Vai Dženifera Anistone un Breds Pits atkal ir kopā? Rezonansi rada aktrises privāts foto

2 komentāri
Vai Dženifera Anistone un Breds Pits atkal ir kopā? Rezonansi rada aktrises privāts foto
AP/SCANPIX

Pēdējo dienu laikā fanus visā pasaulē satraukušas baumas par iespējamu kādreizējā Holivudas sapņu pāra atkalapvienošanos. Kā ziņo ārzemju prese, pēdējā laikā viss liecina par to, ka īpaša saikne 15 gadus pēc šķiršanās atkal radusies starp aktieriem Bredu Pitu un Dženiferu Anistoni.

Kā ziņo izdevums ”Mirror”, 51 gadu vecā aktrise sociālajos tīklos dalījusies ar īsajiem ”stāstiņiem” no ”The Morning Show” filmēšanas aizkulisēm. Tajā pašā rajonā šobrīd filmā ”Bullet Train” filmējas viņas bijušais vīrs Breds Pits.

Kādā selfijā Dženifera atrādījusi atpūtas brīdi savā treilerī. Fonā iekļuvis kāds vīrietis, kurš laiski atlaidies dīvānā. Lai gan kunga seja nav redzama, fani ir pārliecināti – tas ir neviens cits kā Breds Pits!

Gan vīrieša miesasbūve, gan ģērbšanās stils perfekti atbilst Pitam, abi ir brīvi cilvēki, turklāt abi šobrīd filmējas turpat blakus.

Anistones un Pita iespējamā atkalapvienošanās satrauc fanu prātus jau vairāk kā 15 gadus, kopš brīža, kad Holivudas sapņu pāra idilli izjauca vēsts, ka Pits satuvinājies ar Andželīnu Džoliju, kuru iepazina ”Mr. & Mrs. Smith” filmēšanas laukumā.

Un pēdējā laikā baumām nudien ir iemesls. Pagājušogad abi kopā beidzot atkal izgāja uz sarkana paklāja ”Screen Actors Guild ” balvas pasniegšanas ceremonijā, pēc tam kopā parādījās online labdarības pasākumā.

Kā ziņo Austrālijas izdevums ”New Idea”, abi kopā esot pavadījuši Jaungada brīvdienas. Kā izdevumam pastāstījis anonīms avots, Dženifera esot sajūsmā par intrigu, ko radījušas pāra attiecības. Tajā pat laikā, aktrise apņēmusies visu, kas šobrīd notiek starp viņu un Bredu Pitu, turēt stingrā noslēpumā, atceroties 2005. gada pārdzīvojumus pēc publiski plaši apspriestās abu šķiršanās.

”Domāju, ka viņa apzinās, ka gadiem dalījusies ar attiecību detaļām jau tik daudz, ka nu vēlas privāto dzīvi saglabāt noslēpumā pēc iespējas ilgāk,” izteicies anonīmais avots.

2 komentāri