Skaistā aktrise Agnese Zeltiņa valdzina dzeltenā bikini uz SUP dēļa

2 komentāri
Skaistā aktrise Agnese Zeltiņa valdzina dzeltenā bikini uz SUP dēļa
instagram.com/actressagnesezeltina

Aktrise, rotu dizainere Agnese Zeltiņa mīl nodaroties ar dažādiem sporta veidiem, lai četrdesmit sešu gadu vecumā uzturētu savu augumu tonusā. Viens no skaistās aktrises iemīļotajiem sporta veidiem ir ūdensslēpošana, bet ūdeni var nosaukt par viņas stihiju.

Portālā ”Instagram” māksliniece publiskojusi fotogrāfiju, kurā redzama uz SUP dēļa, kas ir kļuvis iemīļots laika pavadīšanas veids daudzām Latvijas slavenībām. Ar braukšanu uz šā īpašā dēļa aizraujas gan Kaspars Zlidnis, Marika Ģederte, Anna Rozīte, gan Rihards Lepers.

Zeltiņa sešu gadu vecumā centās iemācīties ūdensslēpošanu, bet bijusi sporta veidam par mazu.

I started water skiing at the age of 6 in Trikāta, at summer camp, but then I was too small for it. ?‍♀️For six years I stayed away from water-skiing until in the fall of 1983 my dad took me over to Umurītis ski lake in Sigulda.??‍♂️ I remember him picking me up from school with his self made boat hooked to the back of the van and going straight to the lake to ski. ? I think the best part of being around water with a boat is that you can do SO many different things, such as tubing, wakeboarding, wake surfing, and water skiing just to name a few.?‍♀️?‍♂️?‍♀️?‍♀️ Since two years I am focusing more on SUP to improve my skills, but water skiing will always remain my first ❤#padle #sup #suping #supingwithfriends #ķīšezers #supinglife #latvia #latvija

A post shared by AGNESE ZELTINA (@actressagnesezeltina) on

Vēlāk 1983. gadā aktrises tēvs to paņēmi līdzi uz mazu upīti Siguldā, kur viņa izkopsi savu mīlestību pret ūdenssportu.

Aktrise sociālajā tīklā raksta, ka atceras kā tētis viņu sagaidījis pie skolas, un vēlāk viņi braukuši upē ar laivu un nodevušies sporta aktivitātēm.

Zeltiņa piebilst, ka būšana pie ūdens paver ļoti daudz dažādu iespēju ko darīt – ūdens slēpošana, peldēšana. ”veikbords”, sērfošana un tās ir tikai dažas no iespējām.

Pēdējos gados Agnese pievērsusies tieši SUP dēļiem un SUPošanai, cenšas uzlabot savu sniegumu, bet ūdensslēpošana vienmēr paliks pirmais, īpašais ūdenssporta veids.

2 komentāri