām jūs vēlaties šobrīd riskēt arī ar savu dzīvību?”

Visbeidzot – Dohertija nāca klajā ar pavisam vienkāršu jautājumu: “Mūsu valstij vajag cienīt katra indivīdu, kā arī viņa tiesības un vēlmi dzīvot. Tas mums ir jādara visā pasaulē. Vai tiešām ir tik grūti ievērot sociālo distancēšanos?”

View this post on Instagram

A great reminder of the beauty in this world. I realize that some people feel the restrictions shouldn’t apply to them. That they are young and healthy and will survive this. Some that feel the stock market and the economy is more valuable than human life. There are people still not practicing social distancing. But to those people…. do you have a grandparent you love? Do you have a family member with a compromised immune system? Do you have a friend with cancer? And do you really want to roll the dice on your own life right now? We as a country need to ban together and respect each individual and their right and desire to live. We as world need to do this. Is it that hard to social distance? #socialdistancing

A post shared by ShannenDoherty (@theshando) on

Dažas dienas vēlāk aktrise emocionālā paziņojumā visus, kuriem nepieciešams, palikt mājās.