Vēža mocītā Šenona Dohertija publisko emocionālu vēstījumu

0 Komentāru
Vēža mocītā Šenona Dohertija publisko emocionālu vēstījumu
AFP/SCANPIX

Populārā seriālu aktrise Šenona Dohertija, kura pagājušajā nedēļā paziņoja, ka atsākusi cīņu ar vēzi, sociālajos tīklos nākusi klajā ar emocionālu paziņojumu.

Seriālu “Beverlihilza 90210” un “Amulets” zvaigzne Šenona Dohertija vietnē ”Instagram” ievietojusi paziņojumu, kurā draugiem un faniem pasakās par sniegto atbalstu, ko izjūt pēc tam, kad mēneša sākumā paziņoja, ka atsākusi cīņu ar krūts vēzi, kurš reiz ticis uzveikts, bet nu atgriezies ceturtajā – pēdējā – stadijā.

”Šobrīd ir dīvains laiks, un man zudis pamats zem kājām. Teikt, ka dzīvoju stresā, nozīmē nepateikt neko,” pie foto, kurā viņa redzama, jājam zirga mugurā, raksta 48 gadus vecā Dohertija.

Krūts vēža mocītā aktrise norāda, ka, par spīti sliktajai pašsajūtai, viņa gatava cīnīties un padoties negrasās.

“Es vēlos pateikties jums visiem par jūsu mīlestību, lūgšanām un atbalstu. Man ir tik daudz, ko teikt, tik daudz, ar ko dalīties. Un es to arī darīšu, bet pagaidām… Lūdzu ziniet, cik daudz jūs man palīdzat,” vēsta aktrise.

Par to, ka ļaunā slimība atgriezusies, Dohertija mēneša sākumā pavēstīja “ABC News” raidījumā “Good Morning America”. Par vēža atgriešanos aktrise gandrīz gadu klusējusi, jo nav vēlējusies, ka slimība ietekmētu viņas karjeru.

Iepriekš Dohertijai krūts vēzi atklāja 2015. gadā, un 2017. gadā viņai to izdevās uzveikt.

0 Komentāru