Sāra Džesika Pārkere saņēmusi vairākas kastes Latvijā ražoto čipsu

6 komentāri
Sāra Džesika Pārkere saņēmusi vairākas kastes Latvijā ražoto čipsu
AP/SCANPIX

Populārā seriāla ”Sekss un lielpilsēta” aktrise Sāra Džesika Pārkere saņēmusi īpašu dāvanu no Latvijas – uzņēmums “Pērnes L” viņai piegādājis vairākas kastes ar kartupeļu čipsiem, par ko slavenā aktrise iepriekš bija jūsmīgi atsaukusies.

Sāra Džesika Pārkere pirms mēneša saviem gandrīz septiņiem miljoniem ”Instagram” sekotāju bija atrādījusi kādu sevis iecienītu našķi, ko nemaz tik bieži neizdodoties nogaršot. Tās ir Latvijā ražotās kartupeļu plāksnītes “Long Chips”, un viņas sekotāju vidū gardums raisīja pamatīgu interesi.

Latvijas uzņēmums čipsus ražo jau vairāk nekā 30 gadu, taču šāda reklāma nudien bijusi negaidīta.

”Mūsu e-pasts un ”Instagram” uzsprāga! Dienā saņēmām neskaitāmas ziņas no gandrīz visas pasaules. Viņa ielika arī video, kur sajūsmā preci dēvēja par urbāno leģendu.

Sāra mūsu čipsus bija izmēģinājusi jau iepriekš, pēc tam ilgi nevarēja atrast, un tagad izdevās nopirkt kādā mazā Manhetenas veikalā. Aktrise izpirka visu, kas bija palicis, un aizveda saviem kolēģiem nogaršot,” TV3 raidījumā ”Bez Tabu” vēstīja uzņēmuma “Pērnes L” pārstāvis Kristaps Radziņš.

Šonedēļ Pārkere pateicībā par jauko atsauksmi saņēmusi dāvanu no Babītes novada Salas pagasta Pērnciema – uzņēmums “Pērnes L” aktrisei nosūtījis vairākas kastes viņas tik iecienīto kartupeļu plāksnīšu.

Saņemto sūtījumu Pārkeres komanda atrādījusi vietnē “Instagram”, vairākkārt sakot paldies čipsu ražotājam. To ”uzķēris” vietnes ”Twitter” lietotājs Dainis.

6 komentāri