Rets kadrs: Nikolas Kidmenas un Toma Krūza meita publisko skaistu ”selfiju”

1 komentārs
Rets kadrs: Nikolas Kidmenas un Toma Krūza meita publisko skaistu ”selfiju”
SIPA/SCANPIX

Holivudas aktieru Toma Krūza un Nikolas Kidmenas adoptētā meita Izabella sociālajos tīklos reti publisko savas fotogrāfijas, tādēļ pašbildīte, ko Bella publicējusi savā ”Instagram” foto blogā šonedēļ, daudziem viņas atbalstītājiem bijis liels pārsteigums.

28 gadus vecā Izabella Kidmena Krūza dzīvo slavenību bērniem neraksturīgi noslēgtu dzīvi un izvairās no liekas publicitātes un izrādīšanās sociālajos tīklos. Tā vietā Izabellas ”Instagram” kontu plaši pārpludina viņas satriecošo mākslas darbu foto.

Šonedēļ plašākai sabiedrībai jaunā dāma atrādījusi ko citu – melnbaltu bildīti, kurā pati sevi iemūžinājusi, tādējādi ļaujot ielūkoties savā dzīvē.

”Pašiņā”, kas ir viena no retajiem kadriem, kurā iemūžināta Izabella un ar ko viņa dalījusies sociālajos tīklos, viņa redzama, stāvam uz ar sniegu noklātas vilciena platformas, silti ietinusies ziemas mētelī, cepurē un šallē.

Daudzi viņas sekotāji atzinuši, ka priecājas viņu redzēt, un norādījuši, ka fotogrāfijā viņa izskatās patiesi skaista.

Toms Krūzs un Nikola Kidmena Izabellu adoptēja 1992. gadā, kad abi vēl bija precējušies, bet viņas jaunāko brāli Konoru (26) slavenais aktieru pāris adoptēja trīs gadus vēlāk. 2001. gadā abu laulība izira.