Šova filmēšanas laikā Lauris Dzelzītis tik tikko bija izšķīries no dāmas un vēl cerējis, ka viss viņiem būs labi

0 Komentāru
Šova filmēšanas laikā Lauris Dzelzītis tik tikko bija izšķīries no dāmas un vēl cerējis, ka viss viņiem būs labi
PUBLICITĀTES FOTO

Aktieris Lauris Dzelzītis vasarā piedalījās “karstā” iepazīšanās šovā ”Randiņš ar Dzelzīti”, kur skaistules sacentās par slavenības sirdi. Finālā Lauris iedeva ”kurvīti” abām dāmām, izvēloties brīvību. Izrādās, šova filmēšanas laikā vecpuisis pārdzīvojis šķiršanās sāpes.

Žurnāls ”Ieva” raksta, ka Lauris šova filmēšanas laikā pārdzīvojis šķiršanos, bet cerējis, ka viss vēl būs kārtībā. Dalībai ”Randiņš ar Dzelzīti” aktieris piekritis, esot attiecībās.

Dzelzīša šova Doloresa: Ja Lauris atnāktu, es būtu bijusi gatava apprecēties ar viņu

Dzelzīša šova Baiba piekritusi vilkt kāzu kleitu, jo bijusi droša, ka Lauris neatnāks, ne pie viņas, ne pie Doloresas

Aktieris nesaprot, kā var noticēt, ka sabiedrībā zināma persona patiesi meklēs mīlestību televīzijas šovā.

Izjukušo romantisko savienību Dzelzītis raksturo kā attiecības, kurām viņš noticējis, ka varētu būt ilgi un laimīgi. Tajā pat laikā viņš apzinājies, ka nevienam nav jābūt pacietīgam un jāņemas ar viņu.

Lauris lēni sev laiž klāt citus, ir ļoti uzmanīgs, jo saprot, cik ļoti postošas var būt attiecības. Kad daudzi ”aplauzieni” jau piedzīvoti, tad liekas, ka šķiršanās sāpes ir neadekvātas pret saņemtajām jūtām.

Aktieris arī neslēpj, ka mamma aizgājusi no dzīves, kad viņam bijuši mazliet vairāk nekā trīs gadi, kad viņš sasniedzis sešu gadu vecumu, tēvs apprecējies otrreiz – ar sievieti, kura nav mīlējusi bērnus. Arī tas viss ietekmē noslēgtību un nespēju uzticēties.

Pilnu interviju lasi žurnālā “Ieva”.
0 Komentāru