Rihards Lepers dibina muzikālu apvienību “Sērfotāji uz pusslodzi”

0 Komentāru
Rihards Lepers dibina muzikālu apvienību “Sērfotāji uz pusslodzi”
PUBLICITĀTES FOTO

Ar sauli, vēju un jūras viļņiem pie klausītājiem dodas muzikālā apvienība ‘’Sērfotāji uz pusslodzi”, kuras pamata dalībnieki ir Staņislavs Judins un Rihards Lepers.

Apvienība ir radusies 2021. gadā, bet ideja par šo projektu dzima 2018. gada sērfinga seminārā, muzicējot jūras kāpās – ūdens sporta entuziastiem, domubiedriem jeb vienkārši sērfotājiem.

”Iespējams, šie mirkļi pie jūras un mana aizraušanās ar sērfošanu, mani mudināja radīt kaut ko, priekš brīvi domājošajiem, dabas baudītājiem,” saka aktieris Rihards Lepers.

Kā skaidro muzikālā apvienība, viņu dziesmas ir par “tiem mirkļiem, kuros jūtamies patiesi, brīvi un laimīgi. Šādu sajūtu, tu vari noķert sērfojot pa viļņiem, vērojot saulrietu, sagaidot saullēktu vai vienkārši atrodoties dabā – tur, kur tu jūties vislabāk un esi tu pats”.

Dziesma ‘’Paņem mani līdz’’ ir tieši par šiem mirkļiem, kuros tu vēlies, lai tu varētu būt kopā ar to cilvēku, ar kuru vari sērfot uz viena viļņa.’’

Dziesmā ‘’Paņem mani līdzi’’ piedalās arī ģitārists Mārcis Auziņš, trompetists Normunds Piesis un ģitārists Svens Vilsons. Mūzikas un vārdu autors Rihards Lepers, aranžējis Staņislavs Judins.

”Sērfotāji uz pusslodzi” aicina: ”Droši ļaujies stāstam un arī tu noķersi savu vilni, kaut vai devīto!”

0 Komentāru