Romantiski foto: Evijas Skultes un viņas igauņa Aimura skaistā mīlestība

7 komentāri
Romantiski foto: Evijas Skultes un viņas igauņa Aimura skaistā mīlestība
Mārtiņš Zilgalvis/f64

Aktrise un seriāla ”Viņas melo labāk” zvaigzne Evija Skulte jau vairāk kā gadu ir romantiskās attiecībās ar igauņu uzņēmēju Aimuru Krūsi. Aizvadītās nedēļas izskaņā abi kopā apmeklēja ”Dejo ar zvaigzni” dalībnieku ballīti, kur nevairījās no mīlestības apliecinājumiem viens otram arī fotogrāfu priekšā.

Par Evijas attiecībām ar igauni Aimuru Latvija uzzināja pagājušā gada pavasarī.

”Vispār viņš dzīvo Igaunijā. Viņam ir darbs, kad šad tad jābrauc arī uz Latviju. Tagad viņš atbrauca pie manis. Viņa vārds ir Aimurs,” Skaties.lv neslēpa aktrise.

Abi kopā apmeklēja ”Dejo ar zvaigzni” dalībnieku ballīti, kur neslēpa mīļuma izpausmes. Skaistais pāris vakaru baudīja, mīļi sadevies rociņās un nevairījās no mīļiem glāstiem arī foto kameru priekšā.

Abi bija saskaņoti saposušies un ballītes laikā teju neatkāpās viens no otra, apliecinot, ka viņu mīla pēc gada joprojām liesmo tikpat kvēli kā iepazīstoties.

Savukārt Anna Krimele šajā ballītē atrādīja grūtnieces punci! Apskati bildes TE!

Evija Skulte nekad nav slēpusi no sava talanta cienītājiem savus mīļotos. Iepriekš viņu vienoja attiecības ar ”Viņas melo labāk” producentu Rimvīdu Martinaiti, bet Aimuru viņa sabiedrībai atrādīja pagājušā gada maijā seriāla ”UgunsGrēks” noslēguma ballītē.