Seriāla ”Mana mīļā aukle” zvaigzne izrakstīta no rehabilitācijas iestādes

0 Komentāru
Seriāla ”Mana mīļā aukle” zvaigzne izrakstīta no rehabilitācijas iestādes
INSTAGRAM

Krievijas prese ziņo, ka slavenā aktrise Anastasija Zavarotņuka izrakstīta no rehabilitācijas iestādes un atgriezusies mājās. Tiek ziņots, ka ārsti izdarījuši visu, ko spēj, un turpmākais nav viņu rokās.

Jauno gadu aktrise vēl sagaidījusi rehabilitācijas iestādē, bet nu ir izrakstīta no klīnikas. Krievijas prese ziņo, ka tālāka aktrises ārstniecība ir bezjēdzīga.

Seriāla ”Mana mīļā aukle” sulaiņa Konstantīna lomas atveidotājs izsakās par Anastasiju Zavarotņuku

Vēlāk mediji piedāvāja arī citu versiju, sakot, ka zvaigznes radinieki vairs nav spējīgi maksāt par aktrises uzturēšanos prestižajā onkoloģijas iestādē, kur diennakts uzturēšanās izmaksā 100 tūkstošus rubļu.

Puse summas jāmaksā par VIP palātu, toties otra puse summas tiek maksāta speciālistiem.

Aktrises vīrs, daiļslidotājs Pjotrs Černišovs ziemas sezonā iesaistījās ledus šovā, kur par vienu uzstāšanos saņēma 300 tūkstošus rubļu.

Zavarotņukas veselības stāvoklis tik ļoti uzlabojies, ka viņa spēj spēlēties ar meitiņu

Vīrietis neatteicās no darba pat zinot, ka sieva sirgst ar smadzeņu audzēju, lai tikai nopelnītu ārstniecībai nepieciešamos līdzekļus.

Tāpat kaimiņvalsts presē parādījusies informācija, ka iespējams Anastasija dosies uz Ameriku, lai piedalītos eksperimentālā ārstēšanas programmā.

Anastasijas Zavarotņukas ģimene sniedz oficiālu paziņojumu par aktrises veselības stāvokli

View this post on Instagram

Наступает Новый год, и сегодня от Анастасии и всей семьи мы хотим пожелать вам добра, ЗДОРОВЬЯ и благополучия! Пусть следующий год станет счастливым, пусть он исполнит ваши самые главные желания! Всем вам Настя передаёт огромный привет и благодарит за поддержку, за ваши молитвы и то душевное тепло, которое вы дарите. Всего самого лучшего вам и вашим близким! Большое спасибо всем! ❤️

A post shared by Анастасия Заворотнюк (@a_zavorotnyuk) on

Jaunajā gadā Anastasijas ģimene aktrises sociālā tīkla ”Instagram” kontā ievietojusi apsveikumu zvaigznes faniem.

”Anastasijas un viņas ģimenes vārdā vēlamies novēlēt labestību, veselību un labklājību. Lai nākamais gads ir laimīgs, lai tas piepilda kvēlākās vēlēšanās. Nastja sūta sveicienus un saka lielu paldies par atbalstu, lūgšanām un siltumu, kuru sniedzat,” tā rakstīts Anastasijas sociālā tīkla ”Instagram” kontā.

0 Komentāru