Taizemē ”iestrēgusī” Lelde Dreimane uzsāk ceļu, lai atgrieztos Latvijā

Pievienot komentāru
Taizemē ”iestrēgusī” Lelde Dreimane uzsāk ceļu, lai atgrieztos Latvijā
INSTAGRAM

Viena no skaistākajām pašmāju aktrisēm, Dailes teātra zvaigzne Lelde Dreimane ārkārtējās situācijas dēļ kopš marta “iestrēgusi” Taizemē. Taču jau pavisam drīz skatuves māksliniece atgriezīsies Latvijā.

Kā trešdienas, 15. aprīļa, pusdienlaikā vietnē ”Instagram” ziņo Lelde Dreimane, viņa uzsākusi ceļu uz Latviju: ”Ar patiesu prieku paziņoju, ka mans ceļš mājup ir sācies.”

Tāpat aktrise fanus aicina viņai novēlēt veiksmi.

View this post on Instagram

Hei, mīļie! Ar patiesu prieku paziņoju, ka mans ceļš mājup ir sācies🙏 Wish me Luck ❤️

A post shared by Lelde Dreimane (@leldedreimane) on

Lelde no Latvijas uz Taizemi bija devusies laikā, kad “nebija ne miņas no karantīnas”. “Esmu šeit iestrēgusi. Bet tā nebija mana izvēle,” 22. martā saviem faniem sociālajos tīklos vēstīja aktrise.

Pēc atgriešanās dzimtenē Lelde kā atbildīga pilsone apņēmusies nodot analīzes, “ja vajadzēs, arī asins analīzes un divas nedēļas pašizolēšos”.

Tāpat viņa iepriekš klāstīja, ka, lai izsargātos no slimības, viņa izmanto respiratoru, katru dienu vismaz 30 reizes mazgā rokas, kā arī nepārtraukti tās apstrādā ar antibakteriālo līdzekli.

Taizemē pavadīto laiku aktrise izmantojusi, kā nu varējusi – baudījusi eksotiskās zemes kultūru un dabas daudzveidību, laiskojusies pludmalē un tur pat nosvinējusi Lieldienas.