TV3 jubilejas ballīti Evija Skulte apmeklē kopā ar savu mīļoto igauņu uzņēmēju

Pievienot komentāru
TV3 jubilejas ballīti Evija Skulte apmeklē kopā ar savu mīļoto igauņu uzņēmēju
Publicitātes foto

Jau vairāk nekā gadu skaistā aktrise, seriāla ”Viņas melo labāk” zvaigzne Evija Skulte ir romantiskās attiecībās ar igauņu uzņēmēju Aimuru Krūsi. Pāris kopā apmeklē publiskus pasākumus un neslēpj savas jūtas.

Televīzijas kanāla TV3 divdesmit gadu jubilejas koncertu un nakts ballīti Evija apmeklēja kopā ar mīļoto, kurš no Igaunijas bija ieradies apraudzīt savu skaistuli.

Pāris neatkāpās viens no otra un vakaru pavadīja galvenokārt divvientulībā, baudot vīnu un sarunas. Mīlnieki bija redzami sadodamies rokās un apskaujoties.

”Vispār viņš dzīvo Igaunijā. Viņam ir darbs, kad šad tad jābrauc arī uz Latviju. Tagad viņš atbrauca pie manis. Viņa vārds ir Aimurs,” pirms gada sarunā ar portālu Skaties.lv atklāja Evija.

Evija Skulte uzsākusi attiecības ar igauņu uzņēmēju

Evija jubileju apmeklēja tērpusies tumši rozā kleitā ar minimālu dekoltē. Kleita izcēla skaistules sievišķību, auguma aprises un piešķīra Evijai papildus devu maiguma un romantisma. Toties Aimurs priekšroku deva tumši zilam uzvalkam un zilai kaklasaitei.

Evija Skulte nekad nav slēpusi no sava talanta cienītājiem savus mīļotos. Iepriekš viņu vienoja attiecības ar ”Viņas melo labāk” producentu Rimvīdu Martinaiti.

Aimuru viņa sabiedrībai atrādīja pagājušā gada maijā seriāla ”UgunsGrēks” noslēguma ballītē. Seriāla ballītē aktrise atzina, ka viņai ir jauns draugs, ar kuru viņa ir pazīstama mēnesi.

Skaistā pāra attiecības attīstās, kļūst spēcīgākas un mīlestības dzirksts turpina degt ar spožu liesmu!