Tabloīds: 63 gadus vecajai Šeronai Stounai 38 gadus jaunāks mīļotais

1 komentārs
Tabloīds: 63 gadus vecajai Šeronai Stounai 38 gadus jaunāks mīļotais
AFP/SCANPIX

Amerikāņu kinoaktrise Šerona Stouna acīmredzot vairs nav viena – kā vēsta ārvalstu tabloīdi, viņa sākusi tikties ar reperi RMR, kurš par aktrisi ir vairāk nekā uz pusi jaunāks.

Runas par to, ka 63 gadus vecās Šeronas Stounas un uzlecošās repa zvaigznes RMR, kuram ir 25 gadi, starpā uzplaukusi romantika, uzvirmojušas pēc tam, kad abi manīti atpūšamies kopā.

Pēdējo nedēļu laikā viņi kopā pamanīti vairākos randiņos Losandželosā, tostarp tādās iecienītās vietās kā ”Delilah” un ”The Highlight Room”, raksta ”Page Six”.

Šerona un RMR, kurš cītīgi sargā savu identitāti, valkājot slēpošanas masku un zobus slēpj zem zelta griliem, tika fotografēti, kopā baudot vakaru ”The Highlight Room”.

Fotogrāfijā redzams, – Šerona ir noliekusi galvu pret RMR, kamēr puisis savu roku aplicis ap aktrises pleciem.

Abi vakaru pavadījuši, ne tikai malkojot dzērienus, bet metoties hiphopa dejas ritmos. Kompānijā bijis arī skandalozais hiphoperis Kriss Brauns.

Kā atklājusi kāda abiem pietuvināta persona, RMR ļoti respektējot Šeronu un uzskata, ka viņa ir “forša”.

Tāpat abi manīti, flirtējam sociālajos tīklos, kur bieži apmainās ar uzmanības apliecinājumiem.

Šī nav pirmā reize, kad filmas ”Pamatinstinkts” zvaigzne satiekas ar gados jaunāku vīrieti. 2012. gadā viņai izveidojās attiecības ar argentīniešu modeli Martinu Miku, kuram tolaik bija 27 gadi.

Pēc astoņu mēnešu kopā būšanas Stouna romantiskās attiecības pārtrauca, skaidrojot, ka abiem nebija nekā kopīga, un aktrise vēlējās veltīt laiku savu bērnu audzināšanai.

Šerona, kura mamma trīs dēliem – Roanam (21), Lairdam (16) un Kvinam (15) – iepriekš bija precējusies ar žurnālistu un redaktoru Filu Bronšteinu. Viņš 2003. gadā iesniedza šķiršanās pieteikumu, atsaucoties uz nesamierināmām atšķirībām, un nākamajā gadā laulība tika šķirta.

1 komentārs